Game Tuner 6.0.1 Apk

2.0.3

Game Tuner, yüklediğiniz oyunların grafiklerini özelleştirmenizi sağlayan bir Android yazılımıdır. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için mümkün olan en iyi kurulumu elde etmek için bu uygulamada çözünürlüğü ve kare hızını ayarlayabilirsiniz. Oyun oynarken akıllı telefonunuzun performansını artırmak istiyorsanız Game Tuner harika bir alternatiftir. Bu yazılımı kullanarak cihazınızın aşırı ısınmasını önleyebilir, pilin ömrünü uzatabilir
Download APK
4.4/5 Votes: 80,494
Developer
PA Mobile
Updated
April 8, 2021
Size
13M
Version
2.0.3
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Game Tuner 6.0.1 Apk en son sürüme güncellendi. Game Tuner 6.0.1 Apk’nin en son sürümünü şu anda web sitemizden indirin.

Bu yazıda Game Tuner 6.0.1 Apk ile ilgili tüm önemli gerçekleri ve verileri kullanıcıya sunacağız. Son olarak, apk’nın şu anda çalışan 6.0.1 sürümü için, nasıl indirileceğine ilişkin talimatları içeren İndirme bağlantısını edinin.

Game Tuner 6.0.1 Apk

Game Tuner 6.0.1, Android telefonunuzdaki veya tabletinizdeki oyunların grafiklerini özelleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için mümkün olan en iyi ayarı elde etmek için bu uygulamada çözünürlüğü ve kare hızını ayarlayabilirsiniz. Android oyunlarınızın çözünürlüğünü ve kare hızını ihtiyaçlarınıza göre değiştirin.

Game Tuner, yüklediğiniz oyunların grafiklerini özelleştirmenizi sağlayan bir Android yazılımıdır. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için mümkün olan en iyi kurulumu elde etmek için bu uygulamada çözünürlüğü ve kare hızını ayarlayabilirsiniz.

Pek çok oyun çeşitli cihazlar için tam olarak optimize edilmediğinden, Game Tuner’ı kullanmanın nihai amacı oyun performansını artırmaktır. Uygulamada birkaç ayar yaparak oyun oynarken pil kullanımınızı ve cihazınızın sıcaklığını kontrol edebilirsiniz.

Bu yazılımı kullanmak çok basit çünkü yapmanız gereken tek şey çeşitli parametreleri yukarı ve aşağı hareket ettirmeye ve ince ayar yapmaya başlamak. Teknik seçenekler arasında çözünürlüğü, doku kalitesini, parlaklığı, kare hızlarını ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Bu alanları genel olarak veya yüklediğiniz her oyun için ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

Oyun oynarken akıllı telefonunuzun performansını artırmak istiyorsanız Game Tuner harika bir alternatiftir. Bu yazılımı kullanarak cihazınızın aşırı ısınmasını önleyebilir, pilin ömrünü uzatabilir, böylece beklenmedik bir şekilde bitmiş bir pille sona gelmezsiniz.

Game Tuner Apk Özellikleri

– Cihazınızda bulunan RAM miktarını artırın – Gizli çalışan uygulamaları devre dışı bırakın
– Oyun uygulamalarını yönetmek ve filtrelemek kolaydır!
– Herhangi bir program tarafından kullanılan belleği en aza indirmek için Game Launcher Tuner yazılımını kullanarak enerji tüketimini azaltın!

GAME TUNER & TOOLBOX

-Çöp Temizleyici: İstenmeyen dosyaları (uygulama rezervi, kalan çöpler ve anlamsız kuruluş paketleri gibi) hızla tanımlayın ve temizleyin
– CPU soğutucusu: Temeli aşırı yükleyen ve Android cihazların sıcaklığını düşüren uygulamaları kaldırarak, cihazınızın kullanımını genel olarak daha keyifli hale getirebilirsiniz.
– Pil tasarrufu: Pil ömrünü artırmak için gerekli olmayan temel uygulamaları kapatın.
– Antivirüs yazılımı, sizi virüslere ve tehlikeli olabilecek diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korumaya yardımcı olur.
Game Booster ile gereksiz uygulamaları ve işlemleri bellekten kaldırarak oyun hızını artırın. Oyun ve maksimum performans için CPU, RAM ve diğer çeşitli bileşenleri otomatik olarak optimize edin!
• Telefon hızlandırıcı: Akıllı telefonunuzu yavaşlatan, performansı artıran ve RAM’i boşaltan arka plan uygulamalarını kaldırın. • Telefon güçlendirici

Game Tunner Nasıl Kullanılır ?

Programımızı kullanmak için önce onu başlatmanız gerekir. Uygulamamız ünlü yayıncıların oyunlarını otomatik olarak tanımlamıyorsa, bunlara göz atıp manuel olarak eklemelisiniz. Oyununuzu başlatıcı uygulamasından açtığınızda, oyununuz önemli ölçüde geliştirilecek ve oyun için hızlandırılacaktır.

Tüm oyun oturumu boyunca tıkanmayan süper hızlı bir oyun deneyimi istiyorsanız, bu oyun tam size göre. Performansı Artırmak için GLT, kendinizi en sevdiğiniz oyunlara tamamen kaptırmak için en iyi seçenektir!

Game Tuner Apk İndir

Game Tuner, akıllı telefonunuza yüklediğiniz oyunların görsellerini kişiselleştirmenize olanak sağlayan bir Android uygulamasıdır. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için bu yazılımı kullanarak videonun kalitesini ve kare hızını ayarlamak mümkündür.

Game Tuner’ı kullanmanın temel amacı, oyunlarınızın performansını artırmaktır; bu, birçok oyun belirli cihazlar için tam olarak optimize edilmediğinden önemlidir. Uygulamada gösterilen birkaç seçeneği değiştirerek oyun oynarken akıllı telefonunuzun güç kullanımını ve sıcaklığını yönetebileceksiniz.

Bu yazılımı kullanmak kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken hareket etmeye başlamak ve ilerledikçe çeşitli ayarları yukarı ve aşağı değiştirmektir. Çözünürlük, doku kalitesi, parlaklık, kare hızları ve diğer teknik parametreler oyun ayarlarında değiştirilebilecek şeyler arasında. Bu alanları yüklediğiniz oyunlara bağlı olarak global düzeyde veya oyun bazında özelleştirebilirsiniz.

Oyun oynarken cihazınızın performansını artırmak istiyorsanız Game Tuner sizin için harika bir seçim. Bu yazılım sayesinde akıllı telefonunuzun aşırı ısınmasını engellerken aynı zamanda pil ömrünü uzatabilir, uygun olmayan bir zamanda pilin bitmesine yakalanmanızı önleyebilirsiniz.

Images

What's new

- Improve overall performance
- Fix bugs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *