Game Dev Tycoon MOD APK (Free Cost)

1.6.3
Esasen, bu oyun iş fikirlerini ve stratejilerini ifade etmek isteyen çoğu insan için samimi ve uygundur. Game Dev Tycoon şu anda App Store ve Google Play'de 4,99 ABD doları karşılığında mevcuttur ve APK dosyasını sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısından indirebilirsiniz. Welcome to Game Dev Tycoon. In this business simulation game you start your own game development company in the 80s. Create best selling games, research new technologies to boost your business and invent new game types. Become the leader of the market and gain worldwide fans.
APK indir
4.8/5 Oylar: 95,766
Geliştirici
Greenheart Games
Güncellendi
December 23, 2020
Boyut
52M
Sürüm
1.6.3
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Game Dev Tycoon (MOD Free Cost), hem programcılar hem de iş meraklıları için harika bir iş strateji oyunudur. Burada, dünyanın en başarılı teknoloji şirketlerinden birini yönetmenin nasıl bir şey olduğunu hissedeceksiniz.

Game Dev Tycoon Apk Hakkında

Bilim ve teknolojinin ilerlediği 1980’lerin teknolojik devriminden ilham aldı. Sanki yerden mantarlar çıkıyor, bazı teknoloji şirketleri ortaya çıkıyor. Yayıncı Greenheart Games, bu ilhamdan yola çıkarak son derece heyecan verici bir iş stratejisi simülasyon oyunu yarattı. Oyunun en yetenekli girişimcisi olmaya hazır mısınız?

Hayalinizdeki şirketi kurun

Simülasyon aynı, ancak Animal Crossing: Pocket Camp oyuncuyu yerele dönüştürürken, bu oyun sizi işte bir acemi haline getiriyor. Kaynaklarınız bu noktada hala ciddi şekilde sınırlı. Arabanızla bile, küçük bir odada yalnızca bir masa, bilgisayar, kitaplık ve diğer birkaç eşyanız var.

Becerilerinizi kullanın, çok çalışın ve biraz para kazanın. Bundan sonra kendi iş stratejinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Kariyerinizi ilerletmek için bir konu seçin. Game Dev Tycoon, tasarım, uygulama geliştirme ve görsel olarak çekici oyunlar oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Tamamen yeni teknolojilerin araştırılmasına da katılabilirsiniz. İlk başta yüksek kaliteli ürünlere sahip olamayacaksınız, bu nedenle itibarınız ve kazancınız sınırlı olacaktır. Ama merak etmeyin, benzersiz bir ürün yarattığınız zaman iyi olacaksınız.

Şirketiniz artan sayıda sipariş alacak. Aynı sayıda çalışan ve ilk kaynaklarla tüm görevleri tamamlayamazsınız. Sonuç olarak, şirket için daha yetenekli çalışanları işe almayı ertelemeyin.

Verimliliği ve geliri artırmak için şirketiniz için en iyi çalışanları seçin. Bununla birlikte, çalışan ne kadar iyi olursa, önemli miktarda para kaybetme olasılığınız o kadar yüksek olur. Çalışanlara ödeme yapamadığınız için işten çıkarmak zorunda kalmamak için makul harcama kararları alın.

Tesislerin genişletilmesi

Tesislerinizi güncel tutmayı unutmayın. İşinizi büyütmek için yeni bir ev kiralayın ve büyük ofisler açın. Gizli ürünler oluşturmak ve bilgilerin rakiplerle paylaşılmasını önlemek için bir laboratuvar bile satın alabilirsiniz. Ofisinizin görünümünü geliştirmek için dekoratif sanat da satın alabilirsiniz.

Kaliteli 3D tasarım

Grafikler söz konusu olduğunda Game Dev Tycoon oldukça etkileyici. Görüntüler, oyunculara daha keyifli bir deneyim sunmak için sevimli ve animasyonlu stilleri birleştirerek yüksek teknoloji ürünü 3D olarak oluşturulur. Karakterlerin eylemleri de oldukça eğlenceli ve eğlenceli simülasyonlar.

Game Dev Tycoon, mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar için tasarlanmıştır. Oyunun ayrıntılı talimatları sayesinde Game Dev Tycoon’u tanıma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Yüksek teknolojinin dijital çağında, bu bence çok faydalı bir şey.

Game Dev Tycoon MOD APK Sürümü

MOD Özellikleri

  • Ücretsiz Aylık Maliyet
  • Ücretsiz Laboratuvar Maliyeti

Android için Game Dev Tycoon MOD APK  İndir

Esasen, bu oyun iş fikirlerini ve stratejilerini ifade etmek isteyen çoğu insan için samimi ve uygundur. Game Dev Tycoon şu anda App Store ve Google Play’de 4,99 ABD doları karşılığında mevcuttur ve APK dosyasını sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısından indirebilirsiniz.

 

Görüntüler

Yenilikler

Thank you for playing!

Changes (1.6.3):
- Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir