Gacha Y2K APK – Mod İndir

Gacha Y2K APK - Mod İndir
Buradan İndir
4.6/5 Oylar: 45,888
Güncellendi
Şub 03, 2023
Gereksinimler
Android
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gacha Y2K apk, xmiikax’ın yaratıcı ve benzersiz giyim tasarımlarıyla öne çıkan bir Gacha Club MOD konseptidir. Tulumlardan ceketlere, modaya uygun pantolonlara, eteklere, göz ve ağız tasarımlarına kadar modun herkes için bir şeyleri var. Rosalia tarzındaki uzun tırnaklar, görünüme bir cazibe katarak onu özel akşam yemekleri ve önemli tarihler için mükemmel kılıyor. Modla birlikte gelen çok sayıda aksesuarın onu daha da özel kıldığından bahsetmiyorum bile. Eşsiz tasarımları onu Gacha Club’da en çok aranan modlardan biri yapıyor.

Gacha Y2K APK
Gacha Y2K APK

Gacha Y2K APK Ücretsiz İndir

Gacha Y2K, Red Flare’daki oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen bir Android oyunudur. Heyecan verici sıra tabanlı savaşlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli karakterler içeren, oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyun ayrıca madeni paralar, değerli taşlar ve çeşitli oyun içi bonuslar için kullanılabilecek diğer çeşitli eşyalar gibi çeşitli ödüller sunar. Gacha Y2K, heyecan verici gacha savaşlarının tadını çıkarmanın ve kendi karakter koleksiyonunuzu oluşturmanın harika bir yoludur.

Gacha Y2K APK, klasik Gacha oyununu mobil cihazınıza getiren bir Android uygulamasıdır. Gacha Y2K APK ile karakterlerinizi toplayabilir ve özelleştirebilir, özel ekipler oluşturabilir, zorluklar ve görevler üstlenebilirsiniz. Gacha Y2K APK ayrıca sizi meşgul edecek çeşitli mini oyunlar, günlük ödüller ve özel etkinlikler sunar. Gacha Y2K APK dünyasıyla savaşmaya ve deneyimlemeye hazır olun!

Gacha Y2K Özellikleri

Gacha Y2K, bizi hayrete düşüren yenilikçi unsurlara sahip bir MOD‘dur. Gacha Y2K’nin özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Yeni kıyafetler
    • Tişörtler, Üstler, Ceketler, Tulumlar, Pantolonlar, Etekler….
  • Yeni aksesuarlar
    • Yüz aksesuarları, Kolyeler, Küpeler, Eşarplar, Gözlükler, Dövmeler, Kemerler…
  • Tırnaklı ve uzun tırnaklı ellerin yeni stili
  • Yüz için yeni allık
  • Farklı göz ve ağız tasarımları

Sonuç

Gacha Y2K Apk Android ve PC için tasarlanmış bu harika uygulamayı şimdi indirin ve keyfini çıkarın. Gacha Y2K Apk’yi beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir