Friday Night Funkin Apk -Reklamsız

1.0
Friday Night Funkin Apk ', PC'de iyi karşılanan ve popüler talep nedeniyle şimdi Android'e taşınan bir 2010 oyunudur.
APK indir
3.1/5 Oylar: 10,077
Geliştirici
FridayPredatorfunkin
Güncellendi
21 Ocak 2021
Boyut
8,9M
Sürüm
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Friday Night Funkin Apk , PC’de iyi karşılanan ve popüler talep nedeniyle şimdi Android’e taşınan bir 2010 oyunudur. On yılı aşkın süredir çok popüler olan TikTok ve Twitch gibi sitelerde binlerce kullanıcı oyunu yeniden yaratıyor ve hareketlerini ve danslarını en orijinal videolarda taklit ediyor.

Bir müzik dehası mısınız? Friday Night Funkin ile kız arkadaşınızın babasına değerinizi kanıtlayın! Ödül olarak bir öpücük almak için müzikle uyumlu olarak sağ tuşlara basın!

Sık sık müzikle ilgili pek çok oyun yaratılıyor. Bu oyunlar özellikle günü müziksiz geçiremeyen müzik severler için popülerdir. Friday Night Funkin, bir mobil oyuna uyarlanmış popüler bir PC oyunudur. Bu oyunda tek göreviniz, babasından izin alarak kız arkadaşınızdan bir öpücük almak! Bunu yapmak için, bir şarkı söylemede ondan daha iyi performans göstermeniz gerekecek.

Şarkı söyleyelim diyoruz ama gerçekte doğru zamanda sağ ok tuşlarına basmanız yeterli. Temponun çok daha hızlı olduğu daha zor seviyelere gelene kadar kulağa kolay geliyor. Aşkınız söz konusu olduğunda yine de babasından izin alabilir misiniz? Şimdi bu komik ve eğlenceli müzik oyununda elinizden gelenin en iyisini yapın.

Friday Night Funkin Apk İndir

Neden bahsettiğimizi bilmiyorsanız, Friday Night Funkin Apk hedefinizin kız arkadaşınızdan bir öpücük almak olduğu müzikal bir oyundur, ancak önce babasını ikna etmeniz gerekir. Bunu nasıl yapıyorsun? Tamam, en mantıklı yaklaşım rap savaşlarına katılmak ve şarkı söylemek.

Müziğin ritmini takip edin ve tüm karakterlerin üstesinden gelebileceksiniz.
Yaklaşımın ahlaki yönünün ötesinde, bu, klasik atari dans makineleri tarzında, belirtilen ritmi takip ederek düğmelere doğru yönde dokunmak için ekrandaki okları takip etmemiz gereken bir beceri oyunudur.

Friday Night Funkin Apk ile Ritim duygunuzu test edin ve her rap savaşını kazanın.

Modern oyunlarda konu müzik olduğunda yapabileceğiniz pek çok şey var. Ancak müzik içeren en yaygın oyunlar ritim tipi oyunlar gibi görünüyor. Burası, çalınan müziğe göre onları doğru bir şekilde zamanlamak için farklı tuşlara dokunacağınız yerdir. Friday Night Funkin’de, burada ve orada birkaç bükülme dışında tam olarak yapacağınız şey budur. İlk olarak, kız arkadaşınızın öpücüğünü almak için babasının iznini almanız gerekir.

Ardından, değerinizi kanıtlamak için şarkı söylemede birbirinizle savaşmanız gerekecek. Bu, ritimle senkronize olarak sağ tuşlara dokunarak birbirinize şarkı söylemeye çalışarak yapılır. Ne kadar doğru olursanız, yeşil çubuk o kadar çok hareket eder. Savaşa gitmeden önce tamamen acemi iseniz oyunda pratik yapabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir Öykü Modu ve Ücretsiz Oyun da vardır.

Friday Night Funkin Özellikleri

Kız arkadaşının babasını bir şarkı söylemesine katılacak kadar kötü etkilemek mi istiyorsun? Friday Night Funkin’de değerinizi kanıtlayın ve ritimle şarkı söyleyin!

Müzik Ritim Oyunu – Müzik sizin tutkunuzsa, şimdiye kadar bu oyunların çoğunu oynamış olmalısınız. Sonuçta, şu anda oynanabilecek binlerce müzikle ilgili oyun var. Ancak, hiçbir yerde bulunmayan bir oyun arıyorsanız Friday Night Funkin’i deneyin. Bu özel oyun, birçok kişi tarafından sevilen aynı popüler PC oyunundandır. Burada, şarkı söyleyerek değerinizi kanıtlamanız gerekecek!

Şarkı söyleyerek, farklı zamanlarda ortaya çıktıkça sağ ok tuşlarına basmanız gerekir. Bu, şarkı söylerken çalınan şarkıya yanıt olarak. Ama burada, kız arkadaşınızın babası da dahil olmak üzere birçok insanla onun iznini almak için savaşacaksınız. Ne kadar doğru olursanız, kazanma şansınız o kadar artar!

Hikaye Modu ve Ücretsiz Oyun – Bu dünyada, bir şarkı söyleyerek hiçbir sorun çözülemez! Friday Night Funkin’de bu oyun tam olarak bununla ilgili! İlk önce sevgilinizin babasıyla savaşacaksınız, böylece kız arkadaşınızdan bir öpücük alabileceksiniz. Ardından, en iyi şarkıcılara karşı eğlenceli bir savaşta olacaksınız! Bunun dışında, zamanı geldiğinde hazır olmak için Free Play’de özgürce pratik yapabilirsiniz.

Bu oyunda, kazanmaya ne kadar yakın olduğunuzu gösterdiği için ekranın altındaki ilerleme çubuğunu da not almanız gerekecek. Yeşil çubuk daha görünür olduğunda, kazanıyorsunuz demektir. Ama sona ulaştığında ve kırmızı olduğunda kaybedeceksin!

Çeşitli rakipler ve şarkılar – Babayla dövüşmenin yanı sıra, burada diğer uzman şarkıcılarla savaşmayı da deneyimleyeceksiniz. Eğlenceli ritimleri ve farklı tempoları olan farklı şarkılar söyleyeceksiniz. Ne kadar ileri gidersen, şarkılar o kadar zor olacak! Ancak kazanmak için hızlı ve doğru olmanız ve doğru zamanda doğru tuşlara basmanız yeterlidir.

Görsel olarak çekici grafikler – Friday Night Funkin, 3D olduğu normal müzik oyunu değildir. Karakterler canlı renklerle kalın çizgilerle çizilmiştir. O zaman burada sınırlarınızı test edecek eğlenceli mekanlar da var! Şimdi görsel olarak çekici bir oyunun tadını çıkarın!

Basit kontroller – Bu oyun muhtemelen en kolay kontrollerden birine sahiptir. Ekranda kolayca dokunabileceğiniz sanal bir ok tuşları takımı var.

Night Funkin Mod APK – Reklamsız

Müzik kullanarak aşkın için savaşabilir misin? Friday Night Funkin uygulamasını şimdi indirin ve becerilerinizi ve değerinizi kanıtlayın!

Karakter, şarkının ritmine yaptığımız jestlerle babaya karşı rap yapacak. Kazanmaya veya kaybetmeye ne kadar yakın olduğumuzu gösteren alt durum çubuğunun izini kaybetme konusunda endişelenmemize gerek kalmayacak. Hikayenin hafta hafta nasıl ilerlediğini veya seviye bazında ilerlediğini ve kahramanımızın aşk arayışına devam etmek için nasıl yeni engellerle ve kavgalarla yüzleşmek zorunda kalacağını göreceğiz.

Genel olarak, bu Friday Night Funkin Apk‘nın güçlü grafikleri ve daha da önemlisi, takip etmesi ve yönetmesi kolay basit ve bağımlılık yaratan bir oyun mekaniği vardır. Herhangi bir sorunuz varsa, bir öğretici ve iki oyun modu vardır: sonsuza kadar kafiye yapabileceğiniz ücretsiz bir mod ve onları yendiğiniz sürece bir karakterle birbiri ardına karşılaşabileceğiniz bir hikaye modu.

Son olarak, bu açık kaynaklı bir oyun olduğu için birçok geliştirici, arsa, yeni karakterler ve farklı müzikler hakkında kendi yorumlarıyla Modlar yapıyor.

Görüntüler

Yenilikler

Friday Night Funkin Apk oyununu arıyorsanız bu uygulamayı doğrudan indirebilirsiniz. Yeni Friday Night Funkin kılavuzu ile oyunda ustalaşabililirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir