FRAG Pro Shooter MOD APK (Sınırsız Para Hilesi)

1.8.8

Oh Bibi, çevrimiçi yarış oyunları SUP Multiplayer Racing'in 30 milyon indirmeye ulaştığı ve en popüler yarış oyunlarından biri haline geldiği geçen yılın Mayıs ayında inanılmaz bir başarı elde etti. Birçok benzersiz özelliğe sahip yeni bir gerçek zamanlı nişancı oyunu olan FRAG Pro Shooter ile geri döndüler. Bu oyun, ilk bakışta Overwatch'a çok benzediği için "Mobil cihazlarda Overwatch" olarak adlandırılıyor. Bu oyun bence bu yıl beklemeye değer. Get ready to discover FRAG Pro Shooter, a shooter game by Oh BiBi! Play explosive 1v1 duels against players from all over the world with this amazing FPS designed for your phone.
Download APK
4.2/5 Votes: 16,024
Developer
Oh BiBi
Updated
July 27, 2021
Size
130M
Version
1.8.8
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

FRAG Pro Shooter MOD APK‘da şiddetli ve ilgi çekici silahlı çatışmalara gireceksiniz. Oyunun MOD versiyonu size bir takım avantajlar sağlayacaktır.

FRAG Pro Shooter Hakkında

Oh Bibi, çevrimiçi yarış oyunları SUP Multiplayer Racing’in 30 milyon indirmeye ulaştığı ve en popüler yarış oyunlarından biri haline geldiği geçen yılın Mayıs ayında inanılmaz bir başarı elde etti. Birçok benzersiz özelliğe sahip yeni bir gerçek zamanlı nişancı oyunu olan FRAG Pro Shooter ile geri döndüler. Bu oyun, ilk bakışta Overwatch’a çok benzediği için “Mobil cihazlarda Overwatch” olarak adlandırılıyor. Bu oyun bence bu yıl beklemeye değer.

Sanal Arena

FRAG Pro Shooter apk uygulamasında her savaş, iki takıma eşit olarak bölünmüş on oyuncudan oluşur ve kazanmak için tüm rakiplerinizi yenmeniz gerekir. Bu oyun, çekim, MOBA, rol yapma ve strateji gibi türlerin harika bir karışımıdır. Atış oyunlarını oynaması zor olduğu için sevmiyorsanız endişelenmeyin; Bu oyun, kontrol sistemindeki birkaç oyuncuyu destekler ve Ayarlar’da “otomatik ateşleme” özelliğini açabilirsiniz. Sadece birkaç maçtan sonra oyundaki en yüksek çatıya kolayca atlayabilirsiniz.

Bu oyunu düzgün bir şekilde oynamak için çok fazla hıza, reflekslere ve isabetliliğe ihtiyacınız olacak. Ek olarak, taktik bileşenin oyunun sonucu üzerinde önemli bir rolü vardır. Birlikte çalışmayı ve takım arkadaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurmayı, önemli harita yerlerini işgal etmeyi ve rakibin büyük hedeflerini ortadan kaldırmayı öğrenmelisiniz. Düşman için bir pusu kurun, onları tuzağınıza çekin ve öldürün. Rakibin kalkanına vurursanız takımınız çok puan kazanacaktır, ancak saldırganlar her an size saldırabileceğinden dikkatli olun. Bu arada, Kurtarma Kutusu savaşlardan sonra iyileşmek için kullanılabilir.

FRAG Pro Shooter apk da maçlar hızlı ve kaotik olduğundan, yüksek puanlar elde etmek için düşman hedeflerini hızla yok etmeli ve mümkün olduğunca çok düşman öldürmelisiniz. Süre sonunda en yüksek puanı alan takım kazanacak. Yok olacak kadar talihsizseniz, endişelenmeyin; anında üste yeniden canlanacak ve savaşmaya devam edeceksiniz. League of Legends’a oldukça benzeyen oynanışa sahip birinci şahıs nişancı oyunu olarak çok eğleneceksiniz.

Ayrıca, oyun tarzınıza ve takım arkadaşlarınıza bağlı olarak saldırmak, savunmak veya dengelemek için bir Savaş Destesi oluşturmanız gerekir.

Karakterler

FRAG Pro Shooter‘daki karakter koleksiyonu 40’a kadar karakter içerir ve geliştirme ekibi gelecek sürümlerde ek karakterlerin ekleneceğini vaat eder. Her karakterin kendi silahı vardır ve kadronuzda belirli bir işlevi yerine getirir, bu nedenle seçtiğiniz karakter, oyunun nasıl oynandığını ve takımın stratejisini etkiler. Örneğin, bir şifacı ile birlikte yüksek hasara sahip bir karakter, aşırı derecede imba olacaktır.

Ayrıca, daha büyük becerilerin kilidini açmak için karakterinizi yükseltmeyi unutmayın. İyi bir koleksiyona sahip olduğunuzda, gerçek zamanlı PvP arenasına katılarak atış becerilerinizi sergileyin, hepsini yenin ve bir efsane olun.

Grafikler

FRAG Pro Shooter apk, harika oynanışa, canlı renkli grafiklere ve çok sayıda heyecan verici aksiyon sahnesine sahip harika bir oyundur. Oyunun ayarı, harika bir görsel deneyim sağlayan çok sayıda efekt içeren bir 3D platform üzerine kuruludur. Karakter manipülasyonu oldukça akıcıdır ve arayüz, karakteri kolaylıkla kullanabilmeniz için bilimsel olarak geliştirilmiştir. Ek olarak, ses canlı ve ilgi çekicidir.

Her turda değişen çeşitli haritalara maruz kalacaksınız, bu nedenle nereye saklanacağınızı, savunacağınızı ve rakip saldırılardan kaçınacağınızı öğrenmek önemlidir.

FRAG Pro Shooter MOD APK Sürümü

MOD Özelliği

Sınırsız Para

Android İçin FRAG Pro Shooter MOD APK İndir

Genel olarak, FRAG Pro Shooter, keşfedilecek birçok farklı şey içeren eğlenceli bir online atış oyunudur. Her dövüşten sonra daha fazla ödül kazanmak için günlük aktiviteleri tamamlamayı unutmayın. Oyun Android akıllı telefonlar için mevcuttur ve sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantıları kullanılarak indirilebilir.

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

Download FRAG Pro Shooter MOD APK for Android

Overall, FRAG Pro Shooter is a fun online shooting game with a lot of different things to discover. Remember to complete the daily activities to earn more rewards after each combat. The game is available for Android smartphones and may be downloaded using the links provided below.

Get ready to discover FRAG Pro Shooter, a shooter game by Oh BiBi! Play explosive 1v1 duels against players from all over the world with this amazing FPS designed for your phone.

Become a top FRAG shooter

– Join players from all over the world
– Meet other players for short and crazy battles
– Control your character in first person or third person views
– Discover the new 2v2 mode! Cooperate with one of your friend or a random player to defeat your opponents

Personalize your gameplay for 1v1 matches

– Switch between your 5 characters and gain the advantage
– Being dead isn’t that bad: regain life instantly with another character
– Build your battle team to fit your game style: attack, defense, etc.

Create your own team

– Over 90 characters for building your dream team and becoming the best shooter
– Customize your characters with powerful and exciting skins
– Upgrade your characters to make them even more awesome

Make friends, rivals and become a superstar!

– Expand your Fan Base to become popular
– Join a club or create your own to make your team famous
– Record and share your games and decks, and check out others’ to become better

Tips

– Every character has their strengths and weaknesses: try them all to see which ones are best for you!
– Attack the enemy target to get lots of points, but beware of ambushes!
– Check your missions for amazing rewards!

FRAG Pro Shooter has everything a shooter needs: FPS (first person shooter) and TPS (third person shooter) options, auto shoot and all the controls are adjustable to fit your playing style! FRAG Pro Shooter has no more secrets, so come join the fun!

 

Images

What's new

Bug fix version.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *