Forge of Empires Hile Var mı

1.217.15
Forge of Empires Hile Var mı konusunu sizler için araştırdık. Forge of Empires apk en son sürümü olan bu uygulama ile oyunda size verilen görevleriyle başa çıkabileceğiniz Android için ücretsiz bir oyundur. Eski ve çağdaş kültürleri birleştiren bir metropol şehir etmeniz gerekecek.
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,012,804
Geliştirici
InnoGames GmbH
Güncellendi
November 10, 2021
Boyut
117M
Sürüm
1.217.15
Gereksinimler
4.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Forge of Empires Hile Var mı konusunu sizler için araştırdık. Forge of Empires apk en son sürümü olan bu uygulama ile oyunda size verilen görevleriyle başa çıkabileceğiniz Android için ücretsiz bir oyundur. Eski ve çağdaş kültürleri birleştiren bir metropol şehir etmeniz gerekecek. Olağanüstü engellerle dolu benzersiz bir oyun. Oyun maceranız sırasında Taş Devri’nden teknolojik olarak ileri çağ’a kadar zamanda yolculuk yapacaksınız.
Forge of Empires Hile
Forge of Empires Hile
Forge of Empires Hile
InnoGames oyunu 2012 yılında yayınladı ve hızla popüler bir stratejik çevrimiçi oyun haline geldi. Popülerliği, çekici estetiği ve düşündürücü görevlerinden kaynaklanmaktadır. Peki oyunda Forge of Empires Hile yapılır mı? sorusunu açıklayalım. Şunu söylemeliyim ki Hilelipc.com olarak herhangi illegal dosya paylaşımı yapmamaktayız. Sadece kullanıcıları bu şekilde illegal yöntemler ile oyunun açığını arayan oyun severleri uyaralım. Sims Mobile Para Hilesi yazımız da ilginizi çekebilir.

Forge of Empires Hile Var Mı ?

Bu strateji oyunu, ileri teknolojiyi keşfetmeniz ve çağdaş ve benzersiz binalar geliştirmeniz için sizi zorluyor. Bu sayede eşi benzeri olmayan bir metropole sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Tüm bina deneyimini evinizin rahatlığında yaşamak istiyorsanız, Android için Forge of Empires hile  en son sürümünü indirmelisiniz. Hilelipc.com olarak herhangi illegal dosya paylaşımı yapmamaktayız. Sadece kullanıcıları bu şekilde illegal yöntemler ile oyunun açığını arayan oyun severleri uyaralım.

Forge of Empires Hile Apk

Bu oyuna hakim olmak için strateji ve azim gerektirir. Ana hedefiniz, Taş Devri’nden çağdaş çağa kadar birçok kültürü bünyesinde barındıran fantastik bir metropol yaratmak olacaktır. Oyun Taş Devri’nde başlar (5000 yıldan fazla bir süre önce). Birkaç geleneksel kır evi olan küçük bir köyün başında olacaksınız. Mezranın gelişmiş altyapıya sahip büyük bir şehre dönüştürülmesini sağlayın. Forge of Empires Hile Apk ile tüm şehir online olarak yapılacaktır! Evet, geçmiş bir çağa geri dönen yapılar inşa ederken zaman içinde seyahat edebileceksiniz.

Forge of Empires Apk

Oyundaki insanlara liderlik etmen beklenecek! Onların coşkusunu kültürel açıdan farklı bir metropol yaratmanın asil hedefine yönlendirmek için çabalarken liderlik yeteneklerinizi göstermeniz gerekecek. Oyunun her öğesini/özelliğini vurgulayan 3D grafiklere sahiptir. Birinci sınıf ses sistemleri, oyun boyunca sizi eğlendirecek. Forge of Empires APK uygulamasını indirin . Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak uygulamayı edinebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

The Halloween event will keep running until 17th of November!

-Navigate your way through the mists of the Abandoned Fair!

-Use light to disperse the mist, and find rewards along the way!

-Participate in additional toy quest lines, and this year's new Reward Calendar, for additional rewards!

We hope you continue to enjoy Forge of Empires!

Geliştirici uygulamaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir