Fnaf Security Breach Apk

15.0.0
Fnaf Security Breach Apk uygulamasını hilelipc.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. Sizde hemen web sitemize girerek son güncel Fnaf Security Breach Apk’yı indirin.
APK indir
4.5/5 Oylar: 218,461
Geliştirici
Illumix Inc.
Güncellendi
10 Aralık 2021
Boyut
184M
Sürüm
15.0.0
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fnaf Security Breach Apk uygulamasını indirmek istiyorsanız Hilelipc.com olarak doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, FNAF security breach apk oyun indir Club indirme bağlantısına giderek Android telefonlar için geliştirilen bu aksiyon oyununu kolayca indirebilirsiniz.

Fnaf Security Breach Apk Uygulamasının Özelliği Nedir?

Bu oyunu düzgün bir şekilde çalıştırmak için en az 2 GB RAM’e sahip bir cihaz gereklidir. Hem çocukların hem de ebeveynlerin göz alabildiğine eğlence ve yemek için geldiği Freddy Faizbear Pizza’daki yeni yaz işinize hoş geldiniz! Ana cazibe, elbette Freddy Fazbauer; Ve iki arkadaşı. Onlar kalabalığı memnun etmek için programlanmış animatronik robotlardır! Ancak, robotun gece davranışları biraz tahmin edilemez hale geldi ve sizi bir güvenlik görevlisi olarak işe almak.

Küçük ofisinizden güvenlik kameralarını dikkatlice izlemelisiniz. Gecelik kullanmanıza izin verilen çok sınırlı miktarda elektriğiniz var (biliyorsunuz kurumsal bütçe kesintileri). Bu, gece elektriğiniz bittiğinde – artık güvenlik kapıları ve ışıklar yok demektir! Bir şeyler doğru değilse – yani Freddybear veya arkadaşları uygun yerlerinde değilse, o zaman onları monitörde bulmalı ve gerektiğinde kendinizi korumalısınız!

FNAF security breach apk oyun indir Club

Oyunun kontrolünün ve öncülünün tüm basitliğine rağmen FNAF security breach apk ürkütücü. Tasarımdaki zekanın ve inceliğin bir deneyimi harika kılmak için nasıl kullanılabileceğinin harika bir örneği. Basit hareketsiz görüntüler ve Uygun tasarım, tasarımı çalar. Bu oyunda görün ve Scott Kaethon’un ürkütücü bebeklere ve oyuncaklara bakarken insanların gizli korkuları hakkında çok şey bildiğini gösterin.

Korku oyunlarında grafikler ve ses, oyundaki her durum için korkutucu bir görünüm yaratmak için her zaman önemli faktörlerdir. Dört hayvanın şekli oldukça korkutucu, keskin dişler, pas ve vücudun her yerinde kan var. Belki resme baktığınızda çok şirin olduğunu düşünüyorsunuz ama karanlıkta dişlerinizin nasıl içine girdiğini bir düşünün, en cesur oyuncular kesinlikle şok olabilir.
Oyunda atmosfer oldukça sakin, sessizlik var, sadece nefesinizin sesi ve bazen de hayvanların çığlıkları var. Geceleri yalnız oynarken kendinizi serin hissettiren melankolik müziği ekleyin.

five-nights-at-freddys-security-breach
five-nights-at-freddys-security-breach

Fnaf Security Breach Apk Oyunundaki Konu ve Aksiyon

Fnaf Security Breach  oyununun ana karakteri basit bir bekçidir. Bir gün ilanları olan bir gazete aracılığıyla uygun bir iş yeri arıyordu. Sonunda, ailenin pizzacısı için gece saatinin gerekli olduğunu belirten bir ilan aldı.
Aynı zamanda, çok çekici çalışma koşulları sunuldu – bir dolaba oturmak ve sırayı monitörden izlemek.
Kahraman, bu işin kendisine yakıştığını düşündü ve kısa süre sonra kendini gece vardiyasında bir pizzacıda buldu. Bu kurumun ana özelliği, gün boyunca ziyaretçilerin oyuncak kostümler giydirilmiş özel mekanik bebekler tarafından eğlendirilmesidir.
Ancak daha sonra ortaya çıktığı gibi, gece gündüz kadar elverişli değiller. Pizzacı kapandıktan kısa bir süre sonra bekçi ile oynamaya karar verdi ve böyle bir eğlenceden sonra hayatta kalması pek mümkün değil.

Fnaf Security Breach Apk İndir

Fnaf Security Breach Apk uygulamasını hilelipc.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. Sizde hemen web sitemize girerek son güncel Fnaf Security Breach Apk’yı indirin.

Görüntüler

Yenilikler

▶ Animatronics have stalked you in your world, now you must enter The Dark Circus and face them in theirs!
▶ Search the world of The Dark Circus for clues, solve the tasks, and make it through every encounter to earn exclusive rewards!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir