Floki Playtime APK İndir

0.0.3
Floki Playtime APK, SquidGame'den ilham alan eğlenceli bir macera oyunudur. Hızlıca indirin ve birçok sevimli hayvan arkadaşıyla düzinelerce komik mini oyunun tadını çıkarın.
APK indir
4.5/5 Oylar: 770
Geliştirici
ABI Global LTD
Güncellendi
January 7, 2022
Boyut
76M
Sürüm
0.0.3
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Floki Playtime APK, SquidGame‘den ilham alan eğlenceli bir macera oyunudur. Hızlıca indirin ve birçok sevimli hayvan arkadaşıyla düzinelerce komik mini oyunun tadını çıkarın.

Not: My Dino Friend ve PK XD gibi birçok oyunu sitemizde oynayabilirsiniz.

Floki Playtime Hakkında

Floki Playtime – Süper eğlenceli ve sevimli mini oyunlar koleksiyonu

Floki Playtime APK
Floki Playtime APK

Floki Playtime, popüler Kore filmi SquidGame’e dayanan ve kısa süre önce mobil platformda piyasaya sürülen bir oyundur. Size sinema ekranındaki dram ve korkudan tamamen farklı yeni bir his verecek. Yani bu oyun özellikle çocuklar olmak üzere tüm oyuncular için uygundur. Herkes oynayabilir ve tüm gün dinlenmek için eğlenceli anların tadını çıkarabilir. Derin ormanda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz düzinelerce mini oyun ve keşfedilecek birçok heyecan verici ödül, ne dersiniz? Bunlar orijinal filmden tanıdık oyunlar ama parlak, neşeli görüntüler ve seslerle yenilendi. Daha fazla beklemeyin, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Birçok heyecan verici mücadelede Floki’ye eşlik edin

Oyuna katılan oyuncular, küçük ve sevimli bir Floki köpeği rolünü oynayacaklar. Aslan Kral ve asistanı Huggy tarafından düzenlenen bir yarışmaya katılmak için kaydoldu. Ancak sadece Floki katılmakla kalmadı, yeşil kurbağadan boz ayıya, tavşana, kediye, maymuna ve daha fazlasına kadar birçok arkadaş da oradaydı. Bu nedenle, süper eğlenceli ve son derece rekabetçi bir oyun alanı olmayı vaat ediyor, ancak başarılar hakkında çok fazla endişelenme çünkü eğlence ana şeydir.

Müsabaka birkaç gün sürecek ve oyuncuların bir sonraki tura geçmek için her günü geçmesi gerekiyor. İlk mini oyun, SquidGame serisindeki ilk oyunu temel alan bir mini oyun olan “Red Light Green Light” olacak. Bu oyunda, oynatıcı mevcut müziğe koşacaktır. Ancak sadece müzik çaldığında koşabilir ve müzik durduğunda ve Huggy size baktığında durabilirsiniz. Huggy birinin hareketini algılarsa, o kişi hemen oyundan çıkarılır. Ve aynen böyle, bir sonraki turda oynamaya devam etme fırsatını kazanmak için bitiş çizgisini geçmeniz gerekiyor.

Bir sonraki oyun, “Tug war” adı verilen geleneksel bir mini oyun olacak. Katılımcılar 2 takıma ayrılacaktır, her takım 5 kişiden oluşacaktır. Takım ne olursa olsun, oyuncuların da takımlarına zafer kazandırmak için gerçekten çok çaba sarf etmesi gerekiyor. Aksi takdirde, siz ve ekibin geri kalanı durmak zorunda kalacaksınız.

Ve elbette, kazanmaya devam ederseniz daha birçok mini oyun oynamaya devam edecek. Bir oyuncu bir turda başarısız olursa, ilk turda değil, o turda tekrar oynayacaktır. Ne kadar uzun süre oynarsanız, keşfedilecek ve fethedilecek daha eğlenceli oyunlar vardır. Görünümlerin ve silahların kilidini açmak için bir dizi çekici ödülle birlikte.

Karakterinizi özelleştirin

Köpeğiniz Floki’ye yeni kıyafetler bulma şansını kaçırmayın. Oyuncular mağazada Floki’yi bir dizi Noel Baba görünümü veya altın kürkle özelleştirebilir. Ayrıca onu silahlar, yüzükler, aksesuarlar, çantalar, şapkalar ve daha fazlasıyla donatabilirler. Onu daha güçlü yapmayacaklar ama kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayacaklar. Bu nedenle, birçok benzersiz ürün için alışveriş yapmak için hesabınızı kaydetmeli ve istediğiniz şekilde karıştırmalısınız.

Çevrimiçi çok oyunculu ile bağlanın

Floki Playtime, aynı anda binlerce oyuncunun oynadığı çevrimiçi bir oyun alanıdır. Böylece yarışma sırasında tanışabilir, sosyalleşebilir ve birçok ilginç arkadaş edinebilirsiniz. Zorluklarınızı her zamankinden daha ilginç ve rekabetçi hale getirecekler. Bu arkadaşlar, ormandaki tanıdık hayvanlar gibi birçok farklı şekil alacak. Onlar sayesinde partiniz mutlu ve enerji dolu olacak.

Komik ve arkadaş canlısı görüntüler

Oyundaki her şey, ilk oynadığınız andan itibaren aşık olmanızı sağlıyor. Köpekler, kediler, maymunlar, kurbağalar ve daha pek çok sevimli ve arkadaş canlısı görsele rastlayabilirsiniz. Eşsiz görünümlerinde çok komik görünüyorlar ve hatta sizi güldürecek çeşitli ifadeler ve hareketlerle geliyorlar. Ayrıca, oyun bağlamı oldukça çeşitlidir, her oyun bir sahnedir ve her seferinde yeni bir turda yeni bir his yaratır. Oyundaki fon müziği de oldukça canlı, tüm endişelerinizi unutturan eğlenceli bir atmosfere katkıda bulunuyor.

Android için Floki Playtime APK İndir

SquidGame filminin hayranları Floki Playtime’ı kesinlikle kaçıramaz. Orijinal filmdeki en klasik mini oyunları bir araya getirirken her şeyi eğlenceli bir görsel stille tazeliyor. Çevrimiçi oyunculara karşı oynayabilir, bir sonraki tur için onlarla rekabet edebilir ve her gün çeşitli benzersiz zorluklar keşfedebilirsiniz. Ne için bekliyorsun? Oyunu şimdi indirmek ve oynamak ücretsizdir.

Özellikler MOD :

  • Çok yakında

 

Görüntüler

Yenilikler

- New minigames: Tap the Huggy
- Custom Character: New face, accessories
- Fix bugs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir