Android için FL Studio Mobile APK İndir

3.6.19
Android için FL Studio Mobile APK İndir
APK indir
4.2/5 Oylar: 31,133
Geliştirici
Image-Line
Güncellendi
November 12, 2021
Boyut
227M
Sürüm
3.6.19
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

FL Studio Mobile apk ile akıllı telefonunuzda veya tabletinizde çok parçalı müzik projeleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Bu, çok fazla para harcamanıza gerek kalmadan kaliteli vuruşlara sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu yazıda, uygulamanın getirdiği özel vurguları inceleyelim.

Wallcraft Premium APK İndir yazımız ilginizi çekebilir.

FL Studio Mobile Apk – Doğrudan mobil cihazlarda müzik oluşturmak için uygulama

FL Studio Mobile, dinleme tarzınızı ifade etmenize yardımcı olacak en iyi mobil uygulamalardan biridir. Image-Line tarafından piyasaya sürülen bu uygulama, kullanıcı topluluğu tarafından giderek daha popüler hale geliyor ve seviliyor. Ücretli olmasına rağmen, uygulama Google Play‘de Müzik ve Ses kategorisinde popüler hale geldi.

FL Studio Mobile APK İndir
FL Studio Mobile APK İndir

FL Studio Mobile apk sayesinde kullanıcılar, ihtiyaçlarına uygun benzersiz şarkıları özgürce oluşturabilirler. Sitemiz üzerinden verilen APK İndir bağlantısı üzerinden uygulamayı hemen indirerek yeni bir müzik projesi oluşturun.

Harika müzikler yapın

Uygulamayı cihazınıza indirir indirmez müzik projenize hemen başlayabilirsiniz. Burada kullanıcılar birçok farklı türde kolayca müzik oluşturabilirler. EDM, Trap, Dance, Vinahouse, Disco House vb. dahil. İlk olarak, kullanıcıların arka plan olarak bir şarkı seçmesi gerekir. Ardından şarkıyla ilgili parametreleri ayarlamak için yerleşik FX Equalizer aracını kullanın.

Her şarkının farklı bir ifade tarzı vardır, böylece dinleyicilerin sıkılmaması için onu birçok miksajda özelleştirebilirsiniz. Sadece cihazınıza FL Studio Mobile indirin ve çok fazla zorluk çekmeden binlerce farklı şarkıyı dönüştürebilir ve oluşturabilirsiniz. Hızlı tempolu vuruşlar, yumuşak piyano sesine sahip bir müzik parçası veya eksiksiz bir şarkı oluşturmak istiyorsanız, bu uygulama bunları gerçekleştirebilir.

Basit Kullanım

FL Studio Mobile apk, mobil cihazları kullanan kullanıcılara yöneliktir, bu nedenle kullanımı nispeten basittir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, kullanıcıların rastgele bir şarkı seçmesi ve yerleşik FX Ekolayzır aracıyla değiştirmesi yeterlidir. Ardından, birkaç basit dokunuşla parçalarınıza başka efektler uygulayabilirsiniz. Yeni bir kullanıcıysanız endişelenmeyin. Eksiksiz bir çalışma oluşturana kadar adım adım pratik yapmanıza yardımcı olacak eğitim videoları mevcuttur.

Ayrıca, kullanıcılar DirectWave kullanarak resmi olarak yayınlamadan önce müziklerini de ön izleyebilirsiniz. Her şey bittiğinde, hemen cihazınıza kaydetmek için kaydet düğmesine basabilirsiniz. Genel olarak, bu uygulama şu anda profesyonellerden amatörlere kadar her türlü kullanıcı için uygundur.

Garantili ses kalitesi

Depolamadan sonra ses kalitesi, birçok güncel müzik besteleme uygulaması için ikilemlerden biridir. Neyse ki, FL Studio Mobile apk, farklı cihazlarda bozulma olmadan en iyi ses kalitesini tam olarak karşılar. Şarkılarınızı çevrenizdeki kişilerle paylaşmadan önce birden fazla cihaza yükleyerek bunu test edebilirsiniz.

Ayrıca, kullanıcılar günümüzde müziklerini birçok popüler ses formatı ile saklayabilirler. Bunlar WAV, MP3 ve FLAC’ı içerir. Sonuç olarak, sadece mobil cihazlara uygun olmak yerine birçok ses cihazı ile uyumlu olacaktır.

Android için FL Studio Mobile Apk İndir

Bilgisayarınızda daha önce FL Studio beat düzenleme yazılımı kullandıysanız, kesinlikle FL Studio Mobile adı size artık yabancı gelmiyor. Temel olarak, bu uygulama önceki sürümün şimdiye kadar yaptığı en güçlü özellikleri getiriyor. Ancak, hantal bilgisayarlar yerine mobil cihazlarda müzik bestelemeye uyacak şekilde büyük ölçüde ayarlanmıştır. Artık her yerde ve her zaman harika ses efektleriyle müzik oluşturabilirsiniz.

Not: FL Studio Mobile apk ücretli bir uygulamadır, bu nedenle kullanmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. 

Görüntüler

Yenilikler

What's new in 3.6.19: - Bugfixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir