Five Nights At Freddys APK İndir

2.0.3
 • Ödeme
Gregory'nin başrolde olduğu bir hayatta kalma korku oyunu Five Nights at Freddy's. William Afton'ın kötü ruhu tarafından ele geçirildiği için beyaz tavşan kostümü giyiyor. Serideki oyunların çoğu, Freddy's'de Five Nights da dahil olmak üzere Freddy Fazbear'ın pizza merkezinde geçiyor.
APK indir
4.7/5 Oylar: 132,298
Geliştirici
Clickteam USA LLC
Güncellendi
December 23, 2021
Boyut
108M
Sürüm
2.0.3
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Five Nights At Freddys 

Gregory’nin başrolde olduğu bir hayatta kalma korku oyunu Five Nights at Freddy’s. William Afton’ın kötü ruhu tarafından ele geçirildiği için beyaz tavşan kostümü giyiyor. Serideki oyunların çoğu, Freddy’s’de Five Nights da dahil olmak üzere Freddy Fazbear’ın pizza merkezinde geçiyor.

Oyuncu robotik animatronik ile etkileşime girer. Bu oyunda, franchise’daki önceki oyunlardan birçok kahramanı bulacaksınız, ancak farklı bir biçimde. Önceki oyunlardan birçok canavar ve karakterin glam-rock versiyonlarını bulacaksınız. Ayrıca dizide daha önce görülmemiş yeni animatronikler de var. Arabalar geceleri hareketli ve kontrol edilemez hale geliyor. Çevreyle etkileşime girerek ve bulmacaları çözerek, kahraman onlardan kaçınabilir.

Five Nights At Freddys Apk İndir

Dünya çapında, aile dostu bir korku oyunu olan Five Nights at Freddy’s: Security Breach’i seven milyonlarca oyuncu var. Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex’inde bir gecede mahsur kalan genç bir çocuk olan Gregory’yi kurtarmanın bir yolu olmalı. Yeniden tasarlanan Five Nights at Freddy’nin karakterleri ve yeni, korkunç tehditlerin neredeyse durdurulamaz avında hayatta kalmaya çalışırken Gregory Fazbear’ın kendisi ona yardım ediyor.

Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex’in gece protokolleri oluşturulduktan sonra, herhangi bir davetsiz misafir animatronikler tarafından amansızca takip edilecektir. Pizzaplex’in güvenlik görevlisi Vanessa, gerekirse her Cotton Candy Pizza Standını değiştirecek – çok uzun süre hareketsiz kalmak akıllıca değil.

Binadaki güvenlik kameralarını kullanarak tehlikelere karşı rotanızı hazırlayın. Boya kutularını ve oyuncakları devirerek düşmanların dikkatini dağıtabilirsiniz. Bir saklanma yerinde saklanırsanız tehlike geçebilir veya takipçilerinizden kaçmaya çalışabilirsiniz. Esnek kalmalısınız, ancak yavaşlamalısınız.

Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex’i konukların eğlenmesi için çeşitli cazibe merkezlerine sahiptir – Monty Golf, Roxy Yarış Pisti, Bonnie Bowl, kanalizasyon ve kanalizasyon? Pizzaplex’te pek çok lezzetli ikram var.

Five Nights At Freddys Apk
Five Nights At Freddys Apk

Oyuna yeni mekanikler eklemenin ve daha ürkütücü animatronikler eklemenin yanı sıra, yeni bir artırılmış gerçeklik oyunu, oyun deneyimini daha da geliştirecek.

Bu oyunun hayranlarını memnun edecek. Şimdi, oyun çok daha büyük bir ölçekte, çarpıcı grafikler ve daha önce hiç görülmemiş bir oynanışla görünüyor. Bir ofiste oturmak ve etraflarındaki nesnelerle etkileşime girmek yerine, oyuncular bu alışveriş merkezi benzeri binayı keşfedebilecek ve animatroniklerle etkileşime girebilecekler.

Five Nights At Freddys Nasıl Oynanır

u ana kadar oyunu ve nasıl oynanacağını gösteren tek bir video yayınlandı. Kısa uzunluğuna rağmen, belli oynanış mekanikleri hemen göze çarpıyordu. Daha önce de belirtildiği gibi artık haritada dolaşabilirsiniz. Oyun ayrıca gizli ve kovalamaca unsurlarına sahip görünüyor. Oyunun üç katlı bir alışveriş merkezinde geçtiği göz önüne alındığında, keşfedilecek çok fazla alan ve animatronikten kaçmanın birden fazla yolu olacak.

Eski kamera beslemesine ek olarak, oyuncu bir akıllı saat aracılığıyla bir haritaya, envantere ve günlüklere erişebilir. Oyunu oynadığınızda, fragmanda gösterilmeyen yeni ve heyecan verici mekanikleri keşfedeceksiniz.

Korku unsurlarını korusa da Five Night at Freddy’s: Security Breach bu sefer daha da korkutucu görünüyor. Film, daha da korkutucu görünen ancak tam olarak gösterilmeyen bir dizi yeni animatronik içeriyor.

Five Nights At Freddys APK Temel Özellikleri

 • Ücretsiz indirin
 • Ücretsiz akış
 • kayıt olmaya gerek yok
 • Seveceğiniz diziler ve filmler
 • Kolay ve kırılmaz bir şekilde bağlanma
 • Yüksek düzeyde performans
 • Arayüzün kullanım kolaylığını seviyorum
 • Reklama izin verilmiyor
 • çok daha fazlası var

Five Nights At Freddys APK Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Five Nights At Freddys APK’sini aşağıdaki adımları takip ederek indirebilirsiniz. İzlenmesi gereken her adım yazılmıştır. Oyunu indirdikten sonra oynayabilirsiniz.

 • İndirmek için hilelipc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıkla.
 • İndirildikten sonra APK dosyasını açın.
 • Ayrıca etkinleştirilmesi gereken güvenlik ayarlarının bir listesi olacaktır.
 • Ayarlar’da bu kaynağı veya bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştirin.
 • İndirdikten sonra APK dosyasına dokunun ve ardından APK dosyasını bulduktan sonra Yükle düğmesine dokunun.
 • Yeni bir hesap için kaydolabilir veya mevcut hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
 • Five Nights At Freddys APK’sini bu şekilde Android telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç 

Bugün sizlerle Five Nights At Freddys APK’nin son sürümünden bahsettik. Five Nights At Freddys APK, birçok fayda sağladığı için insanlar arasında oldukça popüler olan bir uygulamadır. Five Nights At Freddys APK, kategorisindeki en iyi uygulamadır. Android kullanıcıları güvenle kullanabilir. Bu nedenle, apk’yı beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümüne bir inceleme bırakın ve web sitemizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın, böylece onlar da ücretsiz uygulamalar indirebilirler.

Görüntüler

Yenilikler

- Subtitles in 11 languages (see app description)
- New Foxy plushie for your desk (in-app purchase)
- New graphics for the plushies
- Minor fixes and improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir