Five Nights at Floppa Mod Apk İndir

1.5
Five Nights at Floppa MOD APK, ünlü FNAF serisinden ilham alan bir korku oyunudur. Oyunda oyuncu, mağazanın varlıklarını koruma görevi ile gece vardiyasında bir güvenlik görevlisi olacak.
APK indir
4.6/5 Oylar: 13,620
Geliştirici
FreezyCat
Güncellendi
January 30, 2022
Boyut
120M
Sürüm
1.5
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Five Nights at Floppa MOD APK, ünlü FNAF serisinden ilham alan bir korku oyunudur. Oyunda oyuncu, mağazanın varlıklarını koruma görevi ile gece vardiyasında bir güvenlik görevlisi olacak.

Five Nights at Floppa Hakkında

Five Nights at Floppa – Klasik korku FNAF oyununun bir hayran oyunu

Korku filmlerini veya özellikle korku oyunlarını seviyorsanız, Five Nights at Freddy‘s ismine kesinlikle yabancı değilsinizdir. Günümüze kadar da en sevilen korku oyunlarından biridir. Bu nedenle, bu oyundan ilham alan birçok versiyon var, bunların arasında Five Nights at Floppa oyunu da katıldı.

Five Nights at Floppa
Five Nights at Floppa

Temel olarak, bu, yayıncı FreezyCat’in bir ürünüdür. Kedi imajından ilham alan pek çok oyun çıkardılar ve kediler de bu oyunda yüzleşmeniz gereken kötü adamlar. Sadece orijinali temel alan bir versiyon olmasına rağmen, Five night at Floppa, dünya çapındaki oyuncuları gerçekten cezbetti. Daha spesifik olarak, birçok olumlu yorumla birlikte Google Play‘de 1 milyondan fazla yükleme elde etti.

Karanlık arka plan

Diğer FNAF sürümlerine benzer şekilde, Floppa’da Beş Gece, oyuncuları karanlık bir arka plana getirecektir. Bu orta ölçekli bir şirket, gün içinde çok sayıda çalışanı ve müşterisi olan çok yoğun bir yer. Ancak, geceleri işler gerçekten kötüye gider, insanların geceleri burada kalmaya cesaret edememesine neden olan garip olaylar olmaya devam eder. Bir güvenlik görevlisi olarak, her şeyi izlemeniz ve kimsenin şirkete girip ekipmanı çalamayacağından emin olmanız gerekir. Ancak işler o kadar basit değil, sanki karanlıktan sizi izleyen bir şey var, kedi gibi.

Basit ama bağımlılık yapan oyun floppa gaming

Bu oyunun (floppa gaming) oynanışı nispeten basittir. Oyuncunun tek yapması gereken güvenlik odasından güvenlik kamerasını izlemektir. Daha spesifik olarak, Floppa’da Beş Gece, oyunculara sezgisel bir kamera sistemi aracılığıyla toplam 9 farklı alan sağlar. Göreviniz, yaşamla tehdit edilmek istemiyorsanız kimsenin güvenlik odasına girmesine izin vermemektir.

Yavaş yavaş, oyunculara korku getirmek için geceleri sürekli garip olaylar gerçekleşecek. Çok fazla endişelenme, sadece Floppa adında garip bir kedinin görünüşü. Ama sıradan bir kedi değildir, geceleri avlanmak için doğmuştur ve herkes bu kedi için iyi bir av olabilir. Tabii ki Floppa hiç de arkadaş canlısı değil ve özellikle sadece geceleri ortaya çıkıyor.

Elektriği bilinçli kullanın

Floppa’da beş gece, oyunculara güvenlik kameraları aracılığıyla verileri gözlemlemekten daha büyük bir zorluk verir. Yani, geceleri kullanmak için yalnızca sınırlı miktarda elektriğiniz var. Işıkları açmak, kapıları kapatmak veya kameraları izlemek gibi güç tüketimiyle ilgili tüm eylemler önemli miktarda elektrik tüketecektir. Bu nedenle, herhangi bir işlem yapmadan önce dikkatlice düşünmeniz gerekir. Sadece elektriği nasıl kullanacağınızı yanlış hesaplayın, bu oyunda hayata karar verme hakkını kaybedeceksiniz.

Kötü adamın değişimi

Daha önce FNAF serisindeki oyunlardan herhangi birini beğendiyseniz, mekanik canavarlara kesinlikle aşina olacaksınız. Ayrıca FNAF serisinin ortak bir sembolü olarak görülüyorlar ancak Floppa’da Beş gecede tamamen kaldırıldılar. Bunun yerine, oyunun kötü adamları, Floppa adlı bir yaban kedisi tarafından yönetilen kedilerdir. Geceleri sürekli ortalığı dağıtıyor gibi görünürler, sadece korkutmak için değil, fark edilirlerse hayatınızı kaybedebilirsiniz.

Basit grafikler, görselleştirilmesi kolay

Bu oyunun grafiklerini geliştirmenin yolu nispeten basit ama oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor. Mevcut ayrıntılar, şirketteki alanların bağlamından kedi Floppa’nın görüntüsüne kadar göreceli bir başarı ile tasvir edilmiştir. Hepsi çok iyi ve özellikle çok akıcı bir şekilde gösteriliyor, böylece oyunun tadını birçok farklı cihazda istikrarlı bir şekilde çıkarabilirsiniz. Ek olarak, oyundaki ses öğesi de oyunculara eğlence sırasında bir gerilim hissi vermek için oldukça makul bir şekilde entegre edilmiştir.

Android için Five Nights at Floppa MOD APK İndir

Basit korku oyunlarından farklı olarak, Five Nights at Floppa, oyunculara bulmaca oyunu, kedi Floppa ile yoğun zihin savaşları verir. Karakterin bu şirkette beş gece hayatta kalmasına yardımcı olacak kadar özgüvene ve cesarete sahip misiniz? Oyunu cihazınıza indirdiğiniz ve hemen deneyimlediğiniz anda cevap karşınıza çıkacaktır.

Özellikler MOD :

  • Reklamsız

Görüntüler

Yenilikler

fix bags

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir