Family Island Hile Apk İndir

2021120.0.11430

Family Island Hile oyunu: Günümüz dünyasında insanlar yorgun ve bunalımlı. Sadece ara sıra dinlenmek ve dış dünyadan kopmak için zamana ihtiyacımız var. Mars veya güzel bir ada gibi her yerde olabilir. Yayıncı Melsoft Games'in eğlenceli bir çiftlik oyunu olan Family Island APK'sinde Bruce ailesinin düşündüğü de budur. Çiftlik oyunlarından hoşlanıyorsanız, Family Island Hile Apk bir zorunluluktur. Kaynak ekme ve toplamanın yanı sıra, ıssız bir adada nasıl yaşayacağınızı ve ihtiyaçları aramayı öğreneceksiniz. Bruce ve Eva'nın aileleri hakkında büyüleyici gerçekleri keşfedin. Güzel bir ada yaratmalarına ve kabilelerini aramalarına yardımcı olun. Karaya oturmuş bir adada hayatta kalma mücadelesine hazır mısınız? Şimdi bu oyunu telefonunuza indirip öğrenmenin tam zamanı!
Download APK
4.4/5 Votes: 562,086
Developer
Melsoft Games Ltd
Updated
May 17, 2021
Size
89M
Version
2021120.0.11430
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Family Island Hile Apk İndir

Family Island Hile oyunu: Günümüz dünyasında insanlar yorgun ve bunalımlı. Sadece ara sıra dinlenmek ve dış dünyadan kopmak için zamana ihtiyacımız var. Mars veya güzel bir ada gibi her yerde olabilir. Yayıncı Melsoft Games’in eğlenceli bir çiftlik oyunu olan Family Island APK‘sinde Bruce ailesinin düşündüğü de budur.

Family Island Oyunu Hakkında

Family Island’ın şu anda Google Play’de bir milyondan fazla yüklemesi var ve pek çok olumlu geri bildirim ve yorum var. Oyun, çarpıcı grafikler ve klasik bir çiftlik oyununun oynanışı ile uzun bir iş gününden sonra bir huzur ve rahatlama hissi sağlar.

Özellikle, çoğu çiftlik oyununun aksine, Bruce ve Eva’nın aileleri hakkında ilgi çekici bir hikaye keşfedeceksiniz. Bir macera için çarpıcı bir ıssız adada onlara katılın. Antik ortama rağmen, hikayeleri ve ilişkileri oldukça çağdaş.

Komik bir çiftlik oyunu

Modern toplumdaki insanlar teknolojiye aşırı derecede bağımlıdır. Herkes hala bilgisayarına odaklanmış durumda, bu yüzden arkadaşlarını ve ailelerini unutuyorlar. Bilgisayarlara veya teknolojiye erişimi olmayan uzak bir adada mahsur kaldığınızı varsayın. Telefon, internet veya wifi yoktu.

Bruce, Eva ve çocukları volkanik bir patlamadan sonra sevimli ama tamamen bozulmamış ve doğal bir adaya itildiler. Family Island’da amacınız, adayı yenilemelerine, evlerini yeniden inşa etmelerine ve sıfırdan yeni bir hayata başlamalarına yardımcı olmaktır. Bruce’un ailesine kabileleri ve arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelmeleri için yardım ederken gelişen bir kasaba inşa edin.

Adanızı Geliştirin

Family Island’ın ilkel bir hikayesi olduğundan, bilgisayar kullanamayacak veya anakaradaki insanlarla iletişim kuramayacaksınız. Hayatta kalma oyunlarının aksine, zombiler veya dinozorlarla savaşmanız gerekmeyecek. Bu bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Yapmanız gereken tek şey avlamak, bitki dikmek ve yiyecek aramaktır. Ahşap ve taş gibi doğal malzemelerle evler yaratın. Daha sonra adanızı hareketli bir alana dönüştürebilir ve bu süreçte birkaç kabilenin ilgisini çekebilirsiniz.

Başlangıçta, Bruce ve Eva tarafından Öğretici ile yönlendirileceksiniz. Toprağı iyileştirmeye, ayıklamaya ve bazı kayaları ve ağaçları kırmaya başlayın. Bundan sonra yiyecek saklama kulübeleri, ateş sobaları veya ambarlar inşa edebilirsiniz.

Yapıları iyileştirmek için demir, ahşap, taş, ipler, sabun ve diğer malzemeler kullanılır. Yükseltmelerin bir sonucu olarak binalar giderek daha yeni hale geliyor. Sonuç olarak, para kazanmak için yeni araç türlerinin kilidini açabilecek, geliştirebilecek ve satabileceksiniz.

Yemek Zamanı

Tabii ki, ıssız bir adada yaşarken en önemli husus yemek. Bruce’un ailesinin acıkmasına izin veremezsiniz çünkü çok fazla insan var. Mevcut mahsulleri toplamaya ek olarak çeşitli meyve ve yiyecek mahsulleri yetiştirebilirsiniz.

Eva, yemek seçmek için ateşe dokunduktan sonra herkes için çeşitli yemekler pişirecek. Gerekli malzemeler olmadan yemek yapamazsınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç yemek var. Yemekler yeni ama sizi güldürecek antika bir tarzda dekore edilmiş.

Sisi kaldırın ve adanızı genişletin.

Adanızın etrafındaki sisli yer, henüz keşfetmediğiniz alandır. Ağaçları, kayaları, çalıları vb. Keserek yasak alanları keşfedeceksiniz. Yeni bir bölgenin kilidini açmak sadece bölgeyi genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda Bruce ailesi hakkında daha büyüleyici hikayeleri de ortaya çıkaracak.

Grafikler ve ses

Rahatlatıcı bir oyun arıyorsanız Family Island mükemmel bir seçimdir. İlk oynadığınız andan itibaren oyunun grafikleri sizi büyüleyebilir. Görüntüler parlak ve net. Karakterler, daha önce gördüğünüz 3B çizgi filmlere benzer şekilde tatlı ve eğlenceli bir şekilde modellenmiştir. Oyun, sevimli grafikleri sayesinde kızlar dahil her yaşa uygun.

Dahası, Family Island hile apk oynarken rahatlatıcı şarkılar da göreceksiniz. Oyunun müziği beni sakinleştiriyor, bu da uzun bir günün ardından gevşemek için ideal.

Android için Family Island Hile APK İndir

Çiftlik oyunlarından hoşlanıyorsanız, Family Island Hile Apk bir zorunluluktur. Kaynak ekme ve toplamanın yanı sıra, ıssız bir adada nasıl yaşayacağınızı ve ihtiyaçları aramayı öğreneceksiniz. Bruce ve Eva’nın aileleri hakkında büyüleyici gerçekleri keşfedin.

Güzel bir ada yaratmalarına ve kabilelerini aramalarına yardımcı olun. Karaya oturmuş bir adada hayatta kalma mücadelesine hazır mısınız? Şimdi bu oyunu telefonunuza indirip öğrenmenin tam zamanı!

Images

What's new

READY FOR NEW ADVENTURES?

Visit Princess Ethel on Coral Island! Find the Sea Goddess's Trident, rid the island of bewitching whirlpools, and get astounding gifts! Adventure open for players level 8+!
Find the third Balancer Ring on Ribbiting Island! Help the frogs get over their colds and get a recipe for improving your Bowl with flowers. Start the trip at level 15!
Compete on Treasure Island and find the Sid totem. Finish near the top to get a reward! Island available starting on level 10!

Video

A comment on "Family Island Hile Apk İndir"

  1. Mabel says:

    bookmarked!!, I like your blog!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *