Falcı Bacı Ücretsiz İndir – Fal Bak Uygulaması

2.0.20
Herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği yepyeni bir fal bakma uygulaması var. Falcı bacı olarak adlandırılan bu uygulama, birkaç dakika içinde herhangi bir akıllı telefona indirebilirsiniz. Kahve içilen fincanın fotoğrafını içeren bir tabakla birlikte fotoğrafı gönderilir. Tamamen kişiye özel falcılık ve yorumlar iki saat içinde mesaj şeklinde telefona ulaştırılır. Bakılan falı  Facebook'ta paylaşmak veya Whatsapp üzerinden arkadaşlarınıza göndermek, tek bir düğme ile kullanılabilen en popüler seçeneklerden birisidir.
APK indir
4.6/5 Oylar: 1,129,502
Geliştirici
Didilabs BV
Güncellendi
December 19, 2021
Boyut
124M
Sürüm
2.0.20
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği yepyeni bir fal bakma uygulaması var. Falcı bacı olarak adlandırılan bu uygulama, birkaç dakika içinde herhangi bir akıllı telefona indirebilirsiniz. Kahve içilen fincanın fotoğrafını içeren bir tabakla birlikte fotoğrafı gönderilir. Tamamen kişiye özel falcılık ve yorumlar iki saat içinde mesaj şeklinde telefona ulaştırılır. Bakılan falı  Facebook’ta paylaşmak veya Whatsapp üzerinden arkadaşlarınıza göndermek, tek bir düğme ile kullanılabilen en popüler seçeneklerden birisidir.

İmo İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Falcı Bacı İnceleme 

Her gün binlerce kişi tarafından kullanılan falcı bacı uygulamasına erişmek için Facebook’u da kullanabilirsiniz. Ancak, kullanıcıların tercihlerine göre, falcılık verileri e-posta adreslerine de gönderilebilir. Söz konusu uygulamayı hem Apple Store’da hem de Google Play’de ücretsiz olarak indirilebilirsiniz.

Falcı Bacı Uygulaması İçin Gerekenler 

Kullanıcı bilgi formunda istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmuş olmalıdır. On sekiz yaşından büyük olduklarını onayladıktan sonra Falcı Bacı uygulamasının tüm hizmetlerini günlük olarak ücretsiz veya ücretli olarak kullanabilirsiniz.

falcı bacı
falcı bacı

Falcı Bacı Nasıl Kullanılır?

Falcı bacı, günün ve gecenin her saatinde mobil cihazlarında kahve falı okutmak isteyen insanlar tarafından kullanılan bir falcılık uygulamasıdır. Kullanıcılar, telefonlarına yükledikleri uygulamayı kullanarak günde üç kez ücretsiz fal gönderebilirler. Gönderilen bu fal mesajları genellikle yarım saat sonra kullanıcının uygulamasına ulaşır.

Bu işlemlere başlamadan önce kahvenizi bir tabağa dökün ve ters çevirin. Kahve telvesi kuruduktan veya soğuduktan sonra uygulamayı açmanız gerekir. Uygulamada kahve falınızın üç resmi isteniyor; uygulamaya bir tabak ve iki fincan resmi yükleyin. Daha sonra doğum tarihi, cinsiyet, ad-soyad ve ilişkin bölümleri doldurarak gönderin.

Uygulama kahve falınızı yorumluyor ve burcunuza bağlı olarak 10 dakika ile yarım saat arasında size gönderiyor.

Falcı Bacı Nasıl Kurulur?

  • Sitemizdeki Apk indir butonuna tıklayarak Falcı Bacı APK dosyasını alabilirsiniz.
  • İndirilen dosyayı Android destekli akıllı telefonunuza veya tabletinize aktarın.
  • Mobil cihazınızın ayarlar> güvenlik> bilinmeyen kaynaklara izin ver adımlarını açın.
  • Son olarak, indirdiğiniz APK dosyasını açın ve yükleme işlemine başlayın.
  • Bu adımları tamamladıktan sonra uygulama cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Falcı Bacı Tanıtım

Falcı Bacı Ücretsiz İndir Sistem Gereksinimleri

  • Dosya Boyutu: 50M
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 1.9.44
  • Geliştirici: Didilabs BV

Görüntüler

Yenilikler

- It's time to meet Elix who guides with years of wisdom! She most certainly has an answer for even the toughest question. Try right away!
- Bugs have been fixed and performance enhancements have been made. A thousand thanks to all our users who have come across bugs!

Enjoy!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir