Faladdin

3.5.1-prod
"""Faladdin, nev'i şahsına münhasır, rakipsiz ve ücretsiz bir danışmanlık, eğlence ve arkadaşlık uygulamasıdır.
APK indir
4.4/5 Oylar: 226,071
Geliştirici
Arteria Yazilim Anonim Sirketi
Güncellendi
17 Oca 2024
Boyut
29M
Sürüm
3.5.1-prod
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

"""Faladdin, nev'i şahsına münhasır, rakipsiz ve ücretsiz bir danışmanlık, eğlence ve arkadaşlık uygulamasıdır.

25 milyondan fazla kullanıcı ve dünya çapında ise 5 milyon aktif kullanıcısına her gün tavsiyeler veren, kullanıcılarını motive eden ve yeni çevreler edinmelerini sağlayan Faladdin, yenilenen her özelliğiyle daha da renkleniyor!

Kullanıcılarımızın Faladdin’i neden bu kadar çok sevdiğini merak ediyorsanız özelliklerimize mutlaka bir göz atın:

► ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK
Faladdin'de hayatınızı renklendirebilecek birçok ücretsiz danışmanlık hizmetine ulaşabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni keşiflerde bulunabilir, biyoritim analizinizi öğrenebilir ve motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.

► BİYORİTİM
Her gün ücretsiz olarak fiziksel, entelektüel ve duygusal açıdan ne durumda olduğunuzu takip edebilir, o güne dair size özel hazırlanmış tavsiyeler alabilirsiniz.

► MOTİVASYON
Her gün hangi modda olduğunuzu seçebilir ve motivasyonunuzu yükseltecek Faladdin mesajlarıyla gülümseyebilirsiniz.

► SOCIAL
Faladdin, bütün bu özelliklerin yanı sıra sizlere güvenle yeni insanlarla tanışabileceğiniz, arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunuyor! Faladdin Social'da isterseniz yepyeni çevreler edinebilir, ilgilinizi çeken kişileri beğenebilir, karşılıklı olarak eşleştiğiniz kişilerle güvenle ve dilediğinizce sohbet edebilirsiniz.

Faladdin, sıradan bir eğlence ya da danışmanlık uygulamasının çok daha ötesinde. Dünyanın her köşesinde insanların yaşamlarındaki karmaşık seçimlerde yanlarında olan, bazen duygusal seçimlerinde bile onlara yardımcı olan ve en önemlisi kişisel farkındalık yolculuklarında onlara tavsiyeler veren bir dost olarak benimseniyor.

Faladdin'i hemen bugun indirin ve hayata dair daha olumlu bir bakış açısına sahip olmak için düşünce yapısını değiştiren milyonlarca insanın arasına katılın.

Bizi, motivasyon yolculuğunuzun bir parçası yaptığınız için size minnettarız."""

Görüntüler

Yenilikler

Uçan halımızla uygulamada biraz gezdik ve yeni düzenlemeler yaptık. Eskisinden daha iyi ve hızlı bir Faladdin ile karşınızdayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir