Extreme Car Sounds Simulator APK İndir

0.4

Extreme Car Sounds Simulator APK İndir
Download APK
4.4/5 Votes: 3,487
Developer
DINO Global LTD
Updated
Dec 1, 2022
Version
0.4
Requirements
7.0
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Son yıllarda, mobil oyun giderek daha popüler hale geldi ve birçok oyun hızla milyonlarca kullanıcı arasında popüler hale geldi. Böyle bir oyun, Dino Global LTD tarafından piyasaya sürülen ve Google Play Store’dan bir milyondan fazla indirilen Xtreme Car Sounds Simulator’dur. Ayrıca 3.300’den fazla kişi tarafından incelendi ve 5 üzerinden ortalama 4,7 puan aldı.

Günümüzde teknoloji, insanların etkileşim kurma ve eğlenceyi deneyimleme biçiminde devrim yarattı. En popüler teknolojilerden biri, kullanıcıların gerçekçi araba sesleri oluşturmasına ve değiştirmesine olanak tanıyan Extreme Car Sounds Simulator APK İndir’dir. Bu simülatör, yarış oyunları için özel araba müzikleri oluşturmak veya gerçek bir arabanın motorunu hızlandırmak gibi birçok farklı amaç için kullanılabilir. Bu yazımda Extreme Car Sounds Simulator APK İndir özelliklerini, avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyeceğiz.

Extreme Car Sounds Simulator
Extreme Car Sounds Simulator

Yüksek performanslı araba motorlarının hayranı mısınız? Gürleyen motor sesi sizi heyecanlandırıyorsa Extreme Car Sounds Simulator oyunu ilginizi çekebilir. Bu oyun, kullanıcıya gerçek yarış arabası sesleriyle oynamanın eşsiz deneyimini sunar. 360’ın üzerinde lüks motora sahiptir ve otomobil tutkunlarının ilgisini çekmek için çok çeşitli güçlü motor sesi efektleri sunar.

Extreme Car Sounds Simulator APK indir 

Extreme Car Sounds Simulator, bir araba oyunu simülatörüdür. Bu oyun harika bir araba sesinin nasıl üretildiğinin ve araba sesinin nasıl kontrol edildiğinin bir örneğidir. Bu yazıda, ücretsiz olarak indirilebilecek olan APK dosyasının nereden temin edilebileceği hakkında ayrıntılı bilgileri söyledik. Ayrıca, Google Play Store bağlantısı ile indirme imkanı da mevcuttur.

Extreme Car Sounds Simulator, gerçek araba seslerinin doğru simülasyonu ile öne çıkan yenilikçi bir oyundur. Oyuncular, Bugatti, Ferrari, McLaren ve diğer yarış arabalarının seslerini deneyimlemek için eşsiz bir fırsata sahipler. Oyunu oynaması oldukça kolay ve zevklidir. Ancak, bazı kullanıcıların fark ettiği gibi, Audi ve BMW gibi bazı araba markaları oyunda eksik. Sonuç olarak, geliştiricilerden bu araba markalarını oyuna eklemeleri istendi.

Images

What's new

Explore a collection of race cars and super cars on the phone, luxurious & powerful race car sounds collection, and choose any car engine to hear car sounds!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *