Extreme Car Driving Mod Apk (Sınırsız Para ve Araba Hilesi)

4.3/5 Oylar: 3,822,305
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Extreme Car Driving Simulator, gerçekçi fizik sayesinde bir zamanlar 2014’ün en iyi sürüş simülasyon oyunlarından biriydi. 6 yıl sonra MOD APK (Sınırsız Para) versiyonu olan bu oyun hala gerçekten deneyimlenmeye değer.

Extreme Car Driving Apk Uygulaması Hakkında

Gerçek bir yarışçı olmak ister misin? Hızlı ve Öfkeli dizisindeki Toretto Dominic ve Brian gibi bir yarış pilotunun görüntüsünü beğendiniz mi? Hız tutkunları, maceraperestler, güçlü ve inanılmaz bir kişiliğe sahiptirler.

Sokakta araba ile dans ederek gerçek bir yarışçı olmanın sınırını aşmaya istekli misiniz? Yayıncı AxesInMotion Racing’in son derece ünlü bir sürüş oyunu olan Extreme Car Driving Simulator apk uygulamasını deneyin.

Nasıl Oynanır

Arabanın direksiyonunun arkasındaki sürücü olarak oynayacaksınız, gidebileceğiniz her yere arabayla gideceksiniz. Arayüz açısından oyunun Bus Simulator: Ultimate ile benzer bir sürücü arayüzü var . Oyuncunun bir gaz pedalı, sağda bir fren düğmesi ve yönü ayarlamak için iki düğmesi olacak. Ancak, güzergah boyunca yolcu almak için bir otobüs şoförü olarak çalışmak yerine, istediğiniz her şeyi yapmakta özgür olacaksınız.

Extreme Car Driving Simulator’da hız birinci öncelik değildir. Alphast 8 veya Real Racing gibi ilk 1 yarışı kazanmak için gerçekten hızlı sürmeniz gerekmeyecek. Bunun yerine, oyuncular sürüş becerilerini göstermek için her şeyi yapmak zorunda kalacaklar.

Hit serisi Hızlı ve Öfkeli’yi, özellikle Tokyo Drift’i daha önce izlediyseniz, sürücülerin becerilerini sokaklarda nasıl sergiledikleri biraz anlaşılabilir. Oynama şekli aynı, ne kadar havalı sürüş becerileri yaparsanız puanınız o kadar yüksek olur. Sürüklenmenize yardımcı olmak için yüksek hızda koşmak ve hızlı fren yapmak iyi bir fikirdir.

 

Extreme Car Driving Apk Araba Hilesi

Görevlerinizi ve alıştırmalarınızı yaptığınız yerlerin çoğu, yoldan geçenlerin ve araçların çok olduğu caddelerde gerçekleşir. Peki tekniğinizi özgürce sergilemenize yardımcı olacak yeterince geniş bir alan nasıl elde edilir?

Gerçekten de Extreme Car Driving Simulator oynarken, kesinlikle hiç kimsenin olmadığı bir şehre bırakılacaksınız, sadece siz ve arabanız burada. Oyuncular, kaza veya polis tarafından tutuklanma endişesi duymadan, ışık hızında rahatça pedal çevirebilir veya bir evden diğerine sürüklenebilir. Bunun oyuncular için büyük etkileri var. Performanslarınız hala sahip olduğu sokak kimliğini koruyor ve isteksiz bir suçlu olmaktan kaçınmanıza yardımcı oluyor.

Süper Arabalar

Herhangi bir sürüş oyununda vazgeçilmez bir şey süper arabalardır. Extreme Car Driving Simulator bir istisna değildir.

Asphalt 8 gibi çok fazla araba olmamasına rağmen, benim değerlendirmeme göre bu oyunda hala bazı olağanüstü süper arabalar var. Lamborghini, Ferrari gibi ünlü otomobil şirketlerinin markalarından daha popüler otomobillere. Hepsi oyuna AxesInMotion Racing tarafından eklendi.

Öte yandan bu oyun sürüş sırasında çoklu görüntüleme özelliklerini de destekliyor yani içeriden dışarıya, yukarıdan aşağıya bakabiliyorsunuz… Bu fonksiyon ile arabanızın her sokakta dansını kesinlikle izleyebilirsiniz.

Bir başka ilginç şey de arabalarınızın boya renklerini değiştirebilmeniz.

Grafikler ve ses

Genel olarak, bu oyun bir yarış oyununa kıyasla nispeten kararlı bir grafik platformuna sahiptir. Görüntü oldukça dikkat çekici, görülmesi kolay, ancak popüler yarış oyunu Asphalt 9’a eşit değil. Ancak orta seviye cihazlarda oynayabilmek için bu makul bir seçim. Ses çok canlı, motor patlamasının sesini veya yolda sürüklenen lastiklerin sesini duyabiliyorsunuz.

Extreme Car Driving Simulator MOD APK Sürümü

MOD Özelliği

Sınırsız Para : MOD versiyonunda sınırsız paraya sahip olacaksınız. Bu numara oyuna girdiğinizde hemen görüntülenmez. Herhangi bir araba alırsanız, paranız artar.

Android için Extreme Car Driving Simulator MOD APK İndir

Nispeten uzun bir süredir piyasaya sürüldü ve bu oyun birçok oyuncunun kalbini kazandı. Google Play’de 100 milyondan fazla indirme, bu oyunun sıcaklığını söylemeye yetecek kadar büyük bir sayı. Bu nedenle, hız yarışlarından çok sıkıldıysanız, çılgın bir sürücü olduğunuzda daha yeni zorluklar yaşamak için Extreme Car Driving mod apk uygulamasını şimdi indirin!

Görüntüler