Evertale Mod APK (Sınırsız para)

2.0.39
  • Ödeme
Catch and evolve monsters!
APK indir
4.3/5 Oylar: 347,375
Geliştirici
ZigZaGame Inc.
Güncellendi
15 Ekim 2021
Boyut
74M
Sürüm
2.0.39
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir GACHA JRPG için Evertale Mod APK Son Sürümü Android için ücretsiz indirin. Müttefiklerinizle birlikte dünyayı karanlıktan koruyun.

Evertale Apk Hakkında

Her 100 yılda bir, topraklarda büyük bir kötülük belirir. Artık bu kötülük Erden topraklarına inmiştir. Pandemonium’un dünyaya yayılmasını yalnızca Creestbearers durdurabilir. Ancak hiçbiri bu lanetli vebanın her yüz yılda bir geri dönmesini engelleyemedi.

Bu kez iki genç kahraman bu tehdidi durdurmak için bir yolculuğa çıkar. Ancak, yalnız değiller. Yol boyunca, karanlığın güçlerini yok etme arayışlarına yardımcı olacak birçok müttefikle tanışacaklar.

Bu destansı JRPG canavar toplayıcı oyununun hikayesini deneyimlemek için Android için Evertale apk uygulamasını indirin.

Evertale Apk Nasıl Oynanır

Evertale, savaş sırasında canavarları yakalayıp toplayabileceğiniz Pokemon’a biraz benziyor. Ancak, oyun içinde birkaç farklılık var. Birincisi, oyunda bir GACHA sistemi var. Yani şansınızı deneyebilir ve farklı kahramanlar ve canavarlar için yuvarlanmayı deneyebilirsiniz.

Ancak, oyuna temel JRPG kahramanınız Finn ile başlıyorsunuz. Ona birçok ortalama klişe müttefiki eşlik edecek.

Oyun açık bir dünyada sunulmaktadır. Burada istediğinizi yapabilir ve dünyayı dolaşmakta özgürsünüz. Ancak bir kez çimenlik alana girdiğinizde canavarlarla karşılaşma şansınız var. Savaş sisteminin gösterildiği yer burasıdır.

Bu yazımızı da okuyun: Paper Fold Mod Apk

Savaşlara Katılmak

Şimdi, savaş sırasında birkaç seçeneğiniz var. “Geçebilir” ve kaçabilir ya da düşmanları takımınıza katılmaları için “Yakalayabilirsiniz”. Ancak, sağlık ne kadar düşükse, onları yakalamak o kadar kolay olacaktır. Bu yüzden onları yakalamak için savaşa girmen gerekecek. Yeterince kolay görünüyor değil mi?

İlk olarak, tüm ekibiniz özel becerileri gerçekleştirmek için kullanılan “Ruh”u paylaşır. Takım Ruhu maksimum 4’te olacak ve yetenekler kullanıldıkça sürekli azalacak. Temel saldırılar bu göstergeyi yeniden doldurabilir.

Savaşlar, otomatik komutların eksikliği ile sıra tabanlıdır. Yani her şey oyuncu tarafından kontrol edilir ve otomatikleştirilemez. Her eylemin bir “Zaman Birimi” vardır – birim ne kadar yüksekse, o karakterin yeni bir eylem gerçekleştirmesi o kadar uzun sürer.

Takım kompozisyonu

Başka bir Yön, ekibinizi oluşturmaktır. Her karakter farklı bir alanda uzmanlaşmıştır, bu nedenle yönetim ve kompozisyon gereklidir. Dışarı çıkmadan önce iyi bir ekip stratejisi oluşturun.

Takımlar, dövüşe liderlik edecek 4 ana karakterden oluşuyor. Ayrıca, düşmüş müttefiklerin yerini almak için yedek karakterler için 3 yuva vardır.

Ek özellikler

  • 180’den fazla farklı canavar ve kahramanı yakalayın ve eğitin!
  • İnanılmaz bir hikaye odaklı macera yaşayın!
  • Çevrimiçi PvP savaşlarında becerilerinizi test edin. Dünyanın dört bir yanından diğer savaşlara karşı savaşın, hatta birlikte loncalar ve ittifaklar oluşturun.
  • Koleksiyonunuz için size sınırlı süreli özel donanım ve karakter sunan haftalık etkinliklere katılın!
  • Her birine yeteneklerini artırmak için savaşçılarınıza eklemek için tonlarca silah ve ekipmanın kilidini açın.

Evertale Mod APK Ücretsiz İndir

Oyunun değiştirilmiş sürümünü indirmek, herkesin önüne geçmek için size bazı kısayollar verecektir. Oturup saatlerce (hatta günlerce) öğütmek istemiyorsanız, yüklemek isteyeceğiniz sürüm budur.

Açıkçası, bu sürümler ve özellikler orijinalinden daha üstün. Hangisinin kurulacağının doğru olduğunu bilmenizi sağlar. Olduğu söyleniyor, devam edin ve birçok farklı avantajla dolu Evertale Mod APK uygulamasını indirin.

Görüntüler

Yenilikler

evertale apk hile, evernote apk android, evernote apk 1.0.49, evernote apk no mod, evertale apk 2.0.04, evertale apk mod, evernote download apk, evertale apk free download,