Ev Egzersizleri Apk [Ekipmansız]

1.1.8
Yayıncı Leap Fitness Group'tan gelen Ev Egzersizleri Apk (Premium) herkes için bir fitness uygulamasıdır. Bu uygulama şu anda hem iOS hem de Android platformlarında yayınlanıyor ve indirmek tamamen ücretsiz. Ev Egzersizleri  ile avucunuzun içinde ekipmansız bir "kişisel antrenör" var.
APK indir
4.9/5 Oylar: 2,451,530
Geliştirici
Leap Fitness Group
Güncellendi
3 Aralık 2021
Boyut
18M
Sürüm
1.1.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yayıncı Leap Fitness Group’tan gelen Ev Egzersizleri Apk (Premium) herkes için bir fitness uygulamasıdır. Bu uygulama şu anda hem iOS hem de Android platformlarında yayınlanıyor ve indirmek tamamen ücretsiz. Ev Egzersizleri  ile avucunuzun içinde ekipmansız bir “kişisel antrenör” var.

Ev Egzersizleri Apk
ev egzersizleri apk

Ev Egzersizi hakkında

Hayat çok stresli olduğunda, fiziksel gücünüzü tüketebilir ve sizi strese sokabilir. Kişisel bir antrenörle spor salonuna gitmek yerine, Evde Egzersiz ile günde sadece 30 dakika geçirin. Sağlığınızın önemli ölçüde iyileşeceğinden eminim.

Ev Egzersizleri Apk, fitness merkezine gitmeye vakti olmayan veya spor salonunun bakım masraflarını karşılayamayanlar için uygundur. Özellikle COVID virüsünün çok karmaşık bir şekilde geliştiği bu dönemde hükümet kalabalık yerlere gidilmemesini tavsiye ediyor. Bu nedenle, evde egzersiz ilk tercih haline geliyor.

Ev Egzersizleri – Ekipmansız

Evde egzersiz yapmak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Bununla birlikte, bir eğitmenin veya profesyonel eğitim ekipmanının olmaması zor olabilir ve yanlış şekilde uygulamaya yol açabilir. Ev Egzersizi ile bu uygulama, kısa sürede harika bir egzersiz yapmanıza yardımcı olan tutarlı ve kesin egzersiz programlarına sahiptir. Hepsi en iyi fitness uzmanları tarafından yönlendirilir, böylece egzersizlerin kalitesinden emin olabilirsiniz.

Ekipman veya eğitmen yok, sadece günde birkaç dakika ile Evde Egzersiz, istediğiniz gibi sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Evde Egzersiz, tüm vücut için egzersizlerin yanı sıra bacaklar, kollar, uyluklar, karın kasları, kalçalar gibi bireysel bölümler için egzersizler içerir. Bir egzersize başlamadan önce, Evde Egzersiz, ısınmaları yönlendiren ve kasları geren videolar veya animasyonlar oynatır. Bilimsel olarak çalışmanızı sağlamak için.

Bu uygulama, egzersiz ilerlemesini otomatik olarak kaydeder, böylece egzersiz videoları aramak için zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Uygulamanın hangi egzersizin sizin için doğru olduğunu bilmesi için bir antrenmana başlamadan önce kilonuzu güncelleyebilirsiniz.

Motivasyonunu kaybetmeye veya çok meşgul olmaya eğilimli olanlar için, Evde Egzersiz, bir günü kaçırmamanızı sağlamak için bir hatırlatma moduna sahiptir.

Doğru rejimle eğitim

Ev Egzersizleri Apk ile ayrıca özel egzersizler oluşturmak için çevrimiçi koçlar sağlar. Egzersiz alışverişi yapmak ve spor tutkusu olan bir insan topluluğu oluşturmak için sosyal ağlarda Home Workout kullanıcılarıyla paylaşın ve etkileşim kurun.

Ev Egzersizleri sadece bir fitness uygulaması değildir. Ayrıca evde kas inşa etmek için yüksek yoğunluklu egzersiz gereksinimlerini de karşılar. Bu uygulama, kısa sürede sıkı karın ve şişkin kaslara sahip olmanıza yardımcı olacak hem erkek hem de kadın egzersizlerine sahiptir. Farklı eğitmenlerin olduğu onlarca video var ve vücudunuza en uygun egzersizi hızlıca bulabilirsiniz.

Fitness koçu

Burada profesyonel vücut geliştiriciler tarafından yönlendirilen özel egzersizleri arayabilirsiniz. Eğitici videoları izleyin ve izleyin ve her egzersizde koçunuzla etkileşime geçin. Bu işlev, her yere götürebileceğiniz minyatür bir spor salonu gibidir.

Profesyonel arayüz

Ev Egzersizi, kullanıcının pratik yapma isteğini artırmaya yardımcı olmak için siyah/kırmızı iki ana renkle tasarlanmıştır. Uygulama, öğeleri akıllıca düzenler, böylece doğru egzersizleri hızla kolayca bulabilirsiniz.

Android için Ev Egzersizi MOD APK İndir

Ev Egzersizi ile güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak artık sadece bir hayal değil. En iyi vücut geliştirme uygulamalarından biri olarak derecelendirilen ve bugün kullanıcılar tarafından en çok güvenilen Ev Egzersizi kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Ev Egzersizi apk ile ilgileniyorsanız, hilelipc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak ücretsiz olarak indirin.

Görüntüler

Yenilikler

• Fix bug

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir