Ertuğrul Gazi Apk – Hileli Mod v İndir

1.3
Ertuğrul Gazi Apk, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen popüler bir oyundur. Bir süredir var ve hala piyasadaki en popüler oyunlardan biri. Oyuncular dünyayı keşfetmekten ve kendi üslerini inşa etmekten keyif alabilecekleri için bu oyunun çok fazla tekrar değeri var. Son zamanlarda, oyuncuların oyun boyunca yollarını kesmelerini sağlayan yeni bir araç piyasaya sürüldü. Ertuğrul Gazi Apk - Hileli olarak bilinen bu araç, oyunculara oyunda avantaj sağlamanın kolay bir yolunu sunuyor. Ertuğrul Gazi Apk - Hileli'yi kullanarak oyuncular anında yapılar ve kaynaklar inşa edebilir, özel yeteneklerin kilidini açabilirler. Bu araç, oyunculara rakiplerine göre bir avantaj sağlamak ve oyunda daha hızlı ilerlemelerini sağlamak için tasarlanmıştır.
APK indir
4.1/5 Oylar: 46,146
Geliştirici
Venent Games
Güncellendi
Apr 3, 2019
Sürüm
1.3
Gereksinimler
4.1
İndirilenler
5,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ertuğrul Gazi Apk, Türk tarihinin en önemli kahramanlarından biri olan Ertuğrul Gazi’nin hayatından esinlenerek oluşturulmuştur. Hileli modda, oyunun zorluğu arttırılarak, oyunun eğlence düzeyini arttırmaya çalışılmaktadır. Ertuğrul Gazi Apk, Türkçe ve İngilizce dil destekli olup, Android cihazlar için tasarlanmıştır. Oyunun hileli modunda, oyuncu daha fazla para kazanma fırsatına sahip olacaktır. Ayrıca, çeşitli elmas ve özel etkinlikler de bulunmaktadır.

Ertuğrul Gazi Apk
Ertuğrul Gazi Apk

Ertuğrul Gazi Android Apk İndir, Kayı boyu oyununda Osmanlı Devletinin kurucusu olan Osman Bey’in babası ve Kayı boyu lideri olan Ertuğrul Gazi’yi yönlendireceksiniz. Ertuğrul Gazi, tarihte olduğu gibi oyunda da çok güçlü bir karakterdir. Oyunda, Osmanlı Devletinin kurulması için yapılan savaşlara katılacaksınız ve Ertuğrul Gazi’nin komutasındaki askerleri yönlendireceksiniz. Oyunda, çeşitli silahlar ve birlikler kullanarak düşmanlarınızı öldürüp Osmanlı Devletinin kurulmasına yardımcı olacaksınız. Oyunun grafikleri çok güzel ve durumlarınızı düşünerek stratejik bir biçimde hareket etmenizi sağlayacak.

PUBG Mobile Beta Versiyon APK İndir (2023) yazımız da ilginizi çekebilir.

Ertuğrul Gazi android oyunu sizi Karşınızda haçlılar ve Moğollarla savaşmaya ve devletinizi korumaya davet ediyor. 56 bölümden oluşan oyunda her birinde farklı görevler ile karşımıza çıkıyoruz. Oyunun amacı devletinizi ve kayınızı korumak ve düşmanlarınızı vatan topraklarından def etmek. Ertuğrul Gazi adlı android oyununa hilelipc.com üzerinden verilen linklerden apk indirerek hemen oynamaya başlayın ve düşmanlarınızı yenebilecek gücünüzü gösterin!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir