Easy Game – Brain Test & Tricky Mind Puzzle Mod APK 2.9.1 (Sınırsız ipucu)

2.9.0
APK indir
4.4/5 Oylar: 572,031
Geliştirici
Easybrain
Güncellendi
October 27, 2021
Boyut
85M
Sürüm
2.9.0
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Easy Game Brain Test mod APK – en güncel sürüm – Android için ücretsiz indirerek zekanızı mobil ortamda teste sokun. Tüm zorlukları tamamlayabilir misin?

Bilgi yarışması oyunları son yıllarda daha popüler hale geldi. Bu oyunlar aynı zamanda hem eğlenceli hem de zor olmalarıdır!

Easybrain tarafından geliştirilen Easy Game Brain Test APK, Google Play Store’dan 10 milyonun üzerinde indirme almış bir bulmaca oyunudur! Bu oyundaki çok sayıda hileli soru nedeniyle, standart bulmaca oyunundan farklıdır. Zorluklarda başarılı olmak istiyorsanız, kutunun ötesini düşünecek kadar rasyonel ve yaratıcı olmalısınız. Daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

Easy Game Brain Test Nedir?

Oyunlar hakkındaki düşüncelerimizi, aksiyon, spor veya simülasyonlarla eşitleme eğilimindeyiz. Ancak, bu her zaman böyle değildir. Bununla birlikte, artık hayal edebileceğimizden daha fazla oyun  türü var! Bulmaca oyunları da bu oyun türlerinden biridir.

Easy Game Brain Test, artık oyuncular arasında oldukça popüler olan harika bir bulmaca oyunudur. İnsanlar, özellikle oyunlarda, her zaman yeni zorlukların peşindedir. Bu zorluklar olmasaydı bu oyunlar ilgi çekici olmazdı. Akıl yürütme becerilerinizi sonuna kadar kullanmanızı isteyen bulmaca oyunlarını seviyorsanız Easy Game Brain Test tam size göre bir oyun. Bu oyunun kuralları basittir – sadece her seviyeyi bitirin. Ancak, o kadar basit değil! Oyunda ilerledikçe bölümler daha da zorlaşacak.

Bu yazımızı da okuyun: Transit King Tycoon apk

Genel olarak, bu oyunun tasarımı ve düşüncesi, oyuncuların oyundaki birçok engeli aşmaya çalışırken eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Vakit geçirmek için basit ve eğlenceli bir yöntemdir. Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin!

 Easy Game Brain Test Özellikleri

İlk bakışta Easy Game Brain Test, mevcut diğer tüm bulmaca oyunlarıyla aynı görünebilir. Bu oyun ise daha önce hiç görmediğiniz bazı benzersiz unsurlara sahip! Aşağıdaki özellikler şunlardır:

Tamamlanması zor seviyeler – Bu oyunda tamamlanması gereken birçok seviye var. Bölümler basit olacağı için başlangıçta sizi oyunu oynamaya ikna etmeniz zor olmayacaktır. Ancak, aşamaları geçtikçe, olağan düşünme becerilerinizi kullanmanın sizi hiçbirinin dışına çıkarmayacağını keşfedeceksiniz. Bu nedenle, problemleri çözerken çoğunlukla kutunun dışında düşünmelisiniz. Geleneksel akıl yürütmenin geçerli olmadığını keşfedeceksiniz.

İpuçlarından yararlanın – Ne kadar zeki olursanız olun, sonunda tamamlayamayacağınız bir seviyeye geleceksiniz! Bu durumlarda, ipuçları şüphesiz yardımcı olacaktır. Ancak, ücretsiz değiller! Bunları ya seviyeleri bitirerek kazanabilir ya da satın alabilirsiniz! Bu ipuçları, durum ne olursa olsun, kendinizi bir sıkışıklığın içinde bulursanız, sorunları tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Yine de, eğlencenin olduğu yer olduğu için önerilere bağlı kalmadan mümkün olduğunca çok şey yapmaya çalışın.

Diğer bulmaca oyunlarından farklı olarak Easy Game Brain Test’te zaman kısıtlaması yoktur. Bu nedenle, oyunu oynarken, aksi halde yapacağınız kadar gergin olmayacaksınız. Ancak, bir zaman kısıtlaması olmaması, görevlerin daha az zor olacağı anlamına gelmez! Aslında oyunda bir zaman kısıtlaması varsa çok daha zor hale geliyor.

Oyun Kontrolleri kolay- Bu bir bulmaca oyunu olduğundan, parçaları hareket ettirmek için tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Diğer aşamaların tamamlanması için belirli parçaların tutulması veya sürüklenmesi gerekebilir. Bununla birlikte, bu oyunu yeni oynamış olsanız bile, kontrolleri anlamanız  yeterince kolay olacak.

Yüksek kaliteli grafikler – Zaman geçirmek için eğlenceli bir arayış içinde iseniz, bu oyun tam size göre! Bu oyunun göze çekici gelen yüksek kaliteli görseller içerdiğini gördüğünüzde gözleriniz size teşekkür edecek. 🙂

Easy Game Brain Test Mod APK – Sınırsız İpucu Hilesi

Easy Game Brain Test, arkadaşlarınız ve ailenizle keyifle oynayabileceğiniz zor ve eğlenceli bir oyundur! Tüm ipuçlarını kullandıktan sonra sınırsız ipuçları modunu indirmeniz yeterli.

Görüntüler

Yenilikler

- Performance and stability improvements.

We hope you enjoy playing Easy Game. We read all your reviews carefully to make the game even better for you. Please leave us some feedback to let us know why you love the game and what you'd like us to improve. Train your mind with Easy Game, and prove that you’re the smartest!