Drive Ahead Mod APK (Sınırsız Araba) İndir

3.16.1
Canavar kamyonlardan uzaylı dairelerine kadar çeşitli arabalarla kasklarını vurarak arkadaşlarınızı mahvedin! Drive ahead apk 3.15.3 en son sürüm dosyasını hileli pc üzerinden indirin. Detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyun...
APK indir
4.1/5 Oylar: 1,573,552
Geliştirici
Dodreams Ltd.
Güncellendi
Sep 13, 2022
Boyut
146 MB
Sürüm
3.16.1
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Canavar kamyonlardan uzaylı dairelerine kadar çeşitli arabalarla kasklarını vurarak arkadaşlarınızı mahvedin! Drive ahead apk 3.15.3 ve 3.16.1 en son sürüm dosyasını hileli pc üzerinden indirin. Detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyun…

Drive Ahead Mod APK
Drive Ahead Mod APK

Dodreams Ltd, tarafından geliştirilen eğleceli bir yarış dövüş oyunudur. Aslında bu dövüş oyunu tüm farklı türdeki arabalar ve isteğe bağlı araç sistemi sayesinde oyunculara istedikleri her şeyi yapma özgürlüğü verir. Puan kazanmak için rakip araçları yok edin. Oyun çarpışma aşamalarına dayanan bir dövüş oyunudur. Oyun sırasında eşya toplamayı birleştiren dövüş mekanizması ile sevimli ve ilginç bir his uyandıran bu oyun. Rakibiniz ölene kadar hasar veren büyük bir patlama yapın, kazanacaksınız.

Drive Ahead Mod APK ile şaşırtıcı arenalar ve düellolar için savaşlarınızı özelleştirin veya rastgele modu seçin. Bir canavar kamyonu go-kartla yenebilir misin? Gizlemek yardımcı olmaz! Ani ölüm modu, testere bıçakları, ateş yağmuru ve su taşkınları sunar. Hayatta kalmanın tek yolu saldırmaktır! Oynarken tonlarca arabanın ve bir sürü arenanın kilidini açmak için sanal krediler toplayın.

Oyunda ayrıca 30’dan fazla farklı araç yer alıyor, Bunun yanında karakterinizin kaskını da kişiselleştirebiliyorsunuz. Drive Ahead ile sınırsız araba seçeneği ile orijinal ve eğlenceli bir oyundur.

Drive Ahead oyna
Drive Ahead oyna

Drive Ahead oyna! Çoklu oyun modlarında:

  • Haftalık Battle Arena turnuvalarında dünyanın her yerinden oyuncularla yarışın.
  • Güçlü ve özel sürüşlerin kilidini açmak için Rift Riders evrenine girin.
  • Hızlı ateşlenen çok oyunculu dövüşlerde veya yoğun işbirliği mücadelelerinde arkadaşlarınıza meydan okuyun.
  • Robotlar ve uzaylılar gibi tehlikelerden kaçınırken muhteşem ödüller için egzotik Görev Stadyumlarını keşfedin.

Görüntüler

Yenilikler

UPDATE 3.16: Pengvasion Pengvasion is here! Get your new car and defeat The Commandant boss together with your crew!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir