Dragon City Hile Apk 2020

10.5.1

Dragon City Hile ile en sıcak ejderha oyununu oynamaya ve püskürten ejderhayı toplamaya ne dersin? Dragon City Hile 2020 ile ejderhalarını istediğin şekilde eğit. Koleksiyonu büyüt ve dünyanın en iyi Ejderha Ustası unvanını almak için kendini ispat et!
Geliştirici
--
Sürüm
10.5.1
Actualización
18 Eylül 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
131M

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Dragon City Hile ile en sıcak ejderha oyununu oynamaya ve püskürten ejderhayı toplamaya ne dersin? Dragon City Hile 2020 ile ejderhalarını istediğin şekilde eğit. Koleksiyonu büyüt ve dünyanın en iyi Ejderha Ustası unvanını almak için kendini ispat et!

Yüzen Adalar üzerinde çiftlikler, yaşam alanları, binalar ve bir sürü ejderhayla dolu bir ejderhalar şehri inşa et! Sevimli bebek ejderhalardan oluşan koleksiyonuna iyi bak. Onlar hayret verici canavarlara evrimleşirken koleksiyonunu daha da büyüt ve PvP Arenalarında onlarla birlikte savaş!

Bir İttifaka katılarak oyundaki diğer Ejderha Ustaları ile güçlerini birleştir! Sohbette etkileşim kur, İttifak etkinliklerine katıl, Küreler takas et ve özel ödüllerin kilidini aç.

Ateş, Doğa, Saf, Efsane ve daha pek çok elementten ejderhaları birleştir ve sevimli, benzersiz melezler ortaya çıkararak koleksiyonunu genişlet. Ejderhalar ayrıca oyundaki etkinliklerden de elde edilebilir!

ÖZELLİKLER

– Ejderha Kitabını tamamla! Ejderhalar şehrini büyütmek için üretip toplayabileceğin bin’den fazla muhteşem ejderha var!
Çiftleştirme etkinlikleri ve özel adalar sayesinde her hafta oyuna yeni ejderhalar katılmaktadır.
– Ejderhalarını, özel etkinliklerden elde edilen harika Ejderha Derileriyle süsle.
– Ejderha Görevlerinde maceranın tadını çıkar, oyunun PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı oyna, türünün tek örneği ejderhaları topla, Savaşçı Sandıklarını al ve skor panosunda üst sıralara tırman!
– Yaşam Ağacındaki sihirli bir dünyadan ejderhalar çağır ve onların yeteneklerini dene.
– Küreler topla ve ejderhalarını güçlendir: Savaştaki güçlerinin nasıl arttığını kendi gözlerinde göreceksin!
– Antik Dünya ve Gardiyan Ejderhalar gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini aç.
– Sosyalleş: Diğer Ejderha Ustalarıyla birlikte oynamak ve savaşmak, onlarla sohbet etmek, Takas Merkezinde Küreler takas etmek, İttifak Hediyesi Etkinliklerinde paylaşımlar yapmak ve İttifak Sandıklarını açmak için İttifaklara katıl.
– Windows ile oturum açarak oyununu kaydet ve tüm cihazlardan oyna. Böylece bebek ejderhalarını istediğin yere yanında götürebilirsin.Seksen milyondan fazla Ejderha Ustası var. Sende oyuna katıl ve şehrini bugün kurmaya başla!

Dragon City’yi indirmek ve oynamak BEDAVA. Ancak gerçek para karşılığında oyun içi öğeler satın alabilirsin. Bu özelliği devre dışı bırakmak istersen, lütfen telefonunun veya tabletinin Ayarlarından uygulama içi satın almaları kapat.

Not: Burdan İndereceğiniz Dragon City hileli olan eski sürümüdür. Hilesiz bir şekilde en güncel sürümnü google play üzerinden indirebilirsiniz.

 

Yenilikler

Güçlendirme Yeniden Doğuşu
- Güçlendirilmiş ejderhalar savaşta stil sahibi olmayı hak ediyor değil mi? Güçlendirilmiş canavarların etrafını çevreleyen yeni mistik auraya iyi bak ve her Güçlendirme ile büyümesini gözlerinle gör!
- Hepsi bu kadar mı? Yoo! Güçlendirilmiş ejderhaların ayrıca daha fazla Altın üretecek, yani onları 5 Yıldıza Güçlendirdiğinde maksimum Altın üretimine kavuşacaksın!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir