Android İçin Mini Militia APK Hileli İndir (Doodle Army 2)

5.3.4

Android İçin Mini Militia APK Hileli İndir (Doodle Army 2)
Download APK
4.1/5 Votes: 3,139,740
Developer
Miniclip.com
Updated
May 4, 2021
Size
43M
Version
5.3.4
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Mini Militia Nedir?

Mini Militia – Doodle Army 2 tamamen yoğun çok oyunculu mücadele ile ilgili! Orijinal çöp adam atıcı Doodle Army’den esinlenerek soldatlar ile Halo arasında geçen bu 2 boyutlu eğlenceli karikatür temasında 6 oyuncunun çevrimiçi bir mücadeleye girmesiyle karşımıza çıkıyor. Oyuncuların amacı, rakiplerini çöp adamları ile vurmak ve onları etkisiz hale getirmek.

Mini Militia
Mini Militia

Mini Militia APK

Oyuncular, çevrimiçi olarak takımlar halinde veya tek başlarına oynayabiliyorlar. Oyuncular, çeşitli silahlar ve yetenekleri kullanarak diğer oyuncuları etkisiz hale getirebilirler. Oyuncular, ekstra yetenekleri açmak için çeşitli görevleri tamamlayabiliyorlar. Oyunda, çeşitli zorluk seviyeleri bulunuyor ve bu seviyeleri tamamlayan oyuncular çeşitli ödüller alabiliyorlar.

Mini Militia APK Hileli

Doodle Army 2: Mini Militia oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyun, eğlenceli ve macera dolu bir deneyim sunmak için çok sayıda özelliklerle donatılmıştır. Oyuncular, sınırsız silahlarla ve ekipmanla savaşarak ve canavarlara karşı kendilerini savunarak maceranın kalbine gidebilirler. Ayrıca, zorluk seviyeleri arasında seçim yaparak daha eğlenceli hale getirebilirler. Sitenizden, kilitsiz Pro paketi ve tüm savaş noktaları alınmış hale gelen apk hilesiyle indirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz!

Mini Militia - Doodle Army 2
Mini Militia – Doodle Army 2

Sonuç

Mini Militia – Doodle Army 2, çoklu oyuncu aksiyon oyunu olarak, oldukça eğlenceli savaşlar sunmaktadır. Görselleri oldukça basit ve sade düzeyde olmasına rağmen, oyunun en iyi özelliği aynı WiFi ağ bağlantısı içinde 12 kişiye kadar oynayabiliyor olmasıdır. Oyunun gerçek zamanlı veya gerçek zamanlı çoklu oyuncu modunda oynanabiliyor olması, savaşların daha zevkli ve heyecanlı hale gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca, oyunculara çeşitli silahlar, düşmanlar ve haritalar sunulmaktadır. Android İçin Mini Militia APK Hileli İndir.

Images

What's new

- In-game Friends is here! Now you can add players as friends and play custom games together!
Note - just make sure you and your friends are on this latest app version, only then you could find them and play together
- You can also search for other players by nickname or ID, and add them as friends directly in the game regardless of your account type (including guests)
- In addition, we’ve made some bug fixes related to Friends.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *