DLive Apk İndir – Android [v]

1.14.12
Video yayıncılık toplulukları söz konusu olduğunda, DLive, üyelerine çalışmaları aracılığıyla kripto para birimi para kazanma şansı veren ilk topluluktur. DLive.io, DLive'ın resmi uygulamasıdır. Gerçekte, STEEM, sitede kazandığınız veya bağışladığınız her şeyin para birimidir.
APK indir
3.4/5 Oylar: 33,606
Geliştirici
DLive Entertainment PTE. LTD.
Güncellendi
12 Haziran 2021
Boyut
48M
Sürüm
1.14.12
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Video yayıncılık toplulukları söz konusu olduğunda, DLive, üyelerine çalışmaları aracılığıyla kripto para birimi para kazanma şansı veren ilk topluluktur. DLive.io, DLive’ın resmi uygulamasıdır. Gerçekte, STEEM, sitede kazandığınız veya bağışladığınız her şeyin para birimidir.

DLive’a kayıt olan kullanıcılar, diğer kullanıcılardan gelen canlı yayınları izleme ve yorum yapma olanağına sahiptir. Elbette kendi akışlarınızı da oluşturabilirsiniz. Ünlü bir video oyunundan mı yoksa tamamen farklı bir şeyden mi oynandığına bakılmaksızın herkes materyallerini saniyeler içinde paylaşabilecek.

DLive, canlı yayına ek olarak video çekmenize ve web sitenizde yayınlamanıza olanak tanır. Ayrıca site üzerinden erişilebilecek çok sayıda videoyu da değerlendirebileceksiniz. Dersler, müzik videoları ve diğer içerikler olmasına rağmen videoların çoğu oyuna bağlı.

Android akıllı telefonunuzdan gerçek zamanlı izleme için DLive, kullanmak için mükemmel bir platformdur. En büyük yönü, kripto para kazanmanın en sevdiğiniz içeriği dağıtmak için bir platform olarak kullanılabilmesidir.

DLive İndir

DLive, kullanıcıları tarafından yönetilen ilk canlı yayın platformudur ve Lino Blockchain ile desteklenmektedir. Bu sayede içerik üreticileri ve kullanıcılarından hiçbir kesinti yapmaz! Sitemiz üzerinden verilen Apk indir bağlantsına tıklayarak ya da Google Play Store üzerinden indir.

Görüntüler

Yenilikler

- Hata düzeltmeleri