Dig Out Hileli Mod Apk-v (Sınırsız PARA)

2.26.1
APK indir
4.4/5 Oylar: 111,109
Geliştirici
ZiMAD
Güncellendi
October 23, 2021
Boyut
135M
Sürüm
2.26.1
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dig Out Mod Hileli Mod Apk Ne pahasına olursa olsun zafer için kaz.

Bu mükemmel gündelik atari oyununda, bir altın madenci rolünü üstlenecek ve mümkün olduğunca yeraltını kazacaksınız. Kahramanını seç ve altın ve elmas çılgınlığına katılmaya hazırlan! Küçük bir cüce ustası olarak hazine sandıkları için kendi kişisel hazine arayışınıza başlamak için bir piksel labirentinin zindanına adım atın! Şu senaryoyu bir düşünün: Sınırlı sayıda canınız var, matkabınız veya kazmanız hasar gördü ve örümcekler ve diğer derin yaratıklar tarafından saldırıya uğrayacaksınız… Bu labirentte olsaydınız ve bunu yapmak isteseydiniz ne yapardınız? hazine avını kazanmak, Yeraltı labirentinde heyecan verici yolculuğunuza başlayın ve oradan canlı çıkıp çıkamayacağınızı görün!  Yeni bir zindan patronu kendini altına hücumun ortasında bulacak!

Dig Out Hileli Apk

Sıradan bir kürek şövalyesinden ziyade en iyi koşucu olsanız bile, yolunuza çıkmayı ve labirenti patlatmayı bekleyen yeraltı düşmanlarına karşı dikkatli olmalısınız. Bu küçük cüce hazine kalesinde kazmanızı iyi kullanın! Düşen kayalardan ve bombardıman cücelerinden kaçınmak, araçlar oluşturmak, bir planla savaşmak ve küçük cücelerin tüm sırlarını ortaya çıkarmak için dikkatinizi labirentte tutun! Altın ve pırlanta koleksiyonunun hiçbir zaman basit olmadığı doğru ama her hazine çabaya değer değil mi? Bu basit cüce oyununda bugün başlayın ve dünyanın gördüğü en iyi elmas avcısı olma yolunda ilerleyin. Cebinize bir madeni koyun ve gittiğiniz her yerde oynamak için telefonunuzu veya tabletinizi kullanın!

? Oyunun akıllara durgunluk veren unsurlarından birkaç özelliği:

  • Daha önce hiç görmediğiniz cin tuzaklarını ve labirent boyunca rastgele oluşturulmuş zorlu engelleri göreceksiniz.
  • Bir kaya çizgisi, bir labirent bloğu veya hatta musluk blokları olsun, herkes için bir şeyler var.
  • Kendi özelleştirilmiş piksel madenci karakterinizi seçebilir ve altın madeninde daha da derine inmek için özel hazine avcısı ekipmanını kullanabilirsiniz.
  • Kayıp veya gizlenmiş hazine sandıklarını ve elmasları bulun. BEST DIGGER unvanını kazanmak için arkadaşlarınızla bir yarışmaya katılın!
  • Google Play başarıları ve skor tabloları kullanılabilir. Toplam on dil desteği

Dig Out Mod Apk

Dig and mine for glory at any costs!

In this excellent casual arcade game, you will take on the role of a gold miner and dig as far underground as you possibly can. Choose your hero and get ready to join the gold and diamond craze! Step inside the dungeon of a pixel labyrinth to begin your own personal treasure quest for treasure chests as a little dwarf master! Consider the following scenario: you have a limited number of lives, your drill or pickaxe is damaged, and you are going to be attacked by spiders and other deep creatures… What would you do if you were in this labyrinth and you wanted to win the treasure hunt? Start your exciting journey through the subterranean labyrinth and see whether you can make it out alive! “Digit, digit, drill, drill,” as Bomber Dwarf puts it. A new dungeon boss will find himself in the midst of a gold rush!

You should be cautious of the subterranean enemies that are waiting to come in your way and blast the labyrinth, even if you are a top runner rather than a casual shovel knight. Make good use of your pickaxe in this little dwarf treasure castle! Maintain your attention on the labyrinth to avoid falling rocks and bomber dwarfs, create tools, fight with a plan, and uncover all the secrets of the small gnomes! It is true that gold and diamond collection has never been simple, but any treasure is worth the effort, do not you think? Start today in this simple dwarf game and work your way up to being the finest diamond digger the world has ever seen. Put a whole mine in your pocket and use your phone or tablet to play anywhere you go!

? A few of the game’s mind-blowing elements include the following.

You will see leprechaun traps you have never seen before, as well as tricky obstacles throughout the labyrinth, all created at random. Whether it is a boulder dash, a labyrinth block, or even tap blocks, there is something for everyone.
You may choose your own customised pixel miner character and use exclusive treasure digger gear to dig even deeper into the gold mine. Find treasure chests and diamonds that have been lost or concealed. Take part in a competition with your friends to win the title of BEST DIGGER! Google Play achievements and leaderboards are available to use. Support for a total of ten languages

So, dig the mine and tomb! Mine the more and collect as many gems as you can! It’s a lawless world, but you are always welcome. Try this retro arcade casual game, which needs no introduction, and you’ll stick to this free gold rush mining game forever!

Finding treasure is fascinating, when you dig out! It’s drilling time!

If you have any questions, do not hesitate and send them to our social networks:
Facebook – https://www.facebook.com/digout.community/
Instagram – https://www.instagram.com/dig__out/
VK – https://vk.com/digout

We will be happy to help a novice miner!

Görüntüler

Yenilikler

dig out android oyun club,
dig out apk,
dig out apk android oyun club,
dig out apk hile,
dig out apk mod,
dig out hile,
dig out mod apk,
dig out oyna,
dig out oyunu,