Detective Masters Apk Mod 5.0.0.9 (Sınırsız para, değerli taşlar)

5.0.0.8
Dedektif rolünü oynadığınız bir oyun arıyorsanız? Detective Masters Apk Mod dosyasını indirin. Her zaman hayalini kurduğunuz dedektif olun!
APK indir
2.6/5 Oylar: 11,908
Geliştirici
CrazyLabs LTD
Güncellendi
April 20, 2022
Boyut
108M
Sürüm
5.0.0.8
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dedektif rolünü oynadığınız bir oyun arıyorsanız? Detective Masters Apk Mod dosyasını indirin. Her zaman hayalini kurduğunuz dedektif olun!

Detective Masters Hakkında

detective masters apk download

Crazy Labs’ın Dedektif Ustaları, bir dedektifin günlük çalışmalarının bir parodisidir. Bu nedenle, suçlu suçluları cezalandırmak zorunda kalacaksınız. Banka soyan, ölüme neden olan, cinayete ortak olan vb. kişileri toplumdan uzak tutmaya çalışmalı ve yardımcı olmalısınız.

Şüphesiz bu, şüphelinin yalanlarını görebilmek ve kesin olarak görebilmek için görsel ve entelektüel keskinliğe sahip olmanızı gerektirecektir. Suç mahallerini araştırmanız gereken seviyelerde, bir suçun meydana geldiğine dair ipucu bulmacalarını bir araya getirmeniz gerekiyor. Kapsamlı bir ipucu ve kanıt koleksiyonundan sonra, şüphelileri acımasız sorgulamalarla yakalayabilirsiniz.

Süper Dedektif Ol 

Polisiye oyunları arıyorsanız, bunların az olduğuna şahit olacaksınız. Android için Detective Masters apk indirip oynadığınızda, onun ayarında başka hiçbir oyunun olmadığını fark edeceksiniz. Oyuncuların dünyasındaki en açık dedektif oyunlarından biridir.

Gizemleri seven ve bir şeyin belirli nedenini araştırmaya başlayan çoğu oyuncunun cihazlarında Dedektif Ustaları vardır. Oyun, oyuncuya farklı seviyelerde güçlü durumlarda dedektif becerilerini ortaya çıkarmasını sağlar.

detective masters mod apk free download for android

Şehre adaleti getirmeye çalışırken, süper bir dedektif olmanız ve dedektiflerin günlük çabalarında yaptığı her şeyi yapmanız gerekir. Buna suç mahallerinden ipuçlarını bulmak, kanıt toplamak, şüphelileri entegre etmek ve nihai bir karar vermek dahildir. Neyse ki, oyun yaratıcıları, bir şüphelinin ne zaman yalan söylediğini anlamanıza yardımcı olan, oyuna yalan dedektörleri yerleştirdi. Hep birlikte, sabırlı ve kurnaz kalmanız gerekiyor!

Detective Masters Apk Özellikleri

Detective Masters apk ile her zaman olmak istediğiniz dedektif olacaksınız. Oyun size dedektiflik becerilerinizi parlama ve sergileme fırsatı sunuyor. İşte Detective Masters oyununu lider bir dedektif oyunu olarak öne çıkaran bazı özellikler!

Bol Vaka ile Çeşitli Seviyeler  – Detective Masters’ı kurduktan sonra, ortaya çıktıkça çözmeniz gereken tonlarca vaka olacak. Davalar, diğerlerinin yanı sıra bir cinayeti, bir soygunu çözmeyi içeriyor! Detective Masters oyununu oynarken keşfedilecek çok sayıda farklı vaka ve şüpheli var.

Oyunda oyuncuların vakaları çözmesi gereken aşamalı bir zorluk içerdiğini belirtmekte fayda var. Seviyelerin çoğunda, başlangıç ​​noktası suç mahallinde suçlayıcı delil toplamaktır. Bu, şüphelilerin bir itirafta bulununcaya kadar sorgulanmasına yol açacaktır.

İpuçlarını Keşfedin  – Bir dedektifin işi kolay değildir çünkü ortaya çıkan gizemleri ve çok çalışmayı gerektirir. Detective Masters mod apk ile bir dedektifin zor görevini üstlenebilir ve farklı oyun seviyelerinde suç vakalarını çözebilirsiniz. Bir dedektif olarak, bu bölümü daha ilginç hale getirmek için suçluları ima etmek için birçok suç mahallinden kanıt toplamalısınız, Crazy Labs ekibi size olay yerinde bulmanız gereken nesnelerin listelerini vermeyi garanti ediyor. Özellikle, bazı nesneleri bulmak biraz daha zordur ve bazıları görünürdeyken ayrıntılara dikkat edilmesini gerektirir!

Vakaları Çözün  – bir dedektif olarak kilit rolünüz, şüphelileri sorgulamadan önce ipuçlarını bularak ve gerçeği öğrenerek suçluları yakalamaktır. Şüphesiz, bu zayıf fikirlilerin işi değil! Detective Masters oynamak için yüksek düzeyde zekaya ihtiyacınız var!

En iyi dedektif oyunlarından biri olan Detective Masters, oyunculara dedektiflerin gerçek dünyada yaptığı işleri deneyimleme şansı sunuyor. Burada suç mahallerini araştıracak, suçta kullanılmış olabilecek ipuçlarını bulacak, şüphelileri sorgulayacak ve yalan söyleyip söylemediklerini belirleyeceksiniz. Ayrıca, uygun soruları ve cevapları seçmek için muhakeme yeteneğinizi kullanmanız gerekir. Suçluyu doğru bir şekilde tanımlamanın ve parmaklıklar ardına koymanın tek yolu bu!

Şüphelileri Sorgula  – Bir dedektifin temel işlevlerinden biri şüphelileri sorgulamak ve geri bildirimlerini değerlendirmektir. Gerçek dünyada da olduğu gibi kimse işlediği suçu kabul etmez! Bu nedenle, bunu yapmalarını sağlamalısınız. Bunu yapmak için, bir sorguda onlarla konuşarak onları yalan söylemeniz gerekir. Dikkat çekici bir şekilde, şüphelilere sorduğunuz soruyu seçip onların açıklamalarını ve cevaplarını içselleştirebiliyorsunuz. Konuşurken yalan makinesinde kalp atışlarını görecek ve yalan söylediğinde fark edeceksiniz!

Detective Masters Mod APK İndir – Sınırsız para ve mücevher

Dedektiflikten hoşlanıyorsanız, Detective Masters Mod APK uygulamasını indirin.  Tüm suçluları keşfedin, kanıt toplayın ve şehri bu kötü beyinlerden kurtarın.

Görüntüler

Yenilikler

Bugs fixes for undisturbed hours of fun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir