Demon Blade Apk İndir

2.042
Demon Blade MOD APK, oyuncuların iblisleri yok etme görevi ile samuray olacağı bir rol yapma oyunudur. 
APK indir
4.5/5 Oylar: 37,817
Geliştirici
Garage51 Entertainment
Güncellendi
January 24, 2022
Boyut
223M
Sürüm
2.042
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Demon Blade MOD APK, oyuncuların iblisleri yok etme görevi ile samuray olacağı bir rol yapma oyunudur. Japon tarihinin en vahşi şeytanlarını yenmek için hemen harekete geçmeniz gerekecek. Bu nedenle, bu oyundaki göreviniz dünyayı kurtarmaktır. Öncelikle, bu ilginç oyun hakkında birkaç şey öğrenelim.

Skullgirls Apk İndir: Fighting RPG yazımız ilginizi çekebilir.

Demon Blade Hakkında

Demon Blade – Japon tarihini ve iblisleri yok etme görevi

Demon Blade hala feodal Japonya’da geçen tanıdık bir aksiyon oyunu sunuyor. Burada, dünyayı tehdit eden tüm şeytanları yenme görevi olan bir samuray adamı olacaksınız. Dahası, mevcut PvP mekanizması, oyuncuların dünyadaki diğer rakiplere karşı gerçek zamanlı olarak rekabet etmesine olanak tanır.

Demon Blade Apk
Demon Blade Apk

Buna göre, bu oyun, oyun pazarında gelişmekte olan bir yayıncı olan Garage51 Entertainment’a aittir. Ancak Demon Blade’in özel özellikleri, Google Play’de hızlı bir şekilde 4,7/5’ten fazla puan ve 1 milyon yükleme almasına yardımcı oldu. Tabi oyunu bu yazının altında App Store veya Google Play üzerinden de indirebilirsiniz.

Büyüleyici hikaye

Bu oyunun hikayesi, Japon tarzında tasarlanmış iblis avcısının savaşından başlıyor. Daha spesifik olarak, ay tanrısı ortadan kayboldu, ardından Yoka ve Onis tarafından yönetilen bir dizi geri dönen iblis geldi. Bu, tanrıların artık insanları desteklemediği feodal Japonya’nın en karanlık dönemidir.

Bu nedenle, bu aynı zamanda şeytanların yok edilmesini önlemek için ayağa kalkmanız ve aile üyeleriyle işbirliği yapmanız gereken zamandır. Genel olarak, samuray kahramanlarının sözde gelişme döneminin efsanevi hikayeleri kısa bir süre sonra anlatılacaktır. İlk deneyimden itibaren size cazibe getireceğine inanıyoruz.

Büyük savaşlar

Belirtildiği gibi, oyuncular Demon Blade oynarken gerçek samuray olacaklar. Görevinizi anlamak oldukça kolay, kazanmak için her seviyedeki tüm canavarları yok etmek. Yavaş yavaş, oyuncunun ana karakter için silah ve teçhizatı sürekli olarak yükseltmesini gerektiren daha zor seviyelerin kilidi açılacaktır. Mevcut tüm seviyeleri fethedene kadar oyundaki savaşların sürekli olacağını unutmayın. Ayrıca oyundaki hikaye de kademeli olarak gelişerek oyunculara belirli bir akıcılık kazandıracak.

Savaş Mekanizması

Demon Blade’in savaş mekanizması, bu oyunda ekranda görünen herhangi bir sanal kontrol düğmesi olmadığında, Infinity Blade veya Fruit Ninja gibi diğer ürünlere oldukça benzer. Oyuncunun görevi yerinde kalmak ve dikey ekranda saldırıyı gerçekleştirmeye odaklanmaktır. Daha spesifik olarak, parmağınızı ekran üzerinde kaydırarak ve rakibinizden gelen saldırıları engellemek için ekrana tıklarsanız farklı türde saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca düşmanın saldırdığı doğru zamanda ekrana tıklayarak tam tersi saldırıyı gerçekleştirebilirsiniz. Bu oyunda görünen üç farklı saldırı/blok seviyesi olduğunu unutmayın. Bunlar Geç, İyi ve Mükemmeldir. Bu nedenle, düşmana karşı avantaj elde etmek istiyorsanız saldırı veya savunma becerilerini buna göre kullanın. Geç seviyede çok fazla saldırı veya defans yaparsanız, rakibe kolayca yenileceksiniz.

Güçlü donanıma sahip olmak

Ekipman setleri, oyuncuların Demon Blade’de kazanmasına yardımcı olan önemli bir faktördür. Savaşlarda kendinizi zayıf hissediyorsanız, karakterinizin savunmasını ve saldırısını artırmak için hemen ekipmanınızı yükseltin. Oyundaki her karakter aynı anda 5 adet ekipman donatabilir. Örnekler arasında şapkalar, zırhlar, eldivenler, silahlar ve ayakkabılar sayılabilir. Karakterinizin yok edilemez bir zırha mı yoksa keskin bir katana kılıcına mı sahip olmasını istiyorsunuz?

İki ana oyun modu

Şu anda Demon Blade, oyuncuların özgürce seçim yapmasına izin veren iki PvP ve PvE oyun modu geliştiriyor. PvE modu hikayeye bağlı kalacak ve böylece oyuncuların güçlü Büyük Patronlarla yüzleşmesini sağlayan çekici kampanyalar getirecek. Buna karşılık, PvP daha fazla etkinlik getiriyor, oyuncular oyunu internet bağlantısı üzerinden diğer oyuncularla oynayabilecekler. Genel olarak, her oyun modunun kendine özgü özellikleri ve farklı çalışma mekanizmaları olacaktır.

Çarpıcı grafikler

Son olarak, Demon Blade’in grafik vurgusu kesinlikle sizi fazlasıyla tatmin edecek. Oyundaki görüntüler, Japonya’dan halk efsaneleriyle dolu suluboya tablolar olarak tanımlanıyor. Üstelik oyundaki çizimler de esneklik gösteriyor ama heyecanlı savaşlarda aynı derecede canlı. Japon kültürünün bir aşığıysanız, bu oyunun sunduğu şeyleri kaçırmayın.

Demon Blade nasıl kurulur

Adım 1: hilelipc.com tarafından verilen Demon Blade apk sürümünü indirmeniz gerekmektedir.

2. Adım: Bir Android cihazda bilinmeyen ayarların kilidini açın. “Demon Blade” in yükleyiciye erişmesine izin verin.

Adım 3: Demon Blade apk dosyasını kurun.

Adım 4: Ana ekrandaki talimatları izleyin.

Demon Blade’de yeni güncelleme

Sürüm 2.042

  • Raid Boss Yolsuzluk Sıralaması
  • VIP ödülleri değiştirildi
  • VIP’lerin sağladığı omamoriler arttı.
  • Lanetli Zindan’ın 50. seviyesine ulaşıldığında görsel hata.

Android için Demon Blade APK İndir

Kısacası Demon Blade, özel özelliklere sahip mükemmel bir aksiyon RPG’sidir. Oyuna katılan oyuncular, mobil cihazlar için mükemmel bir savaş sistemi ile birlikte ayrıntılı, gerçekçi bir savaş ortamının tadını çıkaracaklar. Ayrıca bu oyunda grafik ve ses kalitesi de harika, bu da oyunu oynarken kesinlikle gözlerinizi ekrandan alamamanızı sağlayacak.

Görüntüler

Yenilikler

Added - Raid Boss Corruption Ranking Modified - VIP rewards have been modified - The omamoris provided by VIPs have increased. Corrected - Visual error when reaching level 50 of the Cursed Dungeon.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir