Dancing Road Color Ball Run Mod APK ( Reklamsız)

1.13.4.1

Download Dancing Road: Mod APK ve en eşsiz top yuvarlama oyunlarından birinin keyfini çıkarmaya başlayın. Bu oyun, oynanışı ve ön yüzü ile sizi hayrete düşürecek. En son sürümü hilelipc.com veya Google Play üzerinden indir. Dancing Road Color Ball Run Mod APK 1.13.4.1 ( Reklamsız)
Download APK
4.0/5 Votes: 747,553
Developer
AMANOTES PTE LTD
Updated
Sep 3, 2022
Size
88 MB
Version
1.13.4.1
Requirements
4.4
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Download Dancing Road: Mod APK ve en eşsiz top yuvarlama oyunlarından birinin keyfini çıkarmaya başlayın. Bu oyun, oynanışı ve ön yüzü ile sizi hayrete düşürecek. En son sürümü hilelipc.com veya GooglePlay üzerinden indir. Dancing Road Color Ball Run Mod APK 1.13.4.1 ( Reklamsız)

Dancing Road apk
Dancing Road apk

Dancing Road Color Ball Run Hakkında

Yeni ve heyecan verici oyunları oynamayı seviyorsanız, her zaman Dancing Road: Color Ball Run’ı indirebilirsiniz! Android cihazlar için hemen indir.

Oynanış oldukça yaygın ve bazı oyuncular için normal olsa da, genel özellikleriyle hayrete düşeceğinizden emin olabilirsiniz.

Böyle harika ve dudak uçuklatan 3D grafiklere tanık olduğunuzda eğlenmeye hazır olun. Evrende tamamen farklı bir galaksiye girmiş gibi hissedeceksiniz.

Sadece normal şekilde çalışması için en azından orta konfigürasyonlu bir mobil cihaz gerektirir. En iyi deneyim için üst düzey bir telefon şiddetle tavsiye edilir.

Roll The Ball! Nasıl Oynanır ?

  1. Bu oyunda size bir top verilecek. İnsan yok, başka bir şey yok. Üzerinde yuvarlayacağınız bir platform olacak.
  2. Verilen butonlar ile kontrol ediniz. İlerlemeye başladığında, farklı renk kümelerinin farklı toplarının izleri olacaktır.
  3. Kontrol ettiğiniz nesnenin eşleşen yoldan geçtiğinden emin olun. Sonunda topunuzun rengi değişecektir, bu nedenle izi buna göre değiştirin.
Dancing Road Color Ball Run Mod APK
Dancing Road Color Ball Run Mod APK

Sonuç Olarak

Dancing Road: Color Ball Run Mod apk ile parlayan topların yuvarlanmasına izin verin! Uygulamayı hemen indirin.

Images

What's new

- Improve game performance - Fix bugs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *