CyberSphere Hileli Mod APK 2.52.64 (Sınırsız Elmas)

Cihaza göre değişir
Android için ücretsiz CyberSphere Hileli Mod APK – en son sürüm  indir- ve her yaş için uygun bir galaktik bilim kurgu atış savaşına katılın! İnsanlığın tüm düşmanlarını yenebilecek misiniz? Teknoloji çok yol kat etti. Ama aslında, geçtiğimiz on yıllarda bile, en azından filmlerde, zaten teknolojik olarak ilerlemiştik. Star Wars hayranıysanız, uzay savaşlarının çok havalı olduğunu bilirsiniz. Uzay yolculuğu gelecekte biraz zaman alabilecek olsa da, bir oyunda mümkün!
APK indir
4.6/5 Oylar: 87,725
Geliştirici
Kisunja - Fun Shooting Games
Güncellendi
12 Ekim 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
Cihaza göre değişir
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android için ücretsiz CyberSphere Hileli Mod APK – en son sürüm  indir- ve her yaş için uygun bir galaktik bilim kurgu atış savaşına katılın! İnsanlığın tüm düşmanlarını yenebilecek misiniz?

Teknoloji çok yol kat etti. Ama aslında, geçtiğimiz on yıllarda bile, en azından filmlerde, zaten teknolojik olarak ilerlemiştik. Star Wars hayranıysanız, uzay savaşlarının çok havalı olduğunu bilirsiniz. Uzay yolculuğu gelecekte biraz zaman alabilecek olsa da, bir oyunda mümkün!

Teknolojik ilerleme açısından çok yol kat ettik. Daha önceki on yıllarda bile teknolojik olarak – en azından film yapımı açısından – gelişmiş olmamıza rağmen, bunun tam olarak farkında değildik. Yıldız Savaşları söz konusu olduğunda, herhangi bir franchise hayranının onaylayabileceği gibi, uzay savaşları çok heyecan vericidir. Uzay yolculuğu, gerçek dünyada onlarca yıl uzakta olsa bile, bir oyunda bir olasılıktır.

CyberSphere Nedir?

İnsan ırkı CyberSphere’de saldırı altında. Dünya dışı varlıklar, robotlar ve siborglar tarafından toprak istilası yaşandı. Dünyamızı bu istilacı güçlerden korumakla görevlendirilmiş “Cyber-sphere” olarak bilinen askeri bir birimden sorumlu olacaksınız. Rakiplerinizi yok etmek için cephanelik, silah, destek dronları, gizleme ve patlayıcıları avantajınıza kullanabilirsiniz.

Google Play Store, 5 milyondan fazla indirme alan kozmik bir bilimkurgu atış oyunu olan CyberSphere‘in 5 milyondan fazla indirilmesine sahiptir. Bu harika oyun, deneyimlemeye can attığınız Star Wars evrenini yeniden ziyaret etmenizi sağlıyor. İşbirlikçi modda tek başınıza veya bir grup arkadaş ve aile üyesiyle davetsiz misafirlere karşı savaşın. Ayrıca, bu oyunda kilidini açmak ve elde etmek için birçok oyun modu ve silah var. Ek olarak, mümkün olduğunca çok sayıda robot davetsiz misafirini ortadan kaldırarak, dünya sıralamasında olabildiğince hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz. Artık insanlığı kurtarmak sizin sorumluluğunuzdadır. Durumla başa çıkabilecek misin yoksa baskı altında parçalanacak mısın? Daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

CyberSphere Apk Özellikleri

CyberSphere, tipik birinci şahıs nişancı oyunu tarzında değil. Bu oyun, evinizi uzaylı istilacılara karşı savunmanız gereken bir galakside geçiyor. Bunun dışında, bu oyunun özellikleri şunlardır:

Nasıl Oynanır- Stormtrooper’ların harika olduğunu düşünüyorsanız, CyberSphere oynayana kadar bekleyin! Bu oyunda, insanlığı istilacı uzaylı güçlerden koruma görevi verilmiş bir asker olarak oynuyorsunuz. Bunu yapabilmek için kendinizi son teknoloji silahlar ve cihazlarla donatmalısınız. Silahlar, insansız hava araçları, kalkanlar ve diğer ekipmanların hepsi mümkün! Görevlerinizi ve hedeflerinizi yerine getirirken yolunuza çıkan tüm düşmanları vurun. Bu bir üçüncü şahıs nişancı oyunu olduğundan, geniş çevrede yolunuzu özgürce keşfedebileceksiniz.

Nefes kesen grafikler – İdeal Star Wars oyununu istediniz ve şimdi dileğinize kavuşacaksınız! CyberSphere’deki 3B efektler kesinlikle mükemmel. Oyundan en iyi şekilde yararlanmanız için her şey titizlikle planlandı. Karakteriniz görünüşte bir stormtrooper’a benziyor, ancak kendine has özellikleri var. Dünya dışı istilacılar da tasarımlarında iyi düşünülmüşlerdir. Ayrıca, dövüşlerin gerçekleşeceği ortam çok nefes kesici.

Oyun modları — CyberSphere’de seçebileceğiniz birçok oyun türü vardır. Rakip birlikleri hızla yok edebileceğiniz ve savaş alanının kontrolünü ele geçirebileceğiniz PVE modunda arkadaşlarınız ve ailenizle güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Alternatif olarak, arkadaşlarınız veya rastgele yabancılar arasında kimin en iyi nişancı olduğunu görmek için PVP ölüm maçı oyun moduna katılabilirsiniz.

Silahlar — CyberSphere’de edinilebilecek 30’dan fazla ölümcül silah var ve her biri benzersiz. Tabancalar, tüfekler, makineli tüfekler ve daha fazla silah dahildir. Kendinizi korumak için de kullanabileceğiniz çok sayıda ek cihaz vardır.

Karakterler – Bu oyunda kaç farklı karakter kullanabileceğinize şaşıracaksınız. Tanklar, yürüyen robotlar, sayborglar ve birlikler kullanıma hazır. Her birinin kendi istatistikleri var!

Oyun kontroller basittir — CyberSphere bir üçüncü şahıs nişancı oyunu olduğundan, kontroller günümüzde mevcut olan diğer herhangi bir birinci şahıs nişancı oyununa benzer. Ancak, mermilerinizi manuel olarak hedeflemeniz gerekmediğinden CyberSphere’deki kontroller biraz daha basittir. İşaret edecek bir lazer ışını olacak ve ateş etmek için hedefinizi ayarlamanız yeterli olacak.

CyberSphere Hileli Mod APK – Sınırsız Elmas

Galaksiler arası bir çatışma için can atıyorsanız, CyberSphere tam size göre! Tüm karakterlerin ve silahların kilidini açmak için hemen sınırsız para modunu indirin!!

Görüntüler

Yenilikler

- Sabit hatalar