CutOff APK – (Sınırsız Para) İndir (2022)

1.9.2
CutOff APK, modern bir simülatöre sahip ilgi çekici bir yarış oyunudur. Açık bir yarış dünyası ve birçok güzel mekan ile klasik parkurları geçeceksiniz.
APK indir
4.3/5 Oylar: 23,556
Geliştirici
GameLog!c
Güncellendi
Mar 26, 2022
Sürüm
1.9.2
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

CutOff APK, modern bir simülatöre sahip ilgi çekici bir yarış oyunudur. Açık bir yarış dünyası ve birçok güzel mekan ile klasik parkurları geçeceksiniz.

MOD Bilgisi

Sınırsız Altın
Sınırsız Elmas
İpuçları: Araba ve Nitro güçlendirici satın almak için kullanılabilir.

CutOff, oyuncuların lider olma fırsatına sahip olmaları için dramatik yarışlara sahip bir yarış oyunudur. Çeşitli araçlarla heyecan verici sürüşlerin keyfine varacaksınız ve kolayca kişiselleştirmenize izin vereceksiniz. Bu, gençlik trendlerini yakaladığı ve herkes için bağımlılık yaratan seviyeler yarattığı için günümüzün en popüler yarış simülatörlerinden biridir. Oyunun öne çıkan özellikleri ile heyecanlı yarışları deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız.

CutOff APK

KLASİK HIZ YARIŞLARINA KATILIN

Gerçek hayattaki yarışlara katılma fırsatınız olmadığını varsayalım. Bu durumda, CutOff, sürüş becerilerinizi göstermeniz için kolaydan zora kadar birçok oyun modu ve yarış seviyesi ile farklı arazileri deneyimlemenize izin verecektir. Bu oyuna geldiğinizde, zorlu parkurlarda sürüş tutkunuzu gösterecek ve kazanan oyuncu olmak için rakiplerinizi geçeceksiniz. Yarışın kaosu ve dramının ortasında oyuna başlayacak ve diğer birçok profesyonel yarışçıya katılacaksınız.

Göreviniz, tüm zorlukların üstesinden kolaylıkla gelmek için sakin kalmak ve ustaca kontrol etmektir. Diğer yarışçıların kontrolünü kaybederseniz ve onlar tarafından ezilirseniz, uzun mesafedeki rakipleri sollamak için hızlanma modunu açabilirsiniz. Yeraltı sokak yarışında, yolculuğunuza hazırlanmak için mevcut 20’den fazla araba arasından en sevdiğiniz arabayı seçin. Her araç, özel estetik ve sürüş performansı ile kendi tarzınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Aynı zamanda, sürüş görevlerini tamamlamak ve birçok değerli ödül toplamak için motorunuzu daha güçlü olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

EFSANEVİ ARAÇLARI BASİT BİR ŞEKİLDE ÖZELLEŞTİRİN

CutOff, araba motorunu kontrol etmenin yanı sıra, kendi favori arabanızı oluşturmak için önceden ayarlanmış modları kullanmanıza da olanak tanır. Örneğin, arabanızı daha görkemli ve modern hale getirmek için boya rengini, ışık stilini değiştirebilir ve diğer aksesuarları bir araya getirebilirsiniz. Ancak, bunu yapabilmek için önceden yeterli paranız olduğundan emin olmalısınız. Bu yüzden efsanevi yarışçılar ile görevleri ve yarış zorluklarını tamamlamanız gerekiyor. Nihai yarışçı olmak ve diğer oyunculara karşı ikna edici bir şekilde kazanmak için 60 seviyeyi tamamlamanız gerekiyor.

ÇEŞİTLİ BİR ARAÇ SİSTEMİ İLE ÜNLÜ YARIŞLARA KATILIN

10. seviyeden itibaren CutOff’taki yarışlar çok çekici ve dramatik; Engelleri ustaca kontrol etmeli ve bitiş çizgisine en hızlı şekilde koşmak için tüm gaza basmalısın. Audi R8, Porsche 911, Jaguar F-Type SVR gibi onlarca modern ve göz alıcı spor otomobili kullanarak heyecan verici yarış pistlerinin keyfini çıkarabileceksiniz. Oyunun Varsayılan ve Meydan Okuma olmak üzere iki oyun modu vardır. Varsayılan modda, her seviyedeki zorlukların üstesinden geleceksiniz. Challenge modunda, şampiyonluğu kazanmak için diğer yarışçılar ile rekabetçi yarışlara katılmak için zamanınız olacak. Kazanan, yarış arabanızı benzersiz hale getirmek için yükseltmenize izin veren en yüksek bonus seviyesini alacak.

DÜZGÜN GRAFİK VE SES

CutOff’un başarısına katkıda bulunan ana faktörlerden biri keskin ve canlı 3D grafik tasarımıdır. 30’dan fazla araba modeli titizlikle ve ayrıntılı olarak simüle edilir ve inşa edilir ve oyun içeriği, keşfetmeniz için sürekli değişen ünlü ve güzel yolları içerir. Ayrıca arabanın patlama sesi ve çarpışmanın ne zaman simüle edildiği de oldukça gerçekçi.

ANA ÖZELLİKLER

  • 30’dan fazla farklı araba ile en prestijli garaj ve her araç, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için estetik ve performansa göre özenle seçilmiştir.
  • Kolay kişiselleştirme: İstediğiniz motorlardan bazılarını özelleştirmek için arabanızın tam rengini ve malzemesini tanımlamak için yeni araba düzenleyicisini kullanın veya daha güzel görünmek için jantların rengini değiştirebilirsiniz.
  • Heyecan verici bir oyun modu ile sokak yolculuğunuza başlayın ve katılmanız, sürüş yeteneğinizi göstermeniz ve efsanevi bir yarışçı olmanız için 60 farklı seviye var.
  • Araba sistemi, Porsche 911, Audi R8, Acura NSX gibi birçok modern spor araba ile çeşitlidir ve arabanızı tarzınıza göre olağanüstü renklerle dekore edebilirsiniz.
  • Yurtiçinde ve yurtdışında ünlü yarışlara katılın, engelleri aşın ve bitiş çizgisine ulaşmak ve kazanmak için hızınızı artırın, hak ettiğiniz para ödülünü kazanın.

CutOff v1.9.2 MOD APK (Sınırsız Para) İndir

Artık CutOff’u  ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

  • Oyunun ve uygulamanın düzgün çalışması için lütfen MOD Bilgilerimizi ve kurulum talimatlarımızı dikkatlice okuyun.
  • IDM, ADM (Doğrudan bağlantı) gibi 3. taraf yazılımlarla indirme şu anda kötüye kullanım nedeniyle engellenmiştir.

Görüntüler

Yenilikler

+ Added 2 new cars + You can now customize the color of VIP cars + Balancing update + Minor bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir