Cuphead Mobil 0.6.1 APK

Varies with device
Canınız sıkıldıysa ve rahatlamak için bir oyun bulmak istiyorsanız Cuphead adlı oyunu denemenizi öneririz. Bu klasik oynanışa sahip eğlenceli bir oyundur. Bu gönderi, Cuphead Mobile Apk hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.
APK indir
2.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Tornado Software Solutions
Güncellendi
Nov 17, 2022
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Canınız sıkıldıysa ve rahatlamak için bir oyun bulmak istiyorsanız Cuphead adlı oyunu denemenizi öneririz. Bu klasik oynanışa sahip eğlenceli bir oyundur. Bu gönderi, Cuphead Mobile Apk hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Cuphead Mobile APK hakkında genel tanıtım

Cuphead Mobile, klasik indie türünde bir Run and Gun oyunudur ve StudioMDHR tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür (yani, esas olarak patronları yenmeye odaklanan, hızlı tempolu atış stiliyle kayan sahnelerin bir kombinasyonu). Oyun, Disney ve Fleischer Studio’nun 1930’lardaki animasyon filmlerinden esinlenmiştir. Oyunun grafikleri ve sesi de geleneksel elle çizilmiş tasarımlar, suluboya arka plan, caz müziği ile klasik ve benzersizdir ve oyun için ilginç bir yaratım oluşturur.

Cuphead Mobil Apk
Cuphead Mobil Apk

İlginç olay örgüsü

Cuphead Mobile Apk oyunu, Inkwell Adası’nda yaşayan iki kardeş olan Cuphead ve Mugman adlı iki ana karakter etrafında dönüyor. Bir gün, bu iki karakter şeytanın kumarhanesine girer ve arka arkaya bir galibiyet serisi için şanslarını dener ve şeytandan bir bahis teklifi almalarına neden olur. Kazanırlarsa, Cuphead ve Mugman tüm kumarhanenin sahibi olacak. Kaybederlerse ruhları şeytana ait olur.

Ancak Cuphead ve Mugman şanssızdı. İddiayı kaybettiler ve merhamet için şeytana boyun eğmek zorunda kaldılar. Daha sonra Cuphead ve Mugman, ruhlarını geri almak için diğer borçluları bulmakla görevlendirildi. Cuphead, oyuncudan çok fazla sabır ve hızlı refleksler gerektiren gerçekten eşsiz bir oyundur. Ayrıca oyun, kontrol mekanizmalarının nasıl kullanılacağına dair talimatlar da veriyor. Karakterinizi nasıl kontrol edeceğinize alışmanız en fazla birkaç dakikanızı alacaktır.

Oynanış

Cuphead nispeten basit bir oynanışa sahiptir ve Contra veya Rambo gibi klasik aksiyon oyunlarına oldukça benzer. Borçları tahsil etmek için canavarlarla (şeytanın borçluları ve yardakçıları) savaşmak için Cuphead veya Mugman’ı kontrol edeceksiniz. Oyuncunun yapması gereken işlem çok karmaşık değil, sadece ileri, geri, zıplama ve saldırı komutlarını içeriyor. Sürekli olarak düşmanlara doğru ateş etmek ve düşman saldırılarından kaçınmak için hareket etmek için sanal saldırı düğmesini basılı tutabilirsiniz.

Ancak buradaki zorluk, 3 rakibin vuruşuna karşılık gelen yalnızca 3 canınız olması. Ve tam tersine, canavarlar sürekli olarak güçlü bir şekilde saldırabildiklerinde basit değildirler. Bu nedenle, oyuncunun ustaca hareket etmesi, saldırılardan kaçınması ve makul bir ayakta durma pozisyonu seçmesi gerekir.

Dahası, her patron yenildikten sonra dönüşebildiği ve durumu değiştirebildiği için oyunun zorluğu da artıyor. Daha şiddetli, daha güçlü olacaklar ve en zor hareketleri yapacaklar. Bu nedenle, patronun kanının tükendiğini gördüğünüzde öznel olmayın, çünkü belki o ortaya çıkar ve daha güçlü bir duruma geçer. Her zaman dövüş pozisyonunda hazır olun, dikkatsiz olmaktan ve oyundaki patronları dönüştürmekten haksız yere mağlup olmaktan kaçının.

Silahlar ve beceriler

Klasik çizgi filmleri izlediyseniz, muhtemelen çizgi film karakterlerinin tek parmakla saldırma yeteneklerini duymuşsunuzdur. Cuphead Mobile oyununda da iki ana karakterde bu beceri var. Sadece saldırıya uğrayacağınız düşmanı tanımlamanız yeterli ve gerekirse silahlar (bıçak, çekiç vb.) karakterler tarafından otomatik olarak kullanılacaktır.

Ayrıca, iki ana karakterin de oyun sırasında mevcut olan veya toplanabilen özel becerileri vardır. Bu beceriler, iki karakterin daha hızlı hareket etmesine, saldırılardan daha verimli şekilde kaçmasına veya daha güçlü saldırılar başlatmasına yardımcı olacaktır.

Her “borçluyu” öldürdükten sonra madeni paraları toplayabilirsiniz. Oyuncu, madeni para biriktirerek, saldırıların gücünün yanı sıra Cuphead ve Mugman’ın becerilerini yükseltebilir.

Seviyeler ve Patronlar

Cuphead Mobile Apk farklı seviyeler sunar. Her seviyenin, her bir “patron”un kuralına karşılık gelen kendi teması ve bağlamı vardır. Seviyelerdeki bağlam da iyi tasarlanmış ve klasik bir çizgi film stiline sahip. Karakterler ve canavarlar tamamen elle çizilmiş ve her satırda titizlikle hazırlanmış.

Ek olarak, her seviyedeki her “patron” deniz canavarı, kedi, havuç veya oyuncak bebek gibi kendine özgü bir görünüme sahiptir. Her “patron” benzersiz becerilere ve çeşitli dönüşümlere sahiptir. Ayrıca Cuphead Mobile Apk oyununda tüm patronları fethetmek zordur.

grafik ve ses

Sonuç olarak Cuphead Mobile Apk oyununun grafikleri günümüz oyun pazarındaki 3D oyunlar gibi çok modern değil.

Oyunun sesi de etkileyici efektlere sahip değil ama aksine klasik çizgi film tarzında eğlenceli müziklerle oldukça gerçekçi.

Elbette sanat her zaman çok öznel bir şekilde etkilenen bir şeydir. Yani Cuphead oyununun eski grafiklerini ya da sert sesini beğenmeyenler bir yana, oyun nostalji duygusu getirdiği için hala beğenenler var.

Cuphead Mobile APK oyununun insani değeri nedir?

Cuphead Mobile Apk bir eğlence oyunu olmasının yanı sıra sanatın ötesine geçen büyük değerleri de beraberinde getiriyor. Oyun, modern bir dünyada klasik çizgi filmlerin varlığını canlandırmaya yardımcı olacak gibi görünüyor.

Günümüzde insanlar, ayrıntılı ve renkli animasyon filmlerine yavaş yavaş alışıyorlar, ancak mevcut çizgi film türünün dikkate değer bir şekilde gelişmesi için, eskiden çok harika yapılmış eski çizgi film setlerinin olduğunu unutuyorlar. Cuphead Mobile Apk, insanlığın bir çağını yansıtan geçmişi görmemiz ve duymamız için gerçekten bir pencere olarak kabul ediliyor.

Dahası, oyunda “patronları” defalarca yenmek için birçok zorluktan ve mücadeleden geçmeniz gerekiyor. Cuphead oyununun her oyuncuyu gözlemleme yeteneğinin yanı sıra iradeye, çabaya da vurgu yaptığı söylenebilir. Çünkü en ufak bir hata bile yolculuğunuza yeniden başlamanız için yeterlidir.

Android için Cuphead Mobile APK 2022 İndir

Cuphead Mobile Apk gerçekten ilginç bir oyun ve denemeye değer. Oyun azim, gözlem becerileri ve oyuncunun muhakemesi ve yaratıcılığını gerektirir. Özellikle çizgi grafikleri ile Cuphead Mobile Apk, oyuncunun harika eğlence zamanı geçirmesine yardımcı olacaktır.

Öte yandan Cuphead Mobile Apk 2022 sürümü, tüm oyun içeriğini İngilizce’nin yanı sıra Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Lehçe, Rusça, Japonca, Korece, Çince,Türkçe gibi birçok yeni dilde yerelleştirdi. Şimdi, burada verilen indirme bağlantısına tıklayarak bu oyunu hemen indirebilir ve deneyimleyebilirsiniz!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir