Crossy Road Apk Hile İndir(Sınırsız Para/Kilitsiz)

4.9.1
Join over 200 MILLION players worldwide and experience Hipster Whale's massive viral #1 hit!
APK indir
4.5/5 Oylar: 4,492,075
Geliştirici
HIPSTER WHALE
Güncellendi
December 13, 2021
Boyut
84M
Sürüm
4.9.1
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Crossy Road apk ünlü bir piksel oyunudur. Bu oyunda kuşlarınızın çok tehlikeli ve çok hızlı bir yolu geçmesine yardımcı olacaksınız. Dikkatli ol çünkü herhangi bir dikkatsiz hareket ve kuşunuz arabanızın altına girecek. Geçilen her yol ile makinelerin trafiği yoğunlaşacak ve hızlanacaktır. Mümkün olduğu kadar çok puan toplayın ve hanginizin daha hızlı olduğunu bulmak için arkadaşlarınızla rekabet edin.

Bu çok ilginç bir oyun. Amacınız olan, öldürmeden mümkün olduğunca çok yolu geçmek zorundasınız. Kulağa kolay geliyor, bu oyun çok zor ve bağımlılık yapıyor. Bu oyunun en iyi ve ilginç yanı akıcı oyun ve ekstra tatlı grafikler. Tıpkı gerçek bir kurbağada olduğu gibi, bu oyun gerçekten can sıkıcı olabilir, ancak bununla oyunu durduramazsınız.

Crossy Road Apk
Crossy Road Apk

Oynanış

Crossy Road eğlenceli bir oyun. Bu oyunun grafikleri son derece havalı ve minimal bir görünüme dayalı olduğu için çok düzgün. Geliştirici, onu daha güzel ve oynanabilir kılan her şeyin bazı seslerini ve efektlerini mükemmel bir şekilde ekledi. Yani iş söz konusu olduğunda yolun diğer tarafına geçmeniz gerekiyor. Bunun için çok daha dikkatli olmanız gerekiyor çünkü trenler, yoğun trafik var ve inanın fazla durma yoksa pişman olursun.

Kontroller oldukça basit, sadece ileri gitmek için dokunun, geri gitmek için geri kaydırın, hareket halindeyken sola ve sağa gitmek için sola veya sağa kaydırın. Bu, karakterinizi kontrol etmek için yalnızca bir başparmağa veya bir parmağa ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Crossy Road Nasıl Oynanır?

Crossroads Road, yukarıda anlatıldığı gibi Frogger’dan esinlenilmiş bir arcade oyunudur. Bu oyunu oynamak çok kolay, ekrana dokunmak çok kolay ve küçük ve güzel hayvanınız hareket edecek ve onu yana hareket ettirmek için parmağınızı bir tarafa veya diğer tarafa kaydıracak. Amacınız otoyollardan geçen arabalardan, kamyonlardan ve trenlerden kaçarak mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışmaktır. Bu oyunu oynamanın en kolay yolu budur. Kamyon arabalarından ne kadar çok kaçınırsa, kuşunuz o kadar çok puan kazanır.

Sadece yol boyunca tehlikeler olmayacak, aynı zamanda yollardan geçmek için yeni hayvan satın almak için burada ve orada madeni paralar kullanabilirsiniz. Özel yetenekleri yok ama bazıları harika görünüyor, Crossroads yolunun güçlü noktalarından biri, büyüleyici grafik kalitesi. Minimalist ve çokgen tarzıyla oyun, kurbağa ve maden zanaatı arasında estetik bir orta yol sunuyor.

Crossy Road’un Temel Özellikleri 

 • Basit kontroller ve bağımlılık yapan oyun
 • Android TV’nizde oyunun tadını çıkarın
 • Her gün ücretsiz hediyeler toplayın
 • Arkadaşlarınızın çevrimiçi ilerlemesini görün
 • Harika Grafikler
 • 50’den fazla karakterle oynayın
 • Çapraz yollar, demiryolları ve nehirler
 • Sonsuza kadar ilerle
 • Oldukça tuhaf dünyaları keşfedin
 • Basit, saf, yenilikçi oyun
 • Oynaması ücretsiz

Modern Warships APK İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Sonuç Olarak

Bu, sonsuz koşu oyununun yeni bir yolculuğu. Bu oyunu seviyorsanız, bilgisayarınızda bile oynayabilirsiniz. Bunu yapmak için, PC için şimdiye kadarki en iyi android emülatörleri oldukları için Andy veya Blue Stacks App Player‘ı indirmeniz gerekir. Yine de bazen gecikiyorlar, bu yüzden bazı oyunları çalıştırabileceklerinden emin değiller.

Bu oyunu Akıllı Telefonunuza manuel olarak indirip yüklemek istiyorsanız, gereksinimleri tamamlayın ve aşağıda verilen kılavuzu izleyin. Bu oyunu öğrenmesi çok kolaydır. Ne pahasına olursa olsun zevkinizi kaybetmeden tüm karakterlerle oynayabileceksiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Bug fixes and improvements.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir