Critical Ops Hile İndir

1.24.0.f1375
Critical Ops Apk, altıya kadar oyuncudan oluşan iki ekibin birbirleriyle yarıştığı birinci şahıs çok oyunculu bir nişancı oyunudur:
APK indir
4.2/5 Oylar: 2,259,821
Geliştirici
Critical Force Ltd.
Güncellendi
April 13, 2021
Boyut
77M
Sürüm
1.24.0.f1375
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Critical Ops Apk

Critical Ops Apk, altıya kadar oyuncudan oluşan iki ekibin birbirleriyle yarıştığı birinci şahıs çok oyunculu bir nişancı oyunudur: teröristler ve anti-teröristler. İki harita var ve sizin göreviniz, ekibinize bağlı olarak bir bomba yerleştirmek veya devre dışı bırakmak veya mümkün olduğunca çok sayıda rakibi ortadan kaldırmaktır.

Critical Ops Apk Nasıl Oynanır

Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar kontrollere çok uygundur. Sanal çubuk, ekranın sol tarafında bulunur. Kamerayı döndürmek ve silahınızı hedeflemek için parmağınızı ekranın sağ tarafına doğru kaydırmanız yeterlidir. Sağ tarafta ayrıca ateş et, yeniden doldur, zıpla ve eğilme düğmelerini de bulacaksın.

Critical Ops Hile

Bu oyun ve Counter-Strike’ın pek çok ortak noktası var. Cephanelikte çeşitli hafif makineli tüfekler, saldırı tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve av tüfeği içeren paralellikler bile var. Zaten mağlup ettiğiniz kötü adamlardan ateşli silahlar ve silahlar alabileceğinizi unutmayın. Sitemiz üzerinden bu sevilen oyunun Critical Ops Hile apk dosyasını indirebilirsiniz.

Critical Ops apk, her yönden fantastik bir çok oyunculu FPS oyunudur. Bu, bu türdeki en iyi Android oyunlarından biridir, aynı stüdyo tarafından oluşturulan Critical Strike Portable’dan bile daha iyidir.

 

Görüntüler

Yenilikler

Critical Ops Apk, altıya kadar oyuncudan oluşan iki ekibin birbirleriyle yarıştığı birinci şahıs çok oyunculu bir nişancı oyunudur:

 

critical ops apk para hile 2020,
critical ops apk para hile 2021,
critical ops apk hile,
critical ops apk hack,
critical ops apk 2021,
critical ops apk indir,
critical ops apk aimbot,
critical ops apk para,
c.ops apk,
critical ops bıçak hilesi apk,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir