Crimsonland APK İndir

1.3.8
  • Ödeme
Crimsonland APK, kıyamet sonrası bir ayarla birleştirilmiş bir atış oyunudur.
APK indir
4.6/5 Oylar: 844
Geliştirici
10tons Ltd
Güncellendi
December 2, 2019
Boyut
Varies with device
Sürüm
1.3.8
Gereksinimler
4.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Crimsonland APK, kıyamet sonrası bir ayarla birleştirilmiş bir atış oyunudur. Burada oyuncular, uzaylılardan gelen canavarlarla savaşan gerçek bir kahramanı kontrol edecekler. Sürekli istila amacıyla Dünya’ya gelirler, tüm düşmanları yenmek için en modern silahları hazırlarlar. İlk önce, bu oyun hakkında daha fazla bilgi edelim.

Idle Frontier APK İndir yazımızı mutlaka okuyun.

Crimsonland Hakkında

Crimsonland – Uzaylı yaratıklarla savaşan aksiyon oyunu

Atış oyunları her zaman oyunculardan olumlu geri bildirimler alır. Bu konu, yayıncılar ve farklı oyun biçimlerine sahip ancak yine de geleneksel cazibeyi koruyan bir dizi oyun tarafından sürekli olarak istismar edilmektedir. Bununla birlikte, basit bir oyun stiline sahip bir oyun deneyimi yaşamak, ancak yine de yeni ve çekici bir şey getirmek istiyorsanız, Crimsonland mükemmel bir seçim olacaktır.

Crimsonland APK
imsonland APK

Birçok çekici oyun çıkaran ünlü bir oyun yayıncısı olan 10tons Ltd tarafından geliştirilen bir üründür. Crimsonland şu anda Google Play‘de hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde indirme başına 10 ABD Doları eşdeğeri karşılığındadır.

Tipik mekansal bağlam

Crimsonland’de oyuncular, uzay devriyesi askerlerinin heyecan verici bir macerasıyla uçsuz bucaksız evreni keşfedecekler. Gözünüzün önünde büyük bir boşluk belirecek, ancak buna evrenden zahmetli şeyler de eşlik edecek. Oyuncular, düşmandan gelen saldırılardan kurtulmak için her şeyi yapmalıdır. Mutant kertenkeleler, elf örümcekleri ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok canavar ortaya çıkacak. Dünya barışını korurken hayatta kalmak için savaşın ve oyunda istediğiniz her şeyi yapın.

Canavar dalgasıyla savaşın

Crimsonland, oyuncuları uzayda çeşitli canavarlarla yüzleşmeniz gereken sonsuz yolculuklara çıkarıyor. Böcek lejyonlarından yüksek hasarlı savaş makinelerine. Amacınız size verilen görevi tamamlamak için tüm engelleri yok etmektir. Ekipmanı yükseltmek, karakterin daha fazla hasar almasına ve düşmanları hızla yok etmesine yardımcı olacaktır.

Oyun, tanıdık ekran oyununa göre geliştirildi. Her seviyede, saldırmaktan üssü savunmaya veya ekranın son patronunu aramaya kadar farklı görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Hepsi Crimsonland için gereken uyumu getiriyor. Oyuncular ayrıca savunmayı daha basit hale getirmek için silah mevzileri alabilirler. Birlik sayısı açısından kaybedilen görevlerde size çok yardımcı olacaklardır.

Oyun Kontrolleri

Crimsonland’in kontrol yöntemi oldukça basittir, oyuncuların düşmandan gelen saldırıları atlatmak için karakterlerini kontrol etmeleri yeterlidir, böylece rakibi bitirmek için atış yapma fırsatından yararlanırlar. İşletim sistemi ekranda sezgisel olarak görüntülenir. Bu yüzden alışmanız çok uzun sürmeyecektir. Bunun yanı sıra. Crimsonland’deki görev sistemi de çok çeşitlidir ve oyuncuları oyunun işleyişine alışmaları için temel görevlerden karmaşık görevlere götürür. Bu aynı zamanda oyunun getirdiği ilginç bir vurgu.

Birçok çekici oyun modu

Crimsonland, zor görevleri yerine getirmek için diğer oyuncularla işbirliği yapmanızı sağlar. Kendinizi kaybolmuş hissediyorsanız, aşılmaz seviyelerde size yardımcı olacak birkaç arkadaş bulmalısınız. Her seviyeden sonraki son patron kolayca yok edilmeyecek. Bir grup kurmalı, sonra bunun için yemek yapmak istemiyorsanız ayrıntılı ve uygun bir savaş planını tartışmalısınız. Ayrıca karakterin gücünü artırmak için haritadan yeni silahlar almayı da unutmayın.

Güzel grafikler

Evren canlı bir şekilde anlatılıyor, oyun oyuncuları sadece bilim kurgu filmlerinde görünen yerlere götürüyor. Crimsonland size güzel 3D grafiklerle gizemli bir evren getiriyor. Oyundaki ayrıntılar, size şiddetli ve son derece çekici silahlı savaşlar getirmeyi vaat eden görüntüler açısından titizlikle bakılıyor.

Crimsonland’deki ses, oyunu yeni yapacak ve geniş evrenin çekiciliğini yaratmak için bir araya getirecek olan klasik müziğe eğilimlidir. Genel olarak, ses de bu oyunu birçok oyuncu için daha çekici hale getirmeye önemli ölçüde katkıda bulunur.

Android için Crimsonland APK İndir

Genel olarak, Crimsonland apk indir oyunculara yeni bir his veriyor, geniş bir kozmik alan ortaya çıkacak. Sizi kesinlikle gergin ve her zaman korku içinde hissettirecek her yerde bulunan canavarlar eşliğinde. Sadece sen bu oyunda ortaya çıkan canavar dalgalarıyla savaşacak kadar cesur ve güçlüsün. Tüm düşmanları yok etmek ve Dünya’nın kahramanı olmak için karakteri makul bir şekilde kontrol edin.

Görüntüler

Yenilikler

- Improved gamepad support - Minor bug fixes

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir