Copy My Data Apk İndir v

1.2.6

Bilgileri eski akıllı telefonunuzdan yenisine kopyalayın. Copy My Data Apk, tüm verilerinizi bir telefondan diğerine aktarmanıza izin veren bir Android uygulamasıdır. Bu nedenle, akıllı telefonunuzu yükseltmeye karar verdiğinizde tek yapmanız gereken uygulamayı her iki cihazda da açmak ve ekrandaki talimatları izlemek. Veri aktarımı için iki yöntem arasından seçim yapabilirsiniz: bir WiFi ağı kullanarak veya Google Drive'ı kullanarak. Her durumda, prosedür çok basittir ve yalnızca birkaç dakika (veya tüm resim ve videolarınızın yedeğini almak istiyorsanız biraz daha uzun) sürer. Copy My Data, küçük (2 MB'ın biraz üzerinde) ve kullanımı basit olduğu için kalabalığın arasından sıyrılan harika bir uygulamadır. Artık kişilerinizi, fotoğraflarınızı veya diğer bilgilerinizi kaybetme korkusu olmadan akıllı telefonunuzu yükseltebilirsiniz.
Download APK
4.3/5 Votes: 28,129
Developer
Media Mushroom
Updated
3 Eylül 2017
Size
2,0M
Version
1.2.6
Requirements
2.3.3 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Copy My Data Apk, tüm verilerinizi bir telefondan diğerine aktarmanıza izin veren bir Android uygulamasıdır. Bu nedenle, akıllı telefonunuzu yükseltmeye karar verdiğinizde tek yapmanız gereken uygulamayı her iki cihazda da açmak ve ekrandaki talimatları izlemek.

Veri aktarımı için iki yöntem arasından seçim yapabilirsiniz: bir WiFi ağı kullanarak veya Google Drive’ı kullanarak. Her durumda, prosedür çok basittir ve yalnızca birkaç dakika (veya tüm resim ve videolarınızın yedeğini almak istiyorsanız biraz daha uzun) sürer.

Kişiler, takvimler, resimler ve videolar, bir cihazdan diğerine aktarılabilen dosyalar ve bilgiler arasındadır. İlk ikisi yalnızca birkaç dakika sürer, ancak koleksiyonunuzun boyutuna bağlı olarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı aktarmanız 15 dakika kadar sürebilir.

Copy My Data Apk İndir

Copy My Data, küçük (2 MB’ın biraz üzerinde) ve kullanımı basit olduğu için kalabalığın arasından sıyrılan harika bir uygulamadır. Artık kişilerinizi, fotoğraflarınızı veya diğer bilgilerinizi kaybetme korkusu olmadan akıllı telefonunuzu yükseltebilirsiniz.

Images

What's new

Fixed an issue where contacts were not transferred from devices running Android 7.0 or later

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *