Copy My Data: Transfer Content

2.2.7
"Copy My Data: Transfer Content
APK indir
4.5/5 Oylar: 175,202
Geliştirici
Red Sky Labs
Güncellendi
19 Oca 2024
Boyut
2,0M
Sürüm
2.2.7
Gereksinimler
4.4
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

"Copy My Data: Transfer Content

Eski akıllı telefonunuzdaki hiçbir dosya, fotoğraf veya klasörü kaybetmeyin ve ihtiyacınız olan her şeyi aktarmak için Verilerimi Kopyala'yı kullanın. İnternet, Bluetooth veya bir qr okuyucu kullanarak Verilerimi Kopyala uygulamasını kullanın.

Dosyaları QR ile bir telefondan diğerine kolayca aktarın.
Aktarım, diğer yöntemlere göre daha hızlı yapılacaktır. Her zaman size dosya aktarımı için harcayacağı zamanı gösterecektir.

Dosyalarınızı bir bilgisayara ihtiyaç duymadan WiFi ağı üzerinden bir telefondan diğerine kopyalayın. Bu telefon veri ve dosya aktarım uygulaması, platformlar arası harika bir aktarım hızına sahiptir.

Takvim tarihlerinizi aktarın, en sevdiğiniz fotoğrafları saklayın ve en sevdiğiniz videoları ve müzikleri yeni akıllı telefonunuza gönderin. Verilerimi Kopyala, telefondan telefona güvenli paylaşım sağlar. Her iki cihazın da aynı WiFi ağına bağlı olduğundan emin olun ve ardından uygulamayı çalıştırın. Aktarın ve mevcut bu dosyaların yedeğinin keyfini çıkarın.

Verilerimi Kopyala, verilerinizi birkaç kolay adımda birinden diğerine kopyalama sürecinde size rehberlik edecektir. İki akıllı telefonu kablosuz olarak birbirine bağlayan QR kod ile kolay bağlantıya sahip olun. Telefonunuzu klonlayın! Yeni akıllı telefonunuzdaki hiçbir kişiyi, belgeyi veya videoyu kaybetmeyin

Verilerimi Kopyala: İçeriği Aktar uygulamasını şimdi indirin ve tüm içeriğinizi aktarmaya başlayın. Sana bir şey kaybetme."

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir