Cooking Diary Apk – Restoran ve Kafe Oyunu

1.46.1
Yemek tutkusu olan biriyseniz, Cooking Diary apk yeteneğinizi hemen göstermenize yardımcı olacak önemli bir seçim olacaktır. Cooking Diary apk, yayıncı MyTona'nın birçok benzersiz özelliğiyle birleştirilmiş geleneksel yönetim tarzında geliştirilmiş bir oyundur
APK indir
4.5/5 Oylar: 1,049,855
Geliştirici
MYTONA
Güncellendi
January 14, 2022
Boyut
106M
Sürüm
1.46.1
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yemek tutkusu olan biriyseniz, Cooking Diary apk yeteneğinizi hemen göstermenize yardımcı olacak önemli bir seçim olacaktır. İlk olarak, bu oyunun dikkat çekici bazı önemli noktalarını açıklayalım.

Cooking Diary Apk Hakkında

Cooking Diary apk, yayıncı MyTona’nın birçok benzersiz özelliğiyle birleştirilmiş geleneksel yönetim tarzında geliştirilmiş bir oyundur. Oyuncular, müşterilerin önceden belirlenen geliri elde etmeleri için en iyi yemekleri yaratmakta ve sunmakta özgür olacaklar.

Cooking Diary Apk
Cooking Diary Apk

Cooking Diary  hem App Store’da hem de Google Play’de mevcut ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların oyuna hızlı bir şekilde erişmesini ve deneyimlemesini sağlıyor. Lezzetli yemeklerle dünyayı fethetmeye hazır mısınız? Hilelipc.com üzerinde bulunan APK İndir bağlantısını kullanarak oyunu indirin.

Cooking Diary’de oyuncular yeteneklerini ortaya koyma yolunda olan gerçek bir şefe dönüşecekler. Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için karakterinizin en iyi yemekleri hazırlamasına yardım etmeniz gerekecek. Böylece, daha fazla insanı kendi elleriyle yaratılan birinci sınıf yemeklerin tadını çıkarmaya çekmek için alışveriş yerini daha büyük ve daha lüks hale getirmek için geliştiriyor.

Gerçek bir şef ol

Cooking Diary’e gelince, oyuncular dünyaca ünlü bir restoranda en iyi şefler olma fırsatına sahipler. Senin görevin, fırınlama, hamburger yapma, kızarmış sosis, biftek ve diğer sayısız lezzetli yemek dahil tüm yemekleri en kısa sürede pişirmek. Müşterilerinizi hayal kırıklığına uğratmak ve kısa bir süre sonra ayrılmak istemiyorsanız, yemeğinizin pişme süresi ile kaliteli olmasını sağlamak önemlidir.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayın

Yemek yiyenlerin memnuniyeti, şef kariyerinizin başarısı için belirleyici faktördür. Dünyanın dört bir yanından ünlü yemekleri nasıl pişireceğinizi öğrenmek, pişirme becerilerinizi geliştirmek ve kazanmak istiyorsanız oyuncunun çevikliğini gerektiren birçok zorlukla pişirme süresini yönetmek için Yemek Günlüğüne gelin.

Zorluk, her levelde lartacaktır. Bu, oyuncuların oyundan zevk almasını zorlaştıracaktır. Müşterilerin sayısı giderek artacak ve bunu bir dizi farklı gereksinim izleyecektir. Bu nedenle, oyuncular yiyeceklerinin kalitesinden memnun olmalarını sağlamak için her şeyi yapmalıdır.

Basit Kontroller 

Bu oyunun ilk vurgusu, oyun içi arayüz sisteminin çok akıllı bir şekilde düzenlenmiş olmasıdır. Bu, oyuncuların kısa bir süre için eylemlerde kolayca ustalaşmasına yardımcı olacaktır. Oyundaki parametreler, karakterinizi hızlı bir şekilde kolayca kontrol etmeniz için bir dizi yerleşik sanal tuşla birlikte deneyim ekranında görsel olarak görüntülenir.

Cooking Diary ayrıca oyunculara gerçek şeflere dönüştüklerini hissettirmek için birinci şahıs bir bakış açısı sağlar. Lezzetli yemekler hazırlamak için manipülasyonları gerçekleştirmek için karakterinizi kontrol edebilmek için deneyim ekranına dokunmanız yeterli.

Bazı olağanüstü avantajlar

Cooking Diary’den bir sonraki vurgu, oyuncuların internete bağlanmak zorunda kalmadan her yerde özgürce deneyim yaşamasına izin vermesidir. Bu muhtemelen, oyuncuların eğlenmek için ağa bağlanmasını gerektirmeyen birkaç yönetim tarzı oyundan biridir.

Bu oyun, deneyim sırasında sınırsız eğlencenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için yüzlerce farklı oyun seviyesi sunar. Bu nedenle, tüm yerleşik zorlukları kazanabilmek nispeten uzun bir zaman alacaktır.

Grafikler ve ses

Grafik kalitesi de Cooking Diary’i şu anda büyük bir başarı yapan faktörlerden biridir. Oyundaki görseller, yemek yiyenlerin yüzlerindeki ifadelerle birleştiğinde tanıdık bir çizgi film tarzında tasarlanmış olup, oyunun tadını çıkarırken kesinlikle oyunculara heyecan verecektir.

Ayrıca sürekli fon müziği sayesinde oyundaki ses kalitesi de nispeten canlı. Bu, oyuncuların oyun deneyimi sırasında kendilerini en rahat hissetmelerine yardımcı olur. Her işlem yaptığınızda çıkan sesler de Yemek Günlüğü’nde vazgeçilmez bir unsurdur.

Android için Cooking Diary Apk İndir

Cooking Diary birçok üstün özelliğe sahiptir ve oyun pazarındaki aynı türden aşağı değildir. Oynanışı, dünyadaki oyuncuların çoğunluğunun eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için basitleştirilmiş bir tarza sahiptir. Sizi rahatlatacak bir oyun bulmak istiyorsanız Cooking Diary kesinlikle iyi bir seçim olacaktır.

Görüntüler

Yenilikler

Path to Glory: play with a real dinosaur!

SPECIAL EVENTS
• Food Truck: sleek and bold fashion, delicious food, and wonderful prizes!

NEW RESTAURANTS
• Cheese Shop and Tiny Valley!

NEW FEATURES
• Paint Rush: create new masterpieces with Adam!

NEW EPISODES
• Is Jasmine really going to quit her studies?
• Love or sports: what will Dwayne choose?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir