Conflict of Nations World War 3 Apk İndir (2022)

0.141

Heyecan verici strateji/yönetim oyunu Conflict Of Nations: WW3 apk insanlığın gördüğü en büyük savaşlardan birinde savaşın. Oyunu hileli pc üzerinden son sürüm olarak indir. Bu oyun kurgusal bir üçüncü dünya savaşının ortasında geçiyor ve göreviniz sadece hayatta kalmak değil, aynı zamanda yapabileceğiniz tüm bölgeleri fethetmek olacaktır. Conflict of Nations World War 3 Apk dayı ve hile gibi tüm detaylar yazımızın devamında....
Download APK
4.2/5 Votes: 88,008
Developer
Dorado Games / DOG Productions Ltd
Updated
Sep 14, 2022
Version
0.141
Requirements
6.0
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Heyecan verici strateji/yönetim oyunu Conflict Of Nations: WW3 apk insanlığın gördüğü en büyük savaşlardan birinde savaşın. Oyunu hileli pc üzerinden son sürüm olarak indir. Bu oyun kurgusal bir üçüncü dünya savaşının ortasında geçiyor ve göreviniz sadece hayatta kalmak değil, aynı zamanda yapabileceğiniz tüm bölgeleri fethetmek olacaktır. Conflict of Nations World War 3 Apk dayı ve hile gibi tüm detaylar yazımızın devamında….

Conflict of Nations World War 3 Apk
Conflict of Nations World War 3 Apk

Conflict of Nations World War 3 Hakkında

Conflict Of Nations: WW3, Age of Empires veya Starcraft gibi gerçek zamanlı strateji oyunlarından oynanışı, Civilization veya Endless Legend gibi oyunların derin, kasıtlı oynanışıyla mükemmel bir şekilde birleştirir. Dünyanın hemen hemen her ulusu arasından seçim yapabileceğiniz bir ülke seçerek maceraya başlayın. Bundan sonra, kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin ve hem sınırlarınızı korurken hem de halkınızın özgürlüğüne yönelik herhangi bir tehdide saldırırken birliklerinize liderlik edin.

Conflict of Nations World War 3 Apk gerçek zamanlı bir strateji oyunu olmasına rağmen, eylem, birliklerin taşınması ve hareket ettirilmesinin gerçekçi bir simülasyonu yaratacak kadar yavaş. Bir göz atın ve araştırma yapın, şehirlerinizin kaynaklarını yönetin ve birliklerinizi savaşa gönderin.

Images

What's new

General bug fixes and performance improvements.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *