Club Soccer Director 2022 Apk v1.36 – CSD 22

1.1.1
Hızlı tempolu bir Futbol Kulübü Yönetim Oyunu olan Club Soccer Director 2022'de, Gerçek bir Futbol Kulübünün sorumluluğunu üstlenin veya kendinizinkini tasarlayın. Take control of a Real Soccer Club or create your own, in Club Soccer Director 2022 a fast-paced Soccer Club Management Game
APK indir
3.7/5 Oylar: 939
Geliştirici
Go Play Games Ltd
Güncellendi
August 12, 2021
Boyut
148M
Sürüm
1.1.1
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Club Soccer Director 2022 Apk v1.36 – CSD 22 Hızlı tempolu bir Futbol Kulübü Yönetim Oyunu olan Club Soccer Director 2022‘de, Gerçek bir Futbol Kulübünün sorumluluğunu üstlenin veya kendinizinkini tasarlayın.

Bu, istediğiniz menajeri atamak, şampiyonluk kazanan bir kadroyu işe almak ve kulübün hareketli günlük operasyonlarını yönetmek dahil olmak üzere, kulübü istediğiniz gibi yaratma ve şekillendirme şansınızdır.

Club Soccer Director 2022, kulübün tüm alanlarını yönetmenize ve menajer üzerinde kontrol uygulamanıza olanak tanır.

Sahiplere ve yönetim kuruluna başarı getirme yeteneğine sahip misiniz?

Hem yönetimi hem de oyuncuları memnun edebilecek misiniz?

İzleyicileri sizi desteklemeye ikna edebilir misiniz?

Club Soccer Director 2022‘yi ÜCRETSİZ olarak indirerek futbol menajerliği deneyiminize hemen başlayın.

Kendinizi bir futbol menajeri olmakla sınırlamayın! Hilelipc.com

YENİ ÖZELLİKLER

 • YENİ GELİŞTİRİLMİŞ 3D FUTBOL ORTAMI
 •  YENİ PERSONEL ROLLERİ
 • YENİ ANTRENÖR ETKİLEŞİMLERİ
 • YENİ KADRO NUMARALARI
 • YENİ TAKIM DİZİLİŞLERİ
 • HIZLANMA, ORTA, GÜÇLÜ AYAK GİBİ YENİ OYUNCU ÖZELLİKLERİ
 • 21/22 SEZONU İÇİN YENİ OYUNCU, TAKIM VE EKİP BİLGİLERİ
 • YENİ EKİP ÖZELLİKLERİ
 • YENİ OYUNCU GÖZLEM MERKEZİ
 • YENİ HAFTANIN TAKIMI ÖZELLİĞİ
 • YENİ EKİPLER VE JÜBİLE YAPAN OYUNCULARA GÖREV VERME İMKANI
 • YENİ MİLLİ TAKIM GÖRÜNTÜLEME
 • YENİ OYUNCU POZİSYONLARI
 • YENİ GÜNLÜK PLANLAMA VE ANTRENMAN

Menajer taktikleri, transfer piyasası, basın toplantıları, manşetler, menajer röportajları, TV parası, kullanıcı arayüzü ve diğer alanlarda çok daha fazla güncelleme ile karşınızda.

BİNLERCE FUTBOL KULÜBÜ ARASINDAN SEÇİM

14 farklı ulustan 38 ligde 820 kulüp arasından seçim yapabilirsiniz. Ülkeniz, kulübünüz, stadyum adınız ve forma tasarımınız dahil olmak üzere sıfırdan kendi takımınızı kurun ve ardından onları zirveye taşıyın!

RAKİPSİZ OLAN KULÜP DÜZEYİNDE YÖNETİM Club Soccer Director 2022 Apk v1.36 – CSD 22

Nasıl para yatırdığınız da dahil olmak üzere kulübünüzün büyümesinin her yönünü kontrol edin. Stadyum, spor salonu, tıp merkezi, antrenman sahası ve gençlik akademisi dahil olmak üzere kulübünüzün altyapısını geliştirin ve iyileştirin. Geliri artırmak için sponsorluklar için pazarlık yapın. Yönetim ekibinizi işe alın ve kovun, ardından oyuncular ve çalışanlarla sözleşme görüşmelerinin yanı sıra oyuncu temsilcileriyle transferler ve teklifler için pazarlık yapın.

HER KARAR ÖNEMLİDİR

Seçimleriniz, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, kurulun tavrını, takım moralini ve hatta taraftarları etkiler. Basın ve medya ile etkileşim biçiminiz, bilet fiyatları, kadronuzun kalitesi ve Akademi beklentilerinizin potansiyelinin hepsinin bir etkisi var.

GERÇEKÇİ İSTATİSTİK MOTORU

Kapsamlı bir canlı aksiyon istatistik motoru, gerçek hayattaki oyuncu davranışlarını ve maç sonuçlarını kopyalar, oyun başına 1000’den fazla kararı işler ve hem bireyler hem de takımlar için gerçek zamanlı istatistikler üretir.

KULÜBÜ GÜÇLENDİRİN

Artık bir stadyum, antrenman sahası, akademi, tesisler, fitness merkezi ve tıbbi tesisler dahil olmak üzere kulüp için kendi alanınızı çarpıcı 3D olarak tasarlayabilirsiniz.

MAÇIN ÖNEMLİ NOKTALARI

Oyun sırasında, CSD22 apk önemli maç özetlerini gösterir, böylece bu önemli golleri ve ıskalayanları görebilirsiniz!

TAKTİK SEÇENEKLERİ

Önemli kararları menajere bırakın veya takımın kadrosuna, dizilişine, topa girme ve topa vurma taktiklerine, yedeklere ve daha fazlasına karar vererek kontrolü ele alın.

BÜYÜK BİR OYUNCU VERİTABANI

Oyuncular, her biri kendi farklı oyun stilleri, istatistikleri, kişilikleri ve davranışları olan 30.000’den fazla oyuncudan oluşan bir veritabanından satın alınabilir veya kiralanabilir. CSD22, sürekli olarak yeni oyuncular yetiştiriyor ve ister bir sezon ister on sezon boyunca en iyi koltukta olsanız da, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli bir yetenek havuzuna sahip olmanızı sağlıyor! Oyuncu döngüleri saha dışında da devam ediyor, bazı emekli oyuncular, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi personel pozisyonlarını alıyor!

Club Soccer Director 2022 Apk v1.36 – CSD 22 İndir

Hızlı bir futbol yönetimi olan Club Soccer Director 2022 apk dosyasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen

Club Soccer Director 2022 Apk iNDİR bağlantısını kullanarak ücretsiz olarak indirin. Futbol oynamanın keyfini yaşayın!!!

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

CSD 22 APK Club Soccer Director 2022 Apk v1.36 – CSD 22

Take control of a Real Soccer Club or create your own, in Club Soccer Director 2022 a fast-paced Soccer Club Management Game

This is your chance to develop and shape the club the way you want it, hiring the manager you want, recruiting a title-winning squad, and dealing with all the busy day-to-day business of your Club.

Club Soccer Director 2022 gives you the chance to manage all aspects of the club and exert your influence over the manager

Can you deliver success to the owners and the board?
Will you keep the manager and players happy?
Can you win over the fans?

Download Club Soccer Director 2022 now for FREE & start your soccer management journey.

Be more than just a Soccer Manager!

NEW FEATURES

• NEW IMPROVED 3D ENVIRONMENT
• NEW STAFF ROLES
• NEW MANAGER INTERACTION
• NEW TRANSFER NEGOTIATIONS
• NEW SQUAD NUMBERS
• NEW FORMATIONS
• NEW PLAYER STATS LIKE PACE, CROSSING, PREFERRED FOOT
• NEW PLAYER, CLUB & STAFF DATA FOR 21/22 SEASON
• NEW STAFF ATTRIBUTES
• NEW SCOUT HUB
• NEW TEAM OF THE WEEK
• NEW STAFF & RETIRING PLAYERS CAN BE OFFERED NEW STAFF ROLES
• NEW INTERNATIONAL SQUAD VIEWS
• NEW PLAYER POSITIONS
• NEW DIARY PLANNING & TRAINING

Any many more improvements to managers tactics, transfer market, press conferences, headlines, manager interviews, TV money, UI, and more

CHOOSE FROM HUNDREDS OF SOCCER CLUBS Club Soccer Director 2022 Apk v1.36 – CSD 22

Choose from 820 clubs in 38 leagues from 14 different countries across the world. Create your legacy and build your own team from scratch including home country, club, stadium name, and kit design and take them to the top!

UNRIVALLED CLUB-LEVEL MANAGEMENT

Manage every aspect of your club’s development and how you invest funds. Develop & upgrade your club’s facilities, inc the stadium, fitness center, medical, training ground, & youth Academy. Increase revenues by negotiating sponsorships. Hire & fire your management team and build your dream squad by negotiating transfers & offers with player agents as well as handling contract negotiations with players and staff alike.

EVERY DECISION COUNTS

Just like in real life, your decisions affect the attitude of the board, team morale, & even the fans. How you engage with press and media, ticket prices, the quality of your squad & the potential of your Academy prospects all have a bearing.

LIFELIKE STATS ENGINE

Comprehensive live-action stats engine mirrors real-life player behavior and match outcomes, processing over 1000 decisions per game & generates real-time statistics for both individual players and teams.

DEVELOP THE CLUB

Now in beautiful 3D you can create your own area for the club & develop your stadium, training ground, academy, facilities, fitness center & medical facilities.

MATCH HIGHLIGHTS

CSD22 shows key match highlights during the game so you can see those key goals and misses!

TACTICAL FREEDOM

Leave key decisions to the manager or overrule him by implementing your own play style and deciding on team line-up, formation, in and out-of-possession tactics, substitutes, and more.

COMPREHENSIVE PLAYER DATABASE

Buy or loan players from a database of over 30,000 players, each with their own unique play styles, stats, personalities, and behaviors. CSD22 continuously generates new players on a regular basis, ensuring you have plenty of talent to choose from whether you’ve been in the hot seat for 1 season or 10! Player cycles continue beyond the pitch as some retiring players go into staff roles just as they do in real life!

Görüntüler

Yenilikler

Release Build 2
More Devices Added

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir