Clash Royale Apk Hile 3.2729.1 (Sınırsız Altın/Mücevher) İndir

3.2.1

COC özel sunucusuyla Clash Royale apk hile oynayın ve oyun deneyiminizi özelleştirin. Bu yüzden indir düğmesine tıklayın ve sınırsız her şeyle oyunun tadını çıkarın.
Download APK
3.0/5 Votes: 7
Developer
Supercell
Updated
28 Kasım 2019
Size
106M
Version
3.2.1
Requirements
4.1 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Clash Royale apk hile : Beyninin keskin olduğunu mu düşünüyorsun ve hep strateji oyunları oynamayı seviyor musun? O zaman elbette Clash Royale’de zekanızı gösterme fırsatınız olacak.

Supercell tarafından piyasaya sürülen ve Clash serisinin geri kalanıyla birlikte dünyada oldukça popüler olan bir oyun. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, harika oynanış ve insanın kendi kişisel stratejisi nedeniyle Clash serisindeki tüm oyunlara değer veriyor.

Clash Royale
Clash Royale
Oyuncuların her zaman bu oyundan zevk almalarının ve her şekilde zevklerini artırmak istemelerinin ana nedeni budur. Ancak bu sefer kendinizi farklı bir amaç ve farklı bir kimlikle büyük deneyimlere hazırlamanız gerekiyor.

Çünkü oyun dünyası senin birliklerinle birlikte olmanı, kartlar toplamanı ve her zaman krallık için savaşmanı istiyor. Bu nedenle, her zaman sizi her zaman başarılı kılacak kendi stratejinizi oluşturmalısınız.

Android için Clash Royale apk hilesini indirin Sınırsız Para, Sınırsız Altın ile Savaşta harikalar yaratın.

Clash Royale Hakkında

Clash Royale, oyuncuların prestijlerini artırmak için her zaman harika deneyimler yaşadıkları bir taktik savaş oyunudur.

Krallık uğruna, oyuncular her zaman düşmanları durdurmak zorundalar, oyuncular çok sayıda düşmanın bulunduğu oyun alanında imparatorluklar kurmaya gidecek ve bunu yapmanıza hiçbir şekilde izin vermeyecekler.

Kaynak biriktirmek için her zaman gücünüzle rekabet etmeniz gerekiyor ve düşmanlara karşı kazanmak size ödüller ve kupalar kazanma şansı verecek.

Clash royale mod apk’da her zaman birliklerinizi eğitmeniz gerekiyor, onları düşmanların saldırısına hazırlamanız gerekiyor ama bu ancak harika bir strateji ile mümkün.

Benzer şekilde, oyunun hikayesi, o kadar kolay olmadığı için her zaman şiddetli bir savaşın olacağı rakiplerin Kral Kulesi’ni yok etmekle ilgilidir. Oyunda savaş, kendi alanı olan 2 oyuncu ile başlayacak. Her oyuncunun az sayıda askeri vardır.

Her oyuncu için 3 kule var ve ortada oyuncuların ve karşı ordunun yıkmak istediği kule var. Burada faydalı bir stratejiniz olmalı çünkü bu görev kesinlikle çok zor, komplocular sizi ortadan kaldırmak için komplo kuracaklar.

Amacınız, birliklerinizi oraya konuşlandırmak ve gücünüzün yardımıyla düşmanı ortadan kaldırmaktır. Benzer şekilde, her oyuncunun 8 kartı vardır, bu nedenle bu kartlar sayısız kadro için kesinlikle önemlidir. Ne kadar çok kart alırsanız, o kadar çok askere sahip olacaksınız, bu olumlu bir şey.

Düşman birliklerinin hareketlerini inceleyin ve onları ortadan kaldırmaya çalışın. Bunu yapmazsanız, düşmanın ordusu sizi geçecektir. Kulelerinizi güçlendirmek için mümkün olan her adımı atın ve her zaman düşmanlarınızla savaşmanın yollarını bulun.

Oyunda tabii ki çok fazla hasar olacak ama imparatorluğun önemi için bunu yapmanız gerekiyor.

Stratejiyi İyi Kullan

Clash Royale hile apk oyuncuların her zaman asker sayısını artırmak için adımlar atması gerekiyor çünkü bunu yapmazsanız kendinizi her zaman düşmanların hedefinde bulacaksınız.

Birliklerinizin gücünü artırmak için her zaman oyundaki unsurları bulmanız gerekiyor. Oyuncular, oyundaki karakterlerden yararlanmak için en iyi fırsatlara sahip olacaklar.

Her karakter sayısız yetenekle donatılmıştır. Bunları kullanmak için performansınızı artırmanız gerekir.

Bu oyunda kartların dağılımı çok önemli ama birçok parçayla dolu. Saldırı hızı, zaman ve mesafe gibi bu sadece stratejiniz için her zaman faydalı olmakla kalmayacak, aynı zamanda rakiplerinize de çok fazla zarar verecektir.

Oyunda birliklerinizi daha fazla güç ve ekipmanla donatmak için her zaman eyaletteki en iyisini seçmeniz gereken farklı seviyeler var.

Savaş nasıl başlayacak?

Ordularınız tüm arenayı ele geçirdiğinde, komplocular imparatorluğa girmeyi denemek için planlar yapacaklar. Ek olarak, saldırı menzili için konum seçeceklerdir.

Her komplodan mutlaka haberdar olacaksınız. Bu yüzden birliklerinizi rakiplerinizin girebileceği her yere yerleştirmelisiniz. Başlangıçta iksirler alacaksınız ama bu, bundan fazlasını almayı düşünmemeniz gerektiği anlamına gelmez.

Bu nedenle, Oyuncular her zaman destelerinin öneminin farkında olmalıdır. Rakipler askeri sınırları aşmaya çalıştıkları anda kuleyi korumakla görevlendirilen birlikler ateş etmeye başlayacak. Bu sadece mücadeleyi yoğunlaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda kendini güçlendirme fırsatı da sağlayacaktır.

Her savaş kısa sürecek, ancak karşılığında oyuncular harika ödüller alacak. Clash Royale Mod APK’da oyuncular her zaman mümkün olduğu kadar çok kart toplamaya çalışacaklar ki bu kesinlikle oyunun önemli bir gereksinimidir.

Benzer şekilde, sandıkların önemi her şekilde çok önemlidir, çünkü her zaman her şeyi yükseltebilecektir. Her zaman rütbenizi yükseltmeye çalışın, böylece zafer tacı kafanızda olmalıdır.

Oyun modları

Clash Royale’de her dövüşünüzü harika hale getirmede kesinlikle önemli bir rol oynayacak 2 tür harika mod vardır. Birincisi 1vs1 modu ve ikincisi 2vs2 modudur. Temel olarak bu modlar, tüm savaşlarınızı dünya çapında taşımanıza izin verir.

Arkadaşlarınızı oyuna davet edin ve harika savaşlar düzenleyin ve tüm ihtiyaçları birlikte paylaşın. Clash Royale kesinlikle her platformda hazırdır, bu nedenle Android veya iOS kullanıcısı olmanız farketmez. Oynamaya başlayın ve harika bir macera için elinizden gelenin en iyisini yapın.

3D grafiklerle denemeler yapın

Geliştirici, hemen hemen her strateji oyunu için gerekli olan oyunda 3D grafikler kullanmış. Oyunu gerçeğe dönüştürmek için her yer ve karakterin varlığı gerçekçi şekillerde inşa edilmiştir.

Oyuncular, oyunun her hareketinden harika manzaralar eşliğinde kesinlikle keyif alacaklar. Oyuncular oyunda seviyeler oynadıkça, oyunun daha fazla bölümü çarpıcı grafiklerle büyüleyici bir sahne sunacak.

Bununla birlikte, her yıkım sahnesi ve düşmanın çığlıkları sizi mutlaka daha mutlu edecektir. Ayrıca en iyi ses sistemi önemini gösterecektir çünkü size meydan okuyacak düşman, onu terk etmeyeceksiniz ve sesi kesinlikle kralınız olduğunu kanıtlayacaktır.

Clash Royale Mod Özellikleri

Clash Royale hilede oyuncular her savaştan her zaman hoş bir deneyime ihtiyaç duyar. Yani modifiye edilmiş versiyonda her ihtiyacınıza kolayca erişebileceksiniz ve bu da her zaman skor tablolarının zirvesinde olmanıza yardımcı olacak.

Sınırsız Altın : Çünkü oyuncular, satın alma sürecinden geçtikleri oyunda her zaman çok sayıda kaynak biriktirmeyi severler. Ama mod versiyonunda kesinlikle bunu yapmanıza gerek yok çünkü burada bolca altın bulabilirsiniz.

Sınırsız Mücevher : Elbette her kaynak, kabilesinin gelişimi için çok önemlidir. Oyuncuların her saldırıyı engellemek için kesinlikle iyi bir başlangıca ihtiyacı vardır. Sınırsız sağlığa sahip sonsuz mücevherler, oyunun her bölümünü daha kolay hale getirmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Her dövüş 3 dakika ile sınırlı olduğu için sınırsız taşlar bu konuda performansınızı arttırmada çok yardımcı olacaktır.

Tüm Kartların Kilidi Açık : Oyundaki oyuncuların, kulelerimizi korumamıza ve saldırılarımızı hızlandırmamıza yardımcı oldukları için güçlerini ve becerilerini her şekilde göstermek için kartlara ihtiyaçları vardır. Yani şimdi hepimiz düşmanlarımızı yok etmek için gücümüzü kullanma özgürlüğüne sahibiz. Bunu akılda tutarak, Clash Royale Mod APK, tüm kartların kilidi açma özelliğine sahiptir. Baby Dragon, Lumberjack, Barbarians, Mega Knight, Golem, The Three Musketeers, Lava Hound, Sparky, Giant ve diğerleri ile deneyiminizi daha da muhteşem hale getirin.

Sınırsız İksir ve Para : Klan kurmak için elbette oyuncuların çok çalışması gerekiyor ama bu ancak etrafımızdaki her şeyi toplayıp kendimizi her tehlikeye karşı güncelleyebildiğimizde mümkün. Burada rakiplerinizi yenmek için Elixir & Money’e kolayca erişebileceksiniz. Kulenizi düşman birliklerinden korumak için her zaman birliklerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayın.

Yeni birliklerin katılımı : Oyundaki birlikler kesinlikle sizi zirveye çıkarmada kilit rol oynayacak. Ayrıca, tüm ordu, rekabette her zaman krallığınızın ayırt edici özelliği olacaktır. Yani bu hack versiyonunda birliklerinizin sayısını artırmak için her zaman en iyi seçenekleri bulacaksınız.

Kilitsiz Sandıklar : Clash Royale Mod APK’da oyuncular kesinlikle sınırsız sandık süresinin tadını çıkarabilirler. Bu, kullanıcıların yalnızca çok çeşitli alanlara erişmesine izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda kendilerini birçok ödül arasında saymalarını sağlayacaktır.

Savaş güvertesinin kilidini açma imkanı : Oyuncuların tutkusu kesinlikle düşmanınkinden daha büyük. Bu yüzden oyuncular King Tower’ı korumak için her zaman düşmanı şaşırtmayı severler. Bu nedenle, desteler söz konusu olduğunda, savaş güvertesinin mantıklı bir şekilde inşa edilebilmesi için oyuncular her zaman düşmanları yenmelidir.

Son sözler

Clash Royale’ın artan popülaritesi bu oyunun başarısını kanıtlıyor. Bu yüzden dünyanın her yerinden oyuncular bu harika strateji oyununa dalmayı seviyor. Oyuncuların amacı kesinlikle şaşırtıcı, bu da düşmanları sadece zorla yenmek.

Bu yüzden oyunu geliştirmek için daha fazla savaş deneyimi yaşamanız gerekiyor. COC özel sunucusuyla Clash Royale Mod APK oynayın ve oyun deneyiminizi özelleştirin. Bu yüzden indir düğmesine tıklayın ve sınırsız her şeyle oyunun tadını çıkarın.

Images

What's new

Yeni Sezona hazır olun!

• YENİ KART! Destenize güç katacak Savaş Şifacısı kartı bizlerle!
• 6. Sezonda ÜCRETSİZ Kule Görünümü açabileceksiniz!
• Karşınızda... Kart Seviyesi Artışı!
• Yeni çıkan kartlar Kral Kulesi Seviyenize yükseltilebilecek!
• Çeşitli iyileştirmeler, içerik üreticisi destekleme seçeneği, hata düzeltmeleri ve çok daha fazlası!

Video

2 comments on "Clash Royale Apk Hile 3.2729.1 (Sınırsız Altın/Mücevher) İndir"

 1. Nathaniel says:

  Thanks a lot for sharing this with all people you actually realize what you are speaking approximately!
  Bookmarked. Kindly additionally discuss with my web site =).

  We can have a hyperlink trade contract among us

 2. Reginald says:

  I do not even understand how I stopped up right here,
  however I believed this put up used to be great.
  I do not recognise who you are however certainly you are going to a famous blogger in the event you
  are not already. Cheers!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *