Chicken Gun APK [Sınırsız Para] İndir

2.8.06
Bir tavuk olarak silahlı çatışmalara katılmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kulağa gerçekten komik geliyor, değil mi? Ama aynı derecede heyecan verici ve dramatik. Bunun nasıl bir his olduğunu bilmek istiyorsanız, şimdi Chicken Gun apk uygulamasına katılın. Koca karınlı beyaz tavuklar birlikte savaşmak için sizi bekliyor.
APK indir
4.3/5 Oylar: 252,782
Geliştirici
ChaloApps
Güncellendi
January 27, 2022
Boyut
175M
Sürüm
2.8.06
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir tavuk olarak silahlı çatışmalara katılmak hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kulağa gerçekten komik geliyor, değil mi? Ama aynı derecede heyecan verici ve dramatik. Bunun nasıl bir his olduğunu bilmek istiyorsanız, şimdi Chicken Gun apk uygulamasına katılın. Koca karınlı beyaz tavuklar birlikte savaşmak için sizi bekliyor.

Annihilation Mobile APK İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Chicken Gun Hakkında

 

Chicken Gun APK
Chicken Gun APK

Atış oyunu türünü seven birçok oyuncu var ama herkes uzun süre yoğun bir şekilde savaşmak zorunda kalmak istemiyor. Bu yüzden aynı türden ama daha eğlenceli oyunlara bakıyorlar. Ve Chicken Gun onlardan biri. Bu, Google Play‘de 10 milyondan fazla yükleme ve 4,4/5 derecelendirme puanı ile şu anda son derece sıcak bir isim. Esprili ama bir o kadar da dramatik oynanışıyla ünlüdür ve aynı zamanda hoş grafikleri de birçok oyuncunun keyif almasını sağlayan bir faktördür. Bunlar için heyecanlı mısın? Evet ise, neden şimdi denemiyorsunuz?

Sen bir kahraman tavuksun

Çoğu atış oyununda, oyuncuların belirli bir erkek/kız rolünü oynaması ve hayatta kalmak için savaşması gerekiyorsa, o zaman Chicken Gun ile her şey yenidir. İri yapılı ama son derece agresif ve agresif bir kişiliğe sahip bir tavuk olacaksınız. Her zaman silahlanmaya ve bölgesini işgal etmeyi planlayan tavukları yok etmek için savaşa gitmeye hazırdır. Başka bir deyişle, oyuncular tavuklar arasındaki savaşlara doğrudan katılacaklar. Kulağa komik geliyor, ama çok öznel olmayın. Zorluğu diğer atış oyunlarından daha az değildir.

Düşmanlar her yerde

Oyunculara başlangıçta silahlar verilecek, daha sonra diğer birçok oyuncuyla savaşmak için bir yere götürülecek. Chicken Gun’daki her seviyenin hızının maçın başından itibaren oldukça hızlı olduğunu unutmayın. Üstelik düşmanlar her yerde olacak ve önlerine çıkan herkesi yok etmeye hazır olacaklar. Yani yavaş bir tavuksan, hızlı öleceksin. Öyle olsa bile, bu oyunda ölüm çok korkutucu değil. Çünkü oyuncu her seviyede birçok kez yeniden doğabilir.

Oyuncu her öldüğünde, belirli bir yerde dirilir ve bir kahraman gibi savaşmaya devam eder. Düşmanı aramak için çevredeki alanları keşfedin ve ona ölümün tadını gösterin. Ama dikkat edin, Chicken Gun’da sadece saldırı değil savunma da oldukça önemlidir. Oyuncuların doğrudan silahlı çatışmalar yerine rakiplerini gizlemeleri veya pusuya düşürmeleri için etrafta birçok ev var. Duruma bağlı olarak, oyuncuların farklı stratejileri olmalıdır.

Tavuğunuzu özelleştirin

Tavuk olmak eğlenceli, değil mi? Daha da ilginç olanı, tavuğunuzu kişiselleştirmek için oyundaki birçok şeyi özelleştirebilmenizdir. Gaga, spor ayakkabı, şapka, gözlük ve daha pek çok benzersiz aksesuar var. Tavuğunuzu öne çıkarmak için birkaç tanesinden birini seçin.

Silah koleksiyonu

Bir atış oyununun özelliği olan Chicken Gun, tavuk savaşçılar için benzersiz bir silah koleksiyonunun olmazsa olmazıdır. İçinde genellikle silahlar ve “tavuk yumurtası bombaları”. Silahlarda, oyuncuların maça girmeden önce seçebilecekleri, kendi güçlü yönlerine sahip birkaç farklı tür vardır. Ayrıca, “tavuk yumurtası bombaları” da düşmanı havaya uçurmaya yetecek kadar büyük bir yok etme gücüne sahiptir.

Çeşitli oyun modları

Chicken Gun’daki tipik oyun modu 5v5 modudur. Burada oyuncular 5 kişilik bir takım oluşturacak ve başka bir takımla mücadele edecek. Amaç, oyunun gerektirdiği süre veya puan içinde en çok insanı öldürmektir. Ayrıca oyuncular tek başlarına savaşmayı da tercih edebilirler. Burada diğer tüm oyunculara karşı tek başına olacak ve hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaksın. Her mod, çok sayıda oyuncunun farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çekiciliğini getiriyor.

Güzel grafikler

Chicken Gun’ın özelliği, grafik tasarım stilinin son derece basit ama etkileyici olmasıdır. Oyuncular, klasik atış oyunlarında olduğu kadar özenle tasarlanmış ve gerçekçi görüntüler bulamayacaklar. Ancak bu oyunda sevimli tombul tavukların görüntüsü ile yakın ve eğlenceli bir duyguya sahip olacaklar. Ayrıca, çeşitli ifadelere ve genellikle süper komik aksiyon sahnelerine sahiptirler. Bu nedenle, birçok oyuncunun beklediği harika eğlenceyi sunar.

Chicken Gun nasıl kurulur

Adım 1: Hilelipc.com üzerinden Chicken Gun apk sürümünü indirin.

Adım 2: Android telefonunuzda mobil ayarların kilidini açmanız gerekir.

Adım 3: Chicken Gun apk dosyasını açın. Yükle’ye dokunun.

Adım 4: Ekrandaki talimatları izleyin.

Android için Chicken Gun APK İndir

Yüksek başarı gerektirmeyen atış oyunlarını seviyorsanız Chicken Gun apk harika bir seçim olacaktır. Şişman beyaz tavuklarla eğlenceli ve heyecan verici savaşlar, her gün rahatlamak ve eğlendirmek için ilham kaynağınız olacak. Ayrıca, birçok benzersiz mod ve çeşitli silah ve aksesuar koleksiyonu size keşfedecek çok şey verecek. Chicken Gun’daki bu eğlenceli şeyleri kaçırırsanız yazık olur. Oyunu hemen indirin ve oynayın.

Özellikler MOD:

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

New race mode, fixed broken racing map.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir