CCleaner Pro Apk v1.15.57 İndir Son Sürüm

Cihaza göre değişir

Dünyanın en popüler PC ve Mac temizliği yazılımının yapımcıları size Android için CCleaner'ı sunuyor. CCleaner Apk, Windows'ta en yaygın kullanılan ve iyi bilinen bakım programlarından biridir. Android cihazlar için resmi Piriform uygulaması artık mevcut ve masaüstü sürümüyle hemen hemen aynı işlevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Android için CCleaner'ın kullanımı masaüstü muadili kadar kolaydır: 'analiz et' düğmesine dokunmanız yeterlidir ve uygulama size ne kadar bellek boşaltabileceğinizi ve birkaç saniye içinde nereden boşaltabileceğinizi söyleyecektir.
Download APK
4.7/5 Votes: 2,006,129
Developer
Piriform
Updated
1 Haziran 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
Cihaza göre değişir
Requirements
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play
Report this app

Description

CCleaner Pro Apk

CCleaner Apk, Windows’ta en yaygın kullanılan ve iyi bilinen bakım programlarından biridir. Android cihazlar için resmi Piriform uygulaması artık mevcut ve masaüstü sürümüyle hemen hemen aynı işlevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Android için CCleaner’ın kullanımı masaüstü muadili kadar kolaydır: ‘analiz et’ düğmesine dokunmanız yeterlidir ve uygulama size ne kadar bellek boşaltabileceğinizi ve birkaç saniye içinde nereden boşaltabileceğinizi söyleyecektir.

İşleme devam edip etmemeyi seçebilir, CCleaner’ın tam olarak neyi temizleyeceğini görebilir ve elbette cihazınızı son dakikada temizleyip temizlememeye karar verebilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarak, CCleaner’ın kullanıcı dostu arayüzü, herhangi bir uygulamayı silmenize olanak tanır. Son olarak, Android cihazınızın CPU, RAM, dahili bellek ve pilinin nasıl kullanıldığını inceleyebilirsiniz.

CCleaner Apk, Windows sürümü gibi Android cihazınızı sağlıklı ve hızlı tutmanıza izin veren mükemmel bir bakım aracıdır.

CCleaner Uygulamasının Özellikleri

  • Uygulama önbelleğini, indirme klasörlerini, tarayıcı geçmişini, pano içeriğini ve daha fazlasını temizleyin
  •  Değerli depolamanızı analiz edin ve optimize edin *
  • Birden fazla istenmeyen uygulamayı hızlı ve kolay bir şekilde kaldırın
  •  Eski ve artık dosyalar gibi gereksiz dosyaları temizleyin
  •  Görev Sonlandırıcıyı (RAM Booster) kullanın ) görevlerin çalışmasını hızla durdurmak ve belleği temizlemek için
  •  Uygulama Yöneticisi ile hangi uygulamaların kullanılmadığını öğrenebilirsiniz.

Desteklenen Android Cihazlar: [4.0.3–4.0.4] Dondurmalı Sandviç – [4.1–4.3.1] Jelly Bean – [4.4–4.4.4] KitKat – [5.0–5.0.2] Lolipop – [6.0 – 6.0.1] Hatmi – [7.0 – 7.1.1] Nuga – [8.0-8.1] Oreo – [9] Turta

CCleaner Pro Apk İndir

Android için CCleaner ile cihazınızın performansını temizleyebilir, optimize edebilir ve iyileştirebilirsiniz. Android için CCleaner, dünyanın en popüler PC ve Mac temizleme yazılımının üreticileri tarafından desteklenen en iyi Android optimize edicidir. Cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmak için gereksiz dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırın, alanı kurtarın, RAM’i temizleyin, sisteminizi izleyin ve daha fazlasını yapın. Düşük, orta, yüksek ve agresif dosya sıkıştırma ile dosya boyutunu küçültebilir ve orijinalleri bulut depolama alanına taşıyabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak CCleaner apk uygulmasının son sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Images

What's new

- Faster scan and navigation - move through app screens and get the job done way quicker!
- Many accessibility improvements and fixes for our visually impaired users.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *