CarX Drift Racing 2 Apk Para Hileli Son Sürüm Mod 1.24.1 İndir

1.13.1

CarX Drift Racing 2 Apk 1.24.1, Android için mükemmel bir yarış oyunudur. Sürüş kontrolü kolay ve eğlenceli, aynı zamanda da zorlu bir yarış deneyimi sunar. Özellikler arasında araba seçenekleri, haritalar, güncellenen sürücüler ve daha fazlası yer alıyor. Ayrıca, oyunun para hilesi de mevcuttur. Para hilesi sayesinde oyunda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. CarX Drift Racing 2 Apk ile araba sürüşünün keyfini çıkarın ve yarışlara katılın.
APK indir
4.5/5 Oylar: 297,898
Geliştirici
CarX Technologies
Güncellendi
March 19, 2021
Boyut
68M
Sürüm
1.13.1
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

CarX Drift Racing 2 Apk Para Hilesi İndir

CarX Drift Racing 2 Apk, dünya çapında bir hit olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yarış oyunu, ek özellikler ve birkaç yeni yarış zorluğu ile geliştirilmiş. Aynı anda iki yarışa katılmak mümkün; ilkinde öne geçerken, ikincisinde aracın takibi için çaba gerektiriyor. Yeni XDS modları, diğer oyuncular ile rekabet edebilme ve hazırlanma imkanı sunuyor. Garaj ziyaret edilerek, aracın için yeni parçalar ve yükseltmeler satın alınabilir. Ayrıca yeni tuning denemeleri de yapma fırsatı veriyor. Güncellemeler sayesinde, her zaman en iyi yarış performansını elde edebilirsiniz.

Zarif müzik ve gerçekçi mekaniklerin keyfini çıkarın ve yemyeşil görüntüleri keşfedin. Çeşitli yeni otomobillerin teknolojisine hazır olun ve hemen geliştirin. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla veya tamamen yabancılarla oynayın. Yarışı kazanmayı amaçlayın, antrenman yapın, hızınızı artırın ve tüm rakiplerinizi yenin. Kendinizi geliştirerek, arabalarınızdaki becerilerinizi kullanarak ve arkadaşlarınızla birlikte rekabet ederek keyif alacaksınız.

CarX Drift Racing 2 Apk
CarX Drift Racing 2 Apk

CarX Drift Racing 2 Apk Android Oyun

CarX Drift Racing 2, dünyanın 50 milyon oyuncusu ile birlikte, kullanıcıların acemi bir yarışçı olarak arabalarına atlayıp yarış maceralarına anında başlayabildiği ve çeşitli oyun içi görevlerde diğer oyunculara karşı yarışırken gerçekçi ve bağımlılık yapan drift deneyimlerine katılabildiği çok heyecan verici bir drift yarışı oyunudur. CarX Drift Racing 2, gerçekçi grafikleri, zorluk dereceleri ve özel bir arka plan müziği ile bir drift yarışı oyunu oynamak için en iyi seçeneklerden biri olmaya adaydır. Oyuncuların bu drift yarışına katılarak arabalarıyla kontrolünü kaybetmeyen ve rakiplerini geride bırakan yarışlar oynamasını sağlar.

Oynarken, çeşitli inanılmaz arabaları toplayın ve yarışları kazanmanıza yardımcı olmak için inanılmaz yeteneklerini kullanın. Arabalarınızı tam potansiyellerine göre tamamen kişiselleştirebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz tasarım ve tuning mağazalarımızı araştırın. Araç sürüklenme zorluklarından aldığınız zevki artırmak için inanılmaz bir görünüm ve motor gücü sağlayın.

CarX Drift Racing 2, Android oyuncularına, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak çeşitli oyun türleri ve oyun içi zorlukları sunuyor. Oyuncular, kendi seviyelerini test etmek ve çeşitli yarışlarda ve yarışların galibiyetlerini elde etmek için çok sayıda araç ve ekipman seçenekleri bulacak. Oyuncular, aynı zamanda diğer oyuncularla karşılaşmak ve onların stilini izlemek için çeşitli meydan okuma ve turnuvalar arasında yarışabilirler. CarX Drift Racing 2, zorlu oyunların tadını çıkarırken, aynı zamanda Android oyuncularının hayal ettikleri mobil ünvanını sunuyor.

CarX Drift Racing 2 Apk Hile

CarX Drift Racing 2 mod apk, Tokyo, San Palazzo ve Milton Drive gibi çeşitli yarış pistleri oyun severlerin karşısına çıkarıyor. Her harita benzersizlik arz ediyor ve arazi koşullarına göre daha fazla çaba gerektirebiliyor. Ancak bu çeşitlilik oyunculara daha fazla keyif veriyor ve oyunun sıkıcı olmamasını sağlıyor. Oyuncular, pistlerdeki her yola ve sürüş koşullarına karşı kendilerini test edebilirler.

CarX Drift Racing 2, özelleştirebileceğiniz harika bir araç listesi ile birlikte geliyor. Sorrow, Caravan G6 ve Kanniedood gibi yarış otomobilleri yarış için mükemmel bir deneyim sunuyor. CarX Drift Racing 2 size, kendi özel otomobilinizi yapma fırsatı sunuyor. Otomobilinizin donanımını güncellemek, sonraki seviyeye geçme şansınızı artırmanın yanı sıra, rekabet gücünü korumak için önemlidir. Ayrıca, daha fazla yarış kazanmak için, bazı finansal kaynaklar gereklidir.

CarX Drift Racing 2’de çok sayıda oyun modu bulunmaktadır. XDS Modu, tandem yarışı için kullanılabilir ve tek oyuncu modunda turnuvalara katılarak para kazanabilirsiniz. Ghost Modu, önceki yarışınızın hayaletini izleyerek yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Bu modda drift becerilerinizi büyük ölçüde geliştirebilirsiniz. Oyuncuların sıkılmaması ve eğlenmesini sağlamak için bu modlar arasında gezinebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

CarX Drift Racing 2 Apk Hilesi, dünyanın her yerinden rekabet etmek için harika bir fırsat. Yeteneklerinizi test etmek, çevrimiçi şampiyonalarda yarışmak ve büyük ödüller kazanmak için, bu oyun sizin için mükemmel bir seçenek. Ayrıca, premium araçlara erişim elde etmek için tandemlerde yarışabilirsiniz. Bu, partnerinizden bir şeyler öğrenmek ve işbirliğini uygulamaya koymak için mükemmel bir fırsattır. Ancak, tandem yarışlarında, çarpışmadan tam ve mümkün olduğunca tandeminize yakın olmalısınız. Bu, başarmak için çok fazla işbirliği ve pratik gerektirir! Sitemizden CarX Drift Racing 2 Apk Hile indirin.

CarX Drift Racing 2 Apk Hile
CarX Drift Racing 2 Apk Hile

CarX Drift Racing 2 Apk Son Sürüm

CarX Drift Racing 2 Apk 1.24.1, hileli pc oyun sitemizden indirildiğinde, sürükleme ve drift yarışlarının heyecanını yaşayabilirsiniz. Sürüş modu ve hileli modlar mevcuttur. Bu modda, aracınızı özelleştirebilir ve sürüş deneyiminizi arttırmak için kullanabileceğiniz aracın performans özelliklerini geliştirebilirsiniz. Ayrıca, aracınızın görünümünü de değiştirebilirsiniz.

Oyunun modlu sürümünün özellikleriyle, CarX Drift Racing 2’nin keyfini çıkararak hileler kullanabilirsiniz. Tüm mod özellikleri ve hileleri kullanarak, oyunu tam anlamıyla zevk almak için deneyim kazanabilirsiniz. Oyunu daha eğlenceli hale getirmek için, çok sayıda araba ve yarış modu seçeneği vardır. Ayrıca, arabaların kontrolünü kolaylaştırmak için kontrol ayarları da mevcuttur.

CarX Drift Racing 2 Apk Hile MOD Özellikleri

  • Sınırsız Para Hilesi
  • Oyundaki hatalar Düzeltildi
  • Oyun İyileştirmeleri

CarX Drift Racing 2 Apk Hile, sayesinde ücretli özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, oyunun şansını arttırmak için Para Hilesi de kullanabilirsiniz. Böylece, oyununuzu daha kolay ve hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Oyunu daha keyifli hale getirmek için, mod ve araba seçeneklerini kullanarak oyunu kişiselleştirebilirsiniz.

CarX Drift Racing 2 Apk Nasıl İndirilir?

Hilelipc.com üzerinden CarX Drift Racing 2 oyununu indirmek için ilgili sayfada bulunan Apk İndir butonunu kullanabilirsiniz. Yönlendirilen sayfada yirmidört saniye beklemeniz gerekmektedir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için CarX Drift Racing 2 oyununu indirebilirsiniz. Bu oyun ücretsiz olarak indirilebilmekte ve paylaşılabilmektedir. Oyunun keyfini çıkartmak için Apk Hile Android Oyunu olarak kullanılabilir.

CarX Drift Racing 2 Apk Nasıl Yüklenir?

Basit ve kolay anlaşılır adımları izleyin:

  1. CarX Drift Racing 2 Apk dosyasını indirin.
  2. Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  4. Kurulum düğmesine dokunun.
  5. Arkadaşlarınızla paylaşın ve oynayın.

CarX Street Apk – Android Oyun İndir yazımız da ilginizi çekebilir.

Görüntüler

Yenilikler

CarX Drift Racing, birincil amacınızın bitiş çizgisini olabildiğince çabuk geçerken ve mümkün olduğunca en çok puanı almak olduğu bir 3D yarış oyunudur.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir