Car Mechanic Simulator 21 APK Hile 2.1.60 (Sınırsız para) Son Sürüm

2.1.59
Car Mechanic Simulator 2021 Mobile, PS4 ve Konsol cihazlarının efsanevi oyunu olarak biliniyor. Mobil cihazlar için optimize edilmiş yeni sürümüyle, artık daha geniş bir kitle ile eğlenceli bir deneyime katılabilirsiniz! Mobil versiyonunda, aracınızı her ayrıntısına kadar inceleyebilecek ve özel parçalarınızı değiştirerek aracınızın estetiğini ve performansını geliştirebileceksiniz. Ayrıca, başka aracınız olmadan bile aracınızın yarışmasını yapabileceksiniz. Bir araba mühendisi olarak, aracınızın arızasını tespit edebilir ve onu düzeltmeye çalışırken daha fazla deneyim kazanabilirsiniz.
APK indir
4.4/5 Oylar: 648,051
Geliştirici
Digital Melody Games
Güncellendi
Dec 28, 2022
Sürüm
2.1.59
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Car Mechanic Simulator 2021 Mobile, PS4 ve Konsol cihazlarından önce optimize edilmiş versiyonu ile kullanıcıların kolayca kullanabileceği üstün bir deneyim sunuyor. Yeni özellikler ve içerikler eklenmiş ve daha eğlenceli bir deneyim sunmak için optimize edilmiştir. Car Mechanic Simulator 21 Mobile ile aracınızın bakım ve onarımını yapabilecek, tüm aracınızın parçalarını özelleştirebilecek ve aracınızın performansını arttırabileceksiniz. Mobil cihazlardan deneyimleyeceğiniz Car Mechanic Simulator 21 Mobile’da aracınızın özelliklerini ve yeteneklerini artırarak daha eğlenceli oyun deneyimini keşfedin!

Car Mechanic Simulator 21 APK

Car Mechanic Simulator 21 DLC Nedir?

Car Mechanic Simulator 21 Update ile araba tamirciliği artık çok daha kolay! Oyunun güncellemeleri sayesinde araba parçalarını 3 boyutlu grafikler üzerinden görebilir ve onları tamir edebilirsiniz. Oyun, aynı zamanda araba tamircilerinin çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. 3 boyutlu grafikler, aracınızdaki her parçayı inceleyebilmenizi sağlar. Oyunun öğreticileri, araba tamirciliğini kolaylaştırmak için sizinle birlikte çalışacak ve size bazı ipuçları verecektir. Bu sayede araba tamirciliğine aşina olmayanlar, kolayca arabalarını tamir edebilirler.

Car Mechanic Simulator 21 Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Oyun içerisinde araba tamiri yaptıktan sonra, arabayı sürerek test parkurunda kontrol edebilirsiniz. Yedek parçalar ile arabaları yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21, sizi gerçek araba tamircisi hayatını deneyimlemeye çağırıyor! Oyununuz içerisinde tüm arabalara hileli özellikler ekleyebilir ve çeşitli bölümleri gezebilirsiniz. Oyununuz, Car Mechanic Simulator 21 Gameplay ile birlikte, gerçek araba tamirciliğinden esinlenerek geliştirilmiş bir oyundur. Oyunda, arabalarınızı tamir ederken, arabalarınızın parçalarını değiştirirken ve arabalarınızın içlerini dizayn ederken özgürce hareket edebilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 21 APK Hile

Car Mechanic Simulator 21 Hileli APK Unlimited Money, ücretsiz olarak sitemizden cihazlarınıza indirebileceğiniz bir mobil oyun. Oyunun özelliklerini hileli olarak açmak için sınırsız para harcamanız gerekiyor. Oyun içerisinde herhangi bir sınır olmaksızın sınırsız paraya sahip olmanız mümkün. Oyunun her köşesinde sizi bekleyen maceraları keşfedin, araba tamir edin, araçlarınızı modifiye edin ve tamiratlarınızın kazancını arttırın. Oyunda oynarken sizi bekleyen zorluklar ve mücadeleler sayesinde arabanızın performansını en üst seviyeye çıkarın.

Car Mechanic Simulator 21 APK oyunu, kullanıcıların araba tamir ve modifiyesinin deneyimini yaşamalarına yardımcı olmak amacıyla “Digital Melody Games” isimli geliştirici tarafından tasarlanmış bir mobil oyundur. Oyun, kullanıcılara araba tamir ve modifiyesini gerçekçi bir şekilde deneyimlemelerine olanak sağlamaktadır. Oyunun içerisinde kullanıcıların arabalarını tamir etmesi için gerekli olan tüm araçlar ve malzemeler mevcuttur. Kullanıcılar, arabalarının tamirini yaparken, oyunda sunulan çeşitli modifikasyon seçenekleri ile arabalarının görünümünü de değiştirebilmektedirler

Görüntüler

Yenilikler

Fixes & improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir