Captain Tsubasa: Dream Team

5.5.3
Sadece çekici oyun ve güzel tasarım değil, Captain Tsubasa apk, çekici oyun modları ile oyuncuları cezbeder.
APK indir
4.0/5 Oylar: 200,813
Geliştirici
KLab
Güncellendi
January 14, 2022
Boyut
100M
Sürüm
5.5.3
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Captain Tsubasa: Dream Team: Belki de futbol oyunları dünyadaki oyunculara yabancı değildir. Dream League Soccer 2022, Club Soccer Director 2022 ve daha fazlası gibi geçmişte bu türden birçok oyunu da inceledik. Ve bugün size eşit derecede çekici bir oyun olan Captain Tsubasa’yı tanıtmak istiyorum.

Captain Tsubasa Hakkında

Bu oyunu oynarken muhtemelen Football Manager oynanışını hatırlayacaksınız ancak dünyaca ünlü oyuncuları kullanmak yerine Tsubasa manga serisinden oyuncuları kullanacaksınız. Futbolu sevenlerin Japon futbol dehası Oozora Tsubasa’yı tanımaması mümkün değil. Bu aynı zamanda Japonya’da popüler olan manga ve animedeki ana karakterdir ve dünya çapında birçok hayran tarafından okunmaktadır. Ve bu oyun bu çizgi romandan esinlenmiştir. Bu heyecan verici futbol oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin.

Captain Tsubasa
Captain Tsubasa

Doğru seçimi yap!

Captain Tsubasa: Dream Team, Football Manager’dan seçilen öğeleri içerir ve bunları Japon RPG öğeleriyle birleştirir. FIFA’nın nihai Moduna benzer şekilde, futbol maçlarına katılmaya devam edecek ve oyuncuların seviyesini yönetecek ve geliştireceksiniz. Burada manga tarzı sanatın yanı sıra çeşitli karakterler, dramatik çatışmalar keşfedeceksiniz. Bu oyun kesinlikle size en ilgi çekici futbol deneyimini getirecek.

Oyuna başlamak için favori bir jumper seçin ve savaşmak için sahaya çıkın. Oyunun kazanılması veya kaybedilmesi, biraz futbol bilgisi ve şansı ile doğru veya yanlış seçiminize bağlıdır.

Oyuncunuz rakip oyuncu tarafından takip ediliyor ve engelleniyor, peki ne yaparsınız? Rakibinizin üzerinden dripling yapmaya devam edin, rakibinizi kesmek için takım arkadaşlarınıza iletin, yoksa doğrudan rakibin kalesine mi atacaksınız? Doğru kararları vermek için her zaman duruma dikkat edin. Ayrıca, oyuncularınızın rakiplerin oyuncularına göre güçlü ve zayıf yönlerine, ayrıca dayanıklılık ve genel maç gibi faktörlere de dikkat etmeniz gerekiyor.

Çekici Oyun Modları

Sadece çekici oyun ve güzel tasarım değil, Captain Tsubasa apk, çekici oyun modları ile oyuncuları cezbeder. İçinde birçok dramatik ve heyecan verici ayrıntıya sahip bir hikaye keşfetmek istiyorsanız. Ayrıca, inter veya çevrimiçi mod da en çekici iki moddur. Burada hünerli tekniğinizi ve seçiminizi sergileyerek rakibinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

Kadronuzu oluşturun

Captain Tsubasa: Dream Team, Tsubasa lisedeyken geçiyor. Bu oyuna geldiğinizde, orijinal çizgi romanın anıları bir kez daha hatırlatılacak ve ana karakteri ve takım arkadaşlarını maçta görselleştireceksiniz. Oyun, Tsubasa gibi karşılaşabileceğiniz çeşitli karakterlere sahiptir ve serideki Genzo, Soda, Misaki, Tsubasa, Ishizaki gibi rakip karakterlerin hepsini takımınıza geri getirebilir.

Saldırı, Savunma ve Fiziksel dahil olmak üzere temel istatistiklerine göre kadroya koymayı seçtiğiniz her karakter. Bu istatistikler, takımı uygun şekilde düzenleyebilmeniz için her karakterin güçlü ve zayıf yönlerini gösterecektir. Örneğin, Kojiro Hyuga’nın çok yüksek bir Vur ve Kuvvet statüsü vardır, böylece onu forvet olarak konumlandırabilirsiniz.

Ek olarak, karakterin becerileri aşağıdaki metriklere göre değerlendirilecektir:

  • Hücumların, Şut, Pas ve Top Sürme istatistikleri üzerinden ortalaması alınır.
  • Savunma üç müdahale, müdahale ve müdahaleden oluşur.
  • Fitness, Hız ve Güç içerir
  • Favori Karakter Kartlarının Kilidini Açın

Hangi karakterlerin kilidini açtığınızı göreceksiniz, böylece onları tutabilir veya satabilirsiniz. N, R, SR, SSR ve UR ​​olmak üzere toplam 5 tür kart vardır. N ve R kartları genellikle satılır. Bu arada, SR kartı sadece aynı ada sahip olanlar için becerileri yükseltmek için değil, aynı zamanda daha yüksek olanlar için de kullanılır. Ayrıca bir UR kartına yalnızca bir SSR kartının kilidini açarken sahip olabilir ve onu UR’ye yükseltebilirsiniz. Yanlışlıkla önemli bir oyuncuyu satmanızı önlemek için bilgilerine tıklayıp Kilitle’yi seçebilirsiniz.

Dreamball, oyuncu transferlerinde ve satışlarında kilit bir oyuncu ve favori oyuncuları açma fırsatı. Bu nedenle, Dreamball’ı almak için her gün Etkinlikleri ve Hikayeleri kaçırmayın.

Android için Captain Tsubasa APK İndir

Genel olarak, Captain Tsubasa: Dream Team erişilebilir bir oyundur ve oyuncu için harika bir deneyim sunar. Ancak sevdiğiniz oyuncuların kilidini açabilmek veya satın alabilmek için çok paraya ihtiyacınız olacak çünkü güçlü oyuncular çok pahalı. O halde sizin için en iyi öneri, bu yazının altında verdiğimiz bağlantıyı kullanarak bu oyunun değiştirilmiş sürümünü cihazınıza indirmenizdir. Bu sürüm ile sevdiğiniz oyuncuların kilidini açabilmek, kadronuzu yükseltmek ve kazanmak için çok paranız olacak.

Görüntüler

Yenilikler

- Changed the UI for NEXT DREAM scenarios

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir