Call of Duty Mobile APK İndir V.

1.0.26

Mobil cihazlar için kullanılabilen birkaç Call of Duty oyunu vardır, ancak bu oyunlar orijinal sürüm olmadıkları için en iyi deneyimi sağlamazlar. Activision kısa süre önce mobil pazara girmeyi seçti ve Variety aracılığıyla Tencent ile Call of Duty Mobile APK olarak bilinen bir Call of Duty mobil oyunu oluşturmak için işbirliği yapacağını duyurdu. Official CALL OF DUTY® designed exclusively for mobile phones. Play iconic multiplayer maps and modes anytime, anywhere. 100 player Battle Royale battleground? Fast 5v5 team deathmatch? Sniper vs sniper battle? Activision’s free-to-play CALL OF DUTY®: MOBILE has it all.
Download APK
4.4/5 Votes: 13,929,501
Developer
Activision Publishing Inc.
Updated
July 26, 2021
Size
Varies with device
Version
1.0.26
Requirements
4.3 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Mobil cihazlar için kullanılabilen birkaç Call of Duty oyunu vardır, ancak bu oyunlar orijinal sürüm olmadıkları için en iyi deneyimi sağlamazlar. Activision kısa süre önce mobil pazara girmeyi seçti ve Variety aracılığıyla Tencent ile Call of Duty Mobile APK olarak bilinen bir Call of Duty mobil oyunu oluşturmak için işbirliği yapacağını duyurdu.

Call of Duty Mobil Hakkında

Battlefield ve Brothers in Arms gibi oyunların yanı sıra Call of Duty, dünyadaki en popüler birinci şahıs nişancı serilerinden biridir. Oyunun savaş teması, savaş alanındaki savaşçıların görüntülerinden, muhteşem zaferlerden ve hatta askerlerin fedakarlıklarından ilham alıyor.

Oyunun alfa sürümü şu anda Çin’de test ediliyor ve kullanıcıların Call of Duty Mobile APK uygulamasına kaydolmak için bir Çin IP adresi kullanmaları gerekiyor. Belki de sorunu çözmek ve dünyanın geri kalanına yayınlamadan önce kararlı bir sürüm yapmak istiyorlar.

Mükemmel Bir Asker Ol

Call of Duty Mobile‘da bir asker rolünü üstlenir ve bir mobil cihazda şimdiye kadar görülen en gerçekçi savaşta savaşırsınız. Savaşın vahşeti nedeniyle, kendinizi ve yoldaşlarınızı kurtarmak için saldırganlarla savaşmalı ve onları yenmelisiniz. Oyunun HUD’si, solda sanal gezinme tuşları ve sağda işlev tuşları ile FPS oyunlarının MFI tasarımını korur. İsterseniz HUD’yi Ayarlar’da değiştirebilirsiniz.

Call of Duty Mobile APK
Call of Duty Mobile APK

PC / Konsol versiyonu gibi oyun, Team Deathmatch, Frontline ve diğer bazı modlar gibi Call of Duty’nin klasik modlarını getiriyor. Dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara meydan okuyun, mobil cihazlarda en yıkıcı savaşta bir araya gelin. Call of Duty Mobile, modların yanı sıra Natuown, Crash ve Hijacked gibi isteğe bağlı oyuncular için bazı haritalara da sahiptir. İyi haber nedir? Zombi modu kullanıma sunuldu. Kampanya veya Hikaye modunu seçebilirsiniz.

Silahlar

Silahlar, bir asker için savaş alanında paha biçilmez bir arkadaştır. Silahın ateş gücü hayati önem taşır, ancak onu kullanma yeteneği daha da önemlidir. SMG, MG, Sniper ve Rifle gibi birçok tanınmış silah Activision tarafından değiştirildi. Sadece bu da değil, Red Dot veya Hodo gibi bir kapsam ekleyerek veya Susturucu veya mermi gibi Tedarik, Düşüşler harcayarak en sevdiğiniz silahı geliştirmeye ve değiştirmeye devam edebilirsiniz.

Karaterler

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Ghosts dahil olmak üzere çeşitli Call of Duty karakterleri arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun, Perks, Weapons ve Skills’i yükselterek ve kazanarak ve ayrıca karakterinizin rengini veya dış görünümlerini değiştirerek karakterinizi büyütmeye teşvik eder. Kendi “Süper Askerini” yap.

Harika Grafik Kalitesi

Call of Duty Mobile apk uygulamasında kullanılan Unreal Engine 4 grafik teknolojisi size harika bir görsel deneyim sunuyor. Yukarıdaki fotoğraflarda da görüldüğü gibi bu oyunun görselleri Tencent’in popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile‘a çok benziyor. Activision’ın Tencent’in grafiklerini “çalması” mümkün mü? Binalar, ağaçlar, tanklar, helikopterler ve diğer aksesuarlar, geçmişten gelen gerçek savaşlar gibi görünmek için yapılmıştır. Ayrıca patlamaların etkileri ve ses efektleri çatışmayı şiddetlendiriyor.

Android İçin Call of Duty Mobile APK İndir

Ünlü Call of Duty markasına sahip olan Call of Duty Mobile’ın mobildeki en iyi nişancı oyunu olduğu söylenebilir. Umarım oyun, PUBG Mobile’ın yaptığı gibi 2019’da çok büyük başarılar elde eder.

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

 

Official CALL OF DUTY® designed exclusively for mobile phones. Play iconic multiplayer maps and modes anytime, anywhere. 100 player Battle Royale battleground? Fast 5v5 team deathmatch? Sniper vs sniper battle? Activision’s free-to-play CALL OF DUTY®: MOBILE has it all.

FREE TO PLAY ON MOBILE

Console quality HD gaming on your phone with customizable controls, voice and text chat, and thrilling 3D graphics and sound. Experience the thrill of the world’s most beloved shooter game, now on your phone for easy on-the-go fun.

BELOVED GAME MODES AND MAPS

Play iconic multiplayer maps from Call of Duty®: Black Ops and Call of Duty®: Modern Warfare®, available for the first time for free. Or squad up with friends in a brand new 100-person battle royale survival map. Join the fun with millions of players from all around world!

CUSTOMIZE YOUR UNIQUE LOADOUT

As you play CALL OF DUTY®: MOBILE you will unlock and earn dozens of famous characters, weapons, outfits, scorestreaks and pieces of gear that can be used to customize your loadouts. Bring these loadouts into battle in Battle Royale and thrilling PvP multiplayers modes like Team Deathmatch, Frontline, Free For All, Search and Destroy, Domination, Hardpoint and many more.

COMPETITIVE AND SOCIAL PLAY

Use skill and strategy to battle to the top in competitive Ranked Mode or to win the most Clan prizes as you play with friends. Compete and fight against millions of friends and foes in this thrilling free to play multiplayer shooter.

CHOICE AND COMPLEXITY

Whether in gameplay, events, controls, or loadouts, CALL OF DUTY®: MOBILE offers complexity and depth in an ever-changing experience.

Have what it takes to compete with the best? Download CALL OF DUTY®: MOBILE now!

Images

What's new

We’re turning up the temperature with Call of Duty: Mobile, Season 6: The Heat! Defeat waves of zombies with turrets in the highly anticipated Undead Siege mode! Patrol the streets as Rosa - Double Agent on the new map Slums. Don’t miss the powerful MX9 along with 50 Tiers of Battle Pass rewards! The World Championship 2021 is heating up with Stage 4: Regional Playoffs! Can you beat the heat and send the undead to their graves? Play now!

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *