Busuu Premium Apk 25.6.3 Son Sürüm İndir (2023)

21.4.0.357

Busuu Premium apk, Android cihazınızı kullanarak bir çok farklı dil öğrenmenize olanak tanıyan, Duolingo'ya benzer bir dil öğrenme uygulamasıdır. Dersler, testler ve bir dilde ustalaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Busuu Premium Apk Son Sürüm İndir (2023)
APK indir
4.3/5 Oylar: 20,689
Geliştirici
Busuu
Güncellendi
10 Mayıs 2021
Boyut
37M
Sürüm
21.4.0.357
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Busuu Premium apk, Android cihazınızı kullanarak bir çok farklı dil öğrenmenize olanak tanıyan, Duolingo’ya benzer bir dil öğrenme uygulamasıdır. Dersler, testler ve bir dilde ustalaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Busuu Premium Apk Son Sürüm İndir (2023)

Busuu Premium Apk

İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Rusça, Türkçe, Japonca ve Çince mevcut diller arasındadır. Bu dillerde mevcut olan kurslardan herhangi birine uygulama aracılığıyla kaydolabilir ve tüm dersler boyunca çalışmaya başlayabilirsiniz.

Busuu, yabancı bir dilde yazma, okuma ve dinleme pratiği yapmanıza izin verir. Testlerin büyük çoğunluğu yazılı olmasına rağmen, bir aktiviteyi doğru bir şekilde tamamlamak için yapamanız gerektiren birkaç test vardır.

Kelime bilgisi ve gramer alıştırmaları, sesli diyaloglar ve tabii ki etkileşimli testler Busuu’da mevcut olan aktiviteler arasındadır. Uygulamayı kullandıkça kendi dilinizde yeni seviyelere ilerleyeceksiniz.

Busuu Premium Apk Özellikleri

  • Kelime bilgisi ve gramer birimleri, sesli diyaloglar, dil oyunları ve etkileşimli testlerle İngilizcenin temellerini öğrenebilirsiniz.
  • Uygulama alıştırmalarınızı gönderin ve anadili İngilizce olan kişiler bunları geliştirmenize yardımcı olacaktır.
  • Öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için kendinize kişisel bir hedef belirleyin.
  • Öğrenme tarzınıza göre uyarlanmış dil öğrenimi, dili olabildiğince çabuk öğrenmenize olanak tanır.
  • Özel dil eğitimi ile en önemli 150 konuyu ve 3000 kelimeyi öğrenin.
  • Ne kadar öğrendiğinizi görmek için bilginizi eğlenceli testler ve kelime oyunları ile test edin.
Busuu Premium apk İndir

Busuu Premium Apk İndir

İngilizce öğrenmek düşündüğünüzden daha kolay! Haydi, Busuu premium apk uygulamasını hemen indirin ve İngilizce telaffuzunuza, dil bilgisine ve kelime hazinesine şimdi başlayın!” Sitemiz üzerinden apk dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Dil öğrenmek için vaktin yok mu? İş, okul, spor salonu, aile, arkadaşlar ve diğer hobiler arasında sıkışıp kaldın mı? Hayatına uygun, kişisel ve uyarlanabilir bir Çalışma Planı ile dil öğrenmek stresli olmayacak. Hedeflerini ve zaman çizelgeni belirle Müsaitliğine göre bir plan oluştur Küçük ve ulaşılabilir adımlarla, hesaplanmış tamamlanma tarihine doğru çalışarak ilerle Dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir