Bus Simulator Ultimate Hileli Apk – Para Hilesi

1.2.4
Bus Simulator Ultimate Apk Hileli paylaşıyoruz bugün apk indir mek için, hileyi kullanmak için önce apk dosyasını, sonra obb dosyasını sitemiz üzerinden indirin.
APK indir
3.9/5 Oylar: 14
Geliştirici
Zuuks Games
Güncellendi
March 19, 2020
Boyut
57M
Sürüm
1.2.4
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Güvenli sürüş ve belirli bir strateji kullanmak, Otobüs Simulator Ultimate MOD APK (Sınırsız Para) fethetmenize yardımcı olacaktır. Kendinizi gerçek bir sürücüye dönüştürmek için oyunu hemen telefonunuza indirin.

Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs Simulator Ultimate Hakıında

Daha önce, insanlar sürücüleri düşündüklerinde, hemen Asphalt, CrashMetal veya Real Racing’deki ateşli yarışları düşündüler. Peki, bir otobüs sürüş simülatörü için bir pazar olacak mı? Zuuks Games’in Bus Simulator serisi, dünya oyun pazarına yeni bir rüzgar getirdi ve önemli bir başarı elde etti. Bus Simulator  Ultimate içeren oyun, Google Play’de 50 milyon indirmeye sahip.

Yollarda bir otobüs şoförü olarak göreviniz, müşterileri otobüsünüzle “varış yerlerine” taşımaktır. Yolcuları alın ve bırakın, markanın adını onaylayın ve şehirdeki en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın.

Olabileceğin en iyi sürücü ol

İyi bir sürücü olmak istiyorsan önce araba kullanmayı öğrenmelisin. Oyuncular iki yoldan biriyle araba kullanabilecekler: ekranı yana yatırmak veya ekrandaki düğmeleri kullanmak.

Daha önce Asphalt oynadıysanız, arabanın yönünü değiştirmek için cihazı yanlara doğru yatırmak garip görünmeyecektir. Ancak, bu yöntemin kontrol edilmesi nispeten zordur çünkü uzun mesafelerde seyahat edeceksiniz ve telefonu uzun bir süre tutmanız gerekirse aşırı derecede yorulacaksınız. Bu nedenle, düğmeleri kullanmak olan ikinci kontrol yöntemini deneyin.

Arabanın yönünü kontrol etmek için oyuncular, ekranın sol alt köşesindeki bir direksiyon simidi ve iki sol ve sağ düğme arasında seçim yapabilirler. İki fren düğmesi, gaz pedalı ve vites kolu karşı köşede bulunur. Bunlar, gerçek hayattaki ile aynı işlevlere sahiptir ve oyuncuların aracın durumunu ve hızını kontrol etmesine olanak tanır.

Hız ve yakıt deposu gibi diğer parametreler ekranın sağ alt köşesinde bulunabilir. Bu, Bus Simulator: Ultimate’da kritiktir çünkü hız sınırına bağlı kalmak ve yakıttan tasarruf etmek, sürüşün kalitesini ve güvenliğini belirler.

Müşteri Özeldir

Müşteri incelemelerine gelince, Bus Simulator: Ultimate çok gerçekçi bir oyundur. İşletmenizin başarısı, müşteri geri bildirimlerine büyük ölçüde bağlı olacaktır. Sürüş bittiğinde sizi ne kadar rahat veya rahatsız olduklarına göre yargılayabilirler. Yüksek puan alırsanız misafirleriniz zamanla artacak, hizmetiniz zayıfsa azalacaktır.

Her zaman kısa mesajlar aracılığıyla müşteri geri bildirimlerine dikkat etmelisiniz. Klima sorunları, hoparlör sesi, açlık, tuvalete gitme gibi kişisel ihtiyaçlar gibi şikayetlerini bir an önce giderin … Yapmazsanız hizmetinizden memnun kalmazlar.

Ayrıca, Bus Simulator: Ultimate, oyunculara durumlarda kullanmak için yeterli perspektif sağlar. Birinci ve üçüncü sürüş perspektiflerine ek olarak, oyuncular yakındaki araçları park ederken veya görüntülerken sol, sağ veya yukarıdan aşağı bakış açılarını kullanabilirler. Sonuç olarak, oyuncular kör noktalar veya görme eksikliğinden kaynaklanan kazalar konusunda endişelenmeyecekler.

Dünyanın en büyük otobüs markasını yaratmak

Bus Simulator: Ultimate‘ı başlatırken bir oyuncunun yapması gereken ilk şey şirket adını kaydettirmektir. Bu sizin orijinal şirketiniz, kuruluşunuz ve bunun sorumlusu sizsiniz. Sermaye miktarı sınırlıdır diyerek; ilk birkaç gün personel kiralayamayacak ve her şeyi kendiniz yapmak zorunda kalacaksınız.

Katmanlar, araçlar, fiyatlar, rotalar ve hatta otobüsünüzde satılan yiyecekler için net stratejilere sahip olmalıdır. Seçtiğiniz arabanın yeterli koltuğu olmalı, rahat olmalı ve çok fazla yakıt tüketmemelidir.

İlk başta ucuz eski arabaları kullanmaya öncelik verin; Sadece çok paranız ve çok sayıda müşteriniz varsa, daha fazla koltuğu olan yeni bir otobüse geçebilirsiniz. Ücret de makul bir seviyede tutularak, geliri en üst düzeye çıkarmak için fiyat ve otobüsteki yolcu sayısı dengeleniyor.

İlk ve en önemli husus, seyahat rotasıdır. Oyuncular, orijinal rota dışındaki rotalarda araç kullanmak için para ödemek zorunda kalacak. Gelişmiş ülkelerdeki müşterileri uzun mesafelere taşımak, çok para kazanmanızı sağlayacaktır.

Şirketiniz yeterince büyükse ve finansal kaynaklara sahipse, sizin için çalışması için diğer sürücüleri işe almayı düşünün. Daha fazla çalışan, daha hızlı şirket büyümesi anlamına gelir.

Bus Simulator Ultimate Apk Hileli paylaşıyoruz bugün apk indir mek için, hileyi kullanmak için önce apk dosyasını, sonra obb dosyasını sitemiz üzerinden indirin. Daha sonra obb dosyasını zipten çıkarın, Andorid>Obb’ye atın ve indirdiğiniz apk dosyasını cihazınıza kurun bunları yapmadan önce eğer oyun yüklüyse kaldırmayı unutmayın. İyi Eğlenceler Dileriz…

Bus Simulator Ultimate Apk

Bus Simulator : Ultimate Hileli
———————————————-

Genel olarak, Bus Simulator Ultimate, Android telefonlar için harika bir otobüs simülasyon oyunudur. Hafta sonları oynayacak bir oyun arıyorsanız, bunu indirin ve ücretsiz Avrupa turuna katılın.

Kurulum :Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. Bus Simulator Ultimate Apk oyununun tadını çıkarın.

Otobüs simulator ultimate apk para hilesi 1.4. 7

bus simulator ultimate para hilesi,
bus simulator ultimate hile,
otobüs simulator ultimate hile,
bus simulator ultimate hile apk,
otobüs simulator ultimate para hilesi,
bus simulator ultimate apk hile,
bus simulator para hilesi,
bus simulator ultimate para hilesi apk,

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Bus Simulator : Ultimate
- Added skin download feature.
- Screen capture feature added.
- Fixed crash issues on some devices.

 

bus simulator ultimate para hilesi,
bus simulator ultimate hile,
otobüs simulator ultimate hile,
bus simulator ultimate hile apk,
otobüs simulator ultimate para hilesi,
bus simulator ultimate apk hile,
bus simulator para hilesi,
bus simulator ultimate para hilesi apk,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir