Bus Simulator Ultimate 1.5.4 Apk Mod [Sınırsız Para]  İndir

1.5.2
Bus Simulator Ultimate Apk, gerçek bir otobüs şoförünün işini yapmak için oyuncuları birçok farklı yere götürecek bir oyun simülasyonudur.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,352,222
Geliştirici
Zuuks Games
Güncellendi
May 4, 2021
Boyut
66M
Sürüm
1.5.2
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bus Simulator Ultimate Apk, gerçek bir otobüs şoförünün işini yapmak için oyuncuları birçok farklı yere götürecek bir oyun simülasyonudur. Yolcuları alarak, yolcuları indirerek, güvenli bir şekilde araba sürerek ve kendi ulaşım imparatorluğunuzu inşa etmek için çalışarak işinize başlayacaksınız. Bu oyunu hemen deneyimleyerek iyi bir otobüs şoförü olduğunuzu kanıtlayın.

Bus Simulator: Ultimate Hakkında

Bus Simulator: Ultimate – Tanıdık fizik ile otobüs sürüş simülasyon oyunu

Bus Simulator Ultimate apk

Araba kontrolü simülasyon oyunları, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için çok ilgi çekicidir. Özellikle uzun mesafe otobüs şoförlüğü, bu çok fazla beceri ve sürücü konsantrasyonu gerektiren bir iştir. Bus Simulator: Ultimate apk oyununun gelişi, bu işe doğrudan mobil cihazlarınızdan oynanmanıza izin verecek.

Bus Simulator Ultimate Apk İndir ile bir otobüs şoförü rolünü üstleneceksiniz ve uzun yolculuklar yapacaksınız. Böylece, verilen görevleri tamamlamak ve kar elde etmek için dünyadaki yolları keşfedin. Bu aynı zamanda yayıncı Zuuks Games’in bugüne kadarki en başarılı ürünü. Bunun kanıtı, Google Play’de 100 milyondan fazla yükleme elde etmesi ve dünya çapındaki oyuncu topluluğundan olumlu geribildirim almasıdır. Bu sayının sizi etkilenmiş hissettirmek için yeterli olduğuna inanıyoruz. Zevk almak için hemen oyuna giriş yapabilirsiniz.

Otobüs Simülatörü: Ultimate mod apk sürüş simülasyon oyunu, canlı, gerçekçi bir sürüş sistemine yöneliktir. Bu oyun, oyuncuların araba sürücüsü olmalarına yardımcı olacak. Ancak bu, aracınızı kısa sürede yetkin bir şekilde kontrol edebileceğiniz anlamına gelmez. Böylece her şey alışma sürecinde başlayacak, mevcut iki kontrolü nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Bus Simulator Ultimate 1.5.4 Apk Mod
Bus Simulator Ultimate 1.5.4 Apk Mod

Birincisi, aracın yönünü değiştirmek için cihaz üzerindeki tilt sistemini kullanmaktır. Asphalt gibi diğer yarış oyunlarını daha önce deneyimlediyseniz, muhtemelen bu şekilde çok yabancı olmayacaksınız. Aslında kısa yolculuklarda oldukça kullanışlıdır ancak uzun süre bakımı el yorgunluğuna neden olacağı için nispeten zordur. Bu nedenle, ekran kısayolları aracılığıyla kontrol etmek olan ikinci yöntemi deneyin. Sadece sağ tuşlara dokunun ve çok daha basit bir şekilde sürebilirsiniz.

Bus Simulator: Ultimate apk download oyuncuların her şeye en basit işlerden başlamasını sağlar. Başlangıçta, müşterilerde güven oluşturmak için şirket adınızı kaydetmeniz gerekir. Tabii ki, nakliye hizmetinize güvenmek ve kullanmak için müşterileri çekmek için uygun iş stratejileri bulmanız gerekiyor.

Örneğin, rakiplerin ücretine, araç kalitesine, seyahat rotasına, seyahat ederken konforuna bakın. Oradan en iyi promosyonları veya hizmet tekliflerini sunun. Ayrıca ilk etapta doğru fiyata sahip arabaları seçmeli ve ücreti buna göre ayarlamalısınız. İlk yolculuklarda elde edilecek kâr miktarını çok düşünmeyin, müşteri deneyimine odaklanın.

Bus Simulator Ultimate Apk ile şimdi bir otobüs şoförü olun: Birçok eğlenceli ve heyecan verici yolculuğu keşfetmenize yardımcı olacak. Oyunda olan her şey gerçeği takip ediyor, bu yüzden gerçek bir trafik aracı kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Ayrıca Sınırsız Para MOD versiyonunun sitemizde yer alması bu oyunda istediğiniz her şeyi satın almanıza yardımcı olacaktır.

Görüntüler

Yenilikler

Bus Simulator : Ultimate - Ultimate League major bug fixes. - New bus terminals added. - Bug fixes.

1 yorum "Bus Simulator Ultimate 1.5.4 Apk Mod [Sınırsız Para]  İndir"

  1. Murat diyorki:

    Güzel olmuş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir