Bully Anniversary Edition Apk 1.0.0.19 İndir Hileli 2022

1.0.0.18

  • Payment
Merhaba sevgili arkadaşlar bu yazımızda sizlerle Bully Anniversary Edition apk yazılımının en güncel para hileli (sınırsız para) son sürümünü paylaşacağız. Bully Anniversary Edition Apk oyunu, en son sürüm 2021 para hileli kilitsiz tam sürüm Sınırsız özelliklerin kilidini açan apk dosyasını sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısından indirilebilir. Bully: Anniversary Edition (MOD Sınırsız Para), tanınmış bir yayıncı olan Rockstar Games'in bir aksiyon oyunudur. Oyun mizahi ve merak uyandıran bir okul anlatısına dayanmaktadır. Afacan bir genç olan Jimmy Hopkins karakterini üstleneceksiniz. Oyunda, çocukluğunuza dönme ve okul yıllarınız boyunca keyif aldığınız birçok etkinliği gerçekleştirme seçeneğiniz var. Öğretmene karşı koyacak, başkalarına zorbalık edecek, okulun kadınlarını fethedeceksiniz ve sizi daha birçok heyecan verici şey bekliyor.
Download APK
3.6/5 Votes: 37,942
Developer
Rockstar Games
Updated
5 Aralık 2018
Size
11M
Version
1.0.0.18
Requirements
8.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Merhaba sevgili arkadaşlar bu yazımızda sizlerle Bully Anniversary Edition apk yazılımının en güncel para hileli (sınırsız para) son sürümünü paylaşacağız.

Bully: Anniversary Edition (MOD Sınırsız Para), tanınmış bir yayıncı olan Rockstar Games’in bir aksiyon oyunudur. Oyun mizahi ve merak uyandıran bir okul anlatısına dayanmaktadır. Afacan bir genç olan Jimmy Hopkins karakterini üstleneceksiniz. Oyunda, çocukluğunuza dönme ve okul yıllarınız boyunca keyif aldığınız birçok etkinliği gerçekleştirme seçeneğiniz var. Öğretmene karşı koyacak, başkalarına zorbalık edecek, okulun kadınlarını fethedeceksiniz ve sizi daha birçok heyecan verici şey bekliyor.

Rockstar Games, New York merkezli bir video oyunu yayıncısıdır. Bu, tanınmış bir açık dünya sanal oyun yayıncısıdır… 1998’de kuruldular ve bu noktaya kadar birçok başarıya imza attılar. Oyun dünyası tarafından büyük beğeni toplayan Grand Theft Auto: San Andreas’ı çıkardıktan sonra Bully’yi yayınlamaya devam ettiler. Rockstar Games, oyunlarının yalnızca PC ve PlayStation 2’de değil, tüm büyük işletim platformlarında başarılı olmasını amaçladı. Sonuç olarak, Bully: Anniversary Edition, iOS ve Android cihazlar için oluşturuldu.

Eğlenceli bir okul hikayesi

PC, Xbox360 ve PlayStation 2’de on yıllık bir çalışmanın ardından, Bully’nin Anniversary sürümü Android ve iOS için yayınlandı. Bully, komik ve çekici okul hikayeleri olan oyuncular için, özellikle de ilk yılında (2006) kurulduğu için bir itibar kazandıktan sonra, bir okul koltuğunda oturan çocuklar için birçok harika deneyim getirecek.

Özellikle, arka arkaya yedi kez okuldan uzaklaştırılan yaramaz bir öğrenci olan Jimmy Hopkins rolünü üstleneceksiniz. Haydutlar ve yaramaz Jimmy, sabırsız yapıları nedeniyle hızla Bullworth Akademisi’nin odak noktası haline geldi. Akademinin itibarını korumak için, öğretmenler onu önlemeye ve korumak için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışacaklardır. Akademideki en güçlü kişi olmak ve sana ihanet eden Gary Smith’ten intikam almakla görevlendirileceksin.

Bully: Anniversary Edition, oyuncuların özgürce seyahat edebilecekleri ve görevlere katılabilecekleri bir açık dünya oyunudur. Oyunda her şeyi yaramaz hale getirebildiğiniz için bu bir GTA okul versiyonu oyunu olarak kabul edilebilir. Bu oyunun kontrolleri de kaydırma düğmeleri ve nesnelerle etkileşime giren bir düğme rolü ile çok basittir; çabuk alışacaksın.

Bully Anniversary Edition Apk Oyunun Özellikleri

Oyundaki özelliklerin çeşitliliği nedeniyle son derece çekici. Okulu alt üst etmek için yan görevlere, sınıflara, mini oyunlara katılabilir veya nesneleri kullanabilirsiniz. Oyunun Burslu versiyonunda daha önce kilidi açılmış eşyaları kullanabilirsiniz. Örneğin, herhangi bir cihazda oynayabilmeniz için oyun verilerini bulutta saklayabilirsiniz.

Bully, çok oyunculu oyun modu da dahil olmak üzere birçok eğlenceli aktiviteye sahiptir. Boks, maraton gibi mini oyunlar ve diğer çeşitli heyecan verici oyunlar sınıf arkadaşlarınıza karşı oynanabilir. Tabii ki, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden meydan okuyabilirsiniz. Para kazanma etkinliklerine katılın ve mağazada istediğinizi satın alın.

Bully: The Anniversary Edition, bir okul ortamında teorik ve pratik derslere katılmanıza da olanak tanır. Bu, en küçük ayrıntısına kadar okula geri döndüğünüzü hissetmenizi sağlayacaktır. Ancak arada bir fark var: Dersler, okul kazanma kampanyalarına başvurmak için oyunlarda başarılı olmanıza yardımcı olmuyor. Derse gitme hissini yeniden yaşamak için kendinize izin verin.

Grafikler

Bully: Anniversary Edition‘daki grafikler nefes kesici. Bu sürüm, on yıl önceki Burs sürümüne göre büyük ölçüde geliştirildi. Rockstar Games, oyunun grafiklerini daha etkileyici kılmak için ayrıntılara ve karakterlere odaklandı. Bu oyunun grafik yapısı, geliştirilmiş dinamik aydınlatma, gölgeler ve efektlerle öncekinden daha yüksek çözünürlükte.

Sonuç

Okul, genellikle bir kişinin hayatının en unutulmaz ve harika zamanlarından biri olarak hatırlanır. Öğretmenler ve veliler genellikle öğrencilerin tuhaf yaramaz oyunlarından habersizdir. Bully: Anniversary Edition, bu hissi yeniden yaşamak istiyorsanız aradığınız oyundur. Oyun, öğrencilik yıllarınızın unutmuş olabileceğiniz anılarını geri getirecek.

Android için Bully: Anniversary Edition MOD APK İndir (En son sürüm)

Bully Anniversary Edition Apk oyunu, en son sürüm 2021 para hileli kilitsiz tam sürüm Sınırsız özelliklerin kilidini açan apk dosyasını sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısından indirilebilir.

Images

What's new

Android 9.0 support.

General bug fixes and improvements.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *