Bullet Echo APK Mod Sınırsız Para Hileli

5.0.1

Bullet Echo APK Sınırsız para indirin ve aksiyon dolu atış oyununun keyfini çıkarmaya başlayın. Bu, atış oyunları kategorisi altında size birçok unutulmaz oyun anı verecektir.
APK indir
4.5/5 Oylar: 469,859
Geliştirici
ZeptoLab
Güncellendi
Sep 7, 2022
Boyut
200 MB
Sürüm
5.0.1
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Tanım

Bullet Echo APK Sınırsız para indirin ve aksiyon dolu atış oyununun keyfini çıkarmaya başlayın. Bu, atış oyunları kategorisi altında size birçok unutulmaz oyun anı verecektir.

Bullet Echo APK
Bullet Echo APK

Bullet Echo Hakkında

Aksiyon ve macera oyunlarıyla ilgileniyorsanız  , işte  size denemeniz için harika bir oyun. Android için Bullet Echo’yu şimdi indirin. Oyun  ,  stratejileriniz ve öldürme becerilerinizin yardımıyla düşmanları alt etmeye dayanmaktadır. Bu  oyunun tadını sonuna kadar çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz. 

Tüm grafikler, birçok  sorunu olan klasik 2D görseller sunmak için tasarlanmıştır  . Bu, bazı kullanıcıların oyun ruh haline zarar verebilir. Bu tür özel sistem gereksinimleri olmadığından, çoğu orta yapılandırma mobil cihazında kolayca çalışabilir.

Bullet Echo Hile Apk
Bullet Echo Hile Apk

Bullet Echo Hile Apk

 Aksiyonlu bir atış oyunu olduğu için buradaki tek birincil amaç, kilitlenip silahlara yüklenmek ve düşmanları alt etmeye başlamaktır  . Denemeniz için çeşitli oyun modları var.  Ancak, bu oyun üstten görünümdedir ve üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanabilir. Savaş alanına girdiğinizde,  üstten  görünüm sayesinde tangoları sizden  çok uzakta görebileceksiniz  . Onları öldürmek için en iyi stratejiyi planlayın çünkü  savaş  kolay olmayacak. 

Bullet Echo APK ücretsiz indir ile dünyaya  dayanıklılığınızı  gösterin. Şimdi indirin !

Yenilikler

Fighters! Here's what our new update has in store for you: NEW HERO – LYNX! For the first time ever, we’re introducing a new character - meet Lynx! Armed with her powerful bow and deadly arrows, she’s all set for the fight! MAGIC SEASON Whoosh! A mysterious magic has fallen upon the world of Bullet Echo. Check out the new seasonal content and rewards! NEWS From now on you won’t miss anything, including events, updates, and giveaways! Log in and take a look!

Video

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir